calendar
Napredno pretraživanje
509 Kompanije - 1.155.594 Konekcije

Autobusni kolodvor Freiburg

Pronađi sve autobuse do i iz Freiburg i kupi jeftine autobusne karte

Putovanja autobusom iz… Freiburg

Red vožnje autobusa Freiburg
Polazak: 17. siječnja 2017.

 Vrijeme polaskaStanicaAutobus doKompanija 
 
11:00
Freiburg central station
Friedrichshafen
FlixBus
 
 
Kolodvori:
Freiburg → Friedrichshafen
 
  
 
11:05
Freiburg central station
Leverkusen
FlixBus
 
 
Kolodvori:
Freiburg → Leverkusen
 
  
 
11:15
Freiburg central station
Montpellier
FlixBus
 
 
Kolodvori:
Freiburg → Montpellier
 
  
 
12:00
Freiburg central station
Basel - Mulhouse Zračna luka
FlixBus
 
 
Kolodvori:
Freiburg → Basel - Mulhouse Zračna luka
 
  
 
13:15
Freiburg central station
Basel - Mulhouse Zračna luka
FlixBus
 
 
Kolodvori:
Freiburg → Basel - Mulhouse Zračna luka
 
  
 kasnije 

Putovanja autobusom do Freiburg

Red vožnje autobusa Freiburg
Polazak:: 17. siječnja 2017.

 DolazakStanicaAutobus odKompanija 
 
14:10
Freiburg central station
Basel - Mulhouse Zračna luka
FlixBus
 
 
Kolodvori:
Basel - Mulhouse Zračna luka → Freiburg
 
  
 
15:25
Freiburg central station
Basel - Mulhouse Zračna luka
FlixBus
 
 
Kolodvori:
Basel - Mulhouse Zračna luka → Freiburg
 
  
 
15:30
Freiburg central station
Konstanz
FlixBus
 
 
Kolodvori:
Konstanz → Freiburg
 
  
 
16:40
Freiburg central station
Basel - Mulhouse Zračna luka
FlixBus
 
 
Kolodvori:
Basel - Mulhouse Zračna luka → Freiburg
 
  
 
17:05
Freiburg central station
Stuttgart
FlixBus
 
 
Kolodvori:
Stuttgart → Freiburg
 
  
 kasnije 

Freiburg: Autobusni kolodvor i stanice

  • Freiburg
    Freiburg
  • Freiburg Bissierstraße
    Bissierstraße 30 Freiburg
    Freiburg Bissierstraße
  • Freiburg central station
    Bismarckallee Freiburg
    Freiburg central station
  • Freiburg Pressehaus
    Am Radacker 10, 79115 Freiburg
    Freiburg Pressehaus