calendar
Napredno pretraživanje
541 Kompanije - 1.113.630 Konekcije

Autobusni kolodvor Rijeka

Pronađi sve autobuse do i iz Rijeka i kupi jeftine autobusne karte

Putovanja autobusom iz… Rijeka

Red vožnje autobusa Rijeka
Polazak: 21. veljače 2017.

 Vrijeme polaskaStanicaAutobus doKompanija 
 
4:10
Rijeka
Opatija
Autotrans
 
 
Kolodvori:
Rijeka → Opatija
 
  
 
4:55
Rijeka
Zagreb
Autotrans
 
 
Kolodvori:
Rijeka → Zagreb
 
  
 
5:00
Rijeka
Trst
Autotrans
 
 
Kolodvori:
Rijeka → Trst
 
  
 
6:00
Rijeka
Senj
Autotrans
 
 
Kolodvori:
Rijeka → Senj
 
  
 
6:15
Rijeka
Nerezine
Autotrans
 
 
Kolodvori:
Rijeka → Nerezine
 
  
 kasnije 

Putovanja autobusom do Rijeka

Red vožnje autobusa Rijeka
Polazak:: 21. veljače 2017.

 DolazakStanicaAutobus odKompanija 
 
6:23
Rijeka
Njivice
Autotrans
 
 
Kolodvori:
Njivice → Rijeka
 
  
 
6:24
Rijeka
Crikvenica
Autotrans
 
 
Kolodvori:
Crikvenica → Rijeka
 
  
 
6:25
Rijeka
Delnice
Autotrans
 
 
Kolodvori:
Delnice → Rijeka
 
  
 
6:50
Rijeka
Kraljevica
Autotrans
 
 
Kolodvori:
Kraljevica → Rijeka
 
  
 
6:59
Rijeka
Novi Vinodolski
Autotrans
 
 
Kolodvori:
Novi Vinodolski → Rijeka
 
  
 kasnije 

Rijeka: Autobusni kolodvor i stanice

  • Rijeka
    Riva 5, 51000 Rijeka