Autobusne linije Badajoz do Faro i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Faro do Badajoz i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.683.694 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Badajoz do Faro

Povoljniji autobusni prijevoz139,00 kn
Najbrži autobus6h 15m
Najraniji autobus12:00
Najkasniji autobus15:00
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost223,3 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Rede Expressos

Najjeftinije autobusne linije od Badajoz do Faro grada.

Danas
Sutra
18.07
19.07
20.07
21.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    12:00
    Badajoz - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 45m
    19:45
    Faro - Gare EVA
    od139,00 kn
  • FlixBus
    12:00
    Badajoz - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 15m
    18:15
    Faro - Gare EVA
    od206,81 kn
  • Rede Expressos
    15:00
    Badajoz - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 5m
    22:05
    Faro - Gare EVA
    od363,13 kn

Najbolji carshare od Badajoz prema Faro.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    12:50
    Badajoz
    Trajanju 4h 50m
    17:40
    Faro
    od165,75 kn

Najjeftinije autobusne linije od Faro do Badajoz grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    10:05
    Faro - Gare EVA
    Trajanju 8h 50m
    18:55
    Badajoz - Glavni autobusni kolodvor
    od139,00 kn
  • FlixBus
    2:35
    Faro - Gare EVA
    Trajanju 8h 3m
    10:38
    Badajoz - Glavni autobusni kolodvor
    od319,81 kn
  • Rede Expressos
    11:00
    Faro - Gare EVA
    Trajanju 6h 30m
    17:30
    Badajoz - Glavni autobusni kolodvor
    od325,46 kn
  • Rede Expressos
    16:00
    Faro - Gare EVA
    Trajanju 8h 15m
    0:15
    Badajoz - Glavni autobusni kolodvor
    od325,46 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Badajoz - Faro ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Badajoz - Faro te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Faro - Badajoz za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Badajoz i Faro, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Faro do alternativnih odredišta iz mjesta Badajoz, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Badajoz i Faro.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Badajoz i odredište Faro. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Faro do mjesta Badajoz, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Faro - Badajoz.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Badajoz - Faro prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Badajoz - Faro.

Autobusne postaje u Badajoz i Faro

Kolodvori
Av. da República 5, 8000-078 Faro (Portugal)
Faro (Portugal)
Faro (Portugal)

U usporedbi

33,90 kn
35,41 kn
Badajoz
Faro
Taksi vožnja je u Badajoz 5% povoljnije kao u Faro.
7,53 kn
15,82 kn
Badajoz
Faro
Autobusna karta je u Badajoz 53% povoljnije kao u Faro.
15,07 kn
7,53 kn
Badajoz
Faro
Veliko pivo je u Badajoz 51% skuplje kao u Faro.
2,56 kn
1,54 kn
Badajoz
Faro
Boca vode je u Badajoz 40% skuplje kao u Faro.
52,74 kn
60,23 kn
Badajoz
Faro
Glavno jelo je u Badajoz 13% povoljnije kao u Faro.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.