calendar
Napredno pretraživanje
541 Kompanije - 1.113.630 Konekcije

Autobusni kolodvor Split

Pronađi sve autobuse do i iz Split i kupi jeftine autobusne karte

Putovanja autobusom iz… Split

Red vožnje autobusa Split
Polazak: 21. veljače 2017.

 Vrijeme polaskaStanicaAutobus doKompanija 
 
6:15
Split Glavni kolodvor
Omiš
Autotrans
 
 
Kolodvori:
Split → Omiš
 
  
 
8:00
Split Glavni kolodvor
Trogir
FlixBus
 
 
Kolodvori:
Split → Trogir
 
  
 
9:00
Split Glavni kolodvor
Senj
Autotrans
 
 
Kolodvori:
Split → Senj
 
  
 
9:00
Split Glavni kolodvor
Graz
Distribusion
 
 
Kolodvori:
Split → Graz
 
  
 
9:00
Split Glavni kolodvor
Ulm
SemiTimeS
 
 
Kolodvori:
Split → Ulm
 
  
 kasnije 

Putovanja autobusom do Split

Red vožnje autobusa Split
Polazak:: 21. veljače 2017.

 DolazakStanicaAutobus odKompanija 
 
10:05
Split Glavni kolodvor
Vodice
Autotrans
 
 
Kolodvori:
Vodice → Split
 
  
 
10:30
Split Glavni kolodvor
Tučepi
Distribusion
 
 
Kolodvori:
Tučepi → Split
 
  
 
12:23
Split Glavni kolodvor
Dubrovnik
Autotrans
 
 
Kolodvori:
Dubrovnik → Split
 
  
 
13:30
Split Glavni kolodvor
Sarajevo
Distribusion
 
 
Kolodvori:
Sarajevo → Split
 
  
 
16:40
Split Glavni kolodvor
Trogir
Autotrans
 
 
Kolodvori:
Trogir → Split
 
  
 kasnije 

Split: Autobusni kolodvor i stanice

  • Split Glavni kolodvor
    Obala kneza Domagoja 12 Split
  • Split Marina
    Sustipanski put 2, 21000 Split
  • Split Pojisanska
    Pojišanska ulica 26, 21000 Split