calendar
Napredno pretraživanje
541 Kompanije - 1.187.627 Konekcije

Autobusni kolodvor Leeds

Pronađi sve autobuse do i iz Leeds i kupi jeftine autobusne karte

Putovanja autobusom iz… Leeds

Red vožnje autobusa Leeds
Polazak: 23. ožujka 2017.

 Vrijeme polaskaStanicaAutobus doKompanija 
 
9:10
Leeds Central Bus Station
Harewood
National Express
 
 
Kolodvori:
Leeds → Harewood
 
  
 
9:15
Leeds Central Bus Station
Sheffield
megabus
 
 
Kolodvori:
Leeds → Sheffield
 
  
 
9:15
Leeds Central Bus Station
York
National Express
 
 
Kolodvori:
Leeds → York
 
  
 
9:25
Leeds Central Bus Station
Manchester
megabus
 
 
Kolodvori:
Leeds → Manchester
 
  
 
9:30
Leeds Central Bus Station
Edinburgh
National Express
 
 
Kolodvori:
Leeds → Edinburgh
 
  
 kasnije 

Putovanja autobusom do Leeds

Red vožnje autobusa Leeds
Polazak: 23. ožujka 2017.

 DolazakStanicaAutobus odKompanija 
 
10:22
Leeds Central Bus Station
York
National Express
 
 
Kolodvori:
York → Leeds
 
  
 
10:24
Leeds Central Bus Station
Harrogate
National Express
 
 
Kolodvori:
Harrogate → Leeds
 
  
 
10:30
Leeds Central Bus Station
Manchester
Eurolines UK
 
 
Kolodvori:
Manchester → Leeds
 
  
 
10:39
Leeds Central Bus Station
Harrogate
National Express
 
 
Kolodvori:
Harrogate → Leeds
 
  
 
10:40
Leeds Central Bus Station
Bradford
National Express
 
 
Kolodvori:
Bradford → Leeds
 
  
 kasnije 

Leeds: Autobusni kolodvor i stanice

  • Leeds - Corn Exchange
    Call Lane, LS1 7BR Leeds
  • Leeds - Great Wilson Street
    Great Wilson Street, LS11 Leeds
  • Leeds - Headingley
    Otley Road, LS16 5JY Leeds
  • Leeds - Moortown
    Harrogate Road, LS17 7AB Leeds
  • Leeds Central Bus Station
    New York St, Leeds Leeds
  • Leeds University
    Woodhouse Lane 174, LS2 9HB Leeds