Autobusne linije Barcelona do Eguilaz-Egilatz i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Eguilaz-Egilatz do Barcelona i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.679.007 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Barcelona do Eguilaz-Egilatz

Povoljniji autobusni prijevoz275,86 kn
Najbrži autobus8h 0m
Najraniji autobus7:00
Najkasniji autobus22:45
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost406,3 km
Autobusno poduzećeALSA, Eurolines Suisse, FlixBus
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Barcelona i Eguilaz-Egilatz. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
Danas
Sutra
15.07
16.07
17.07
18.07
  • ALSA
    7:00
    Barcelona - Estació de Sants
    Trajanju 8h 5m
    15:05
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od275,86 kn
  • ALSA
    16:30
    Barcelona - Estació de Sants
    Trajanju 8h 45m
    1:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od275,86 kn
  • Eurolines Suisse
    7:00
    Barcelona - Estació de Sants
    Trajanju 8h 5m
    15:05
    Bilbao - Castrejana
    od275,86 kn
  • ALSA
    13:00
    Barcelona - Norte
    Trajanju 8h 30m
    21:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od277,67 kn
  • ALSA
    16:30
    Barcelona - Norte
    Trajanju 8h 0m
    0:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od277,67 kn
  • Eurolines Suisse
    22:45
    Barcelona - Estació de Sants
    Trajanju 8h 15m
    7:00
    Bilbao - Castrejana
    od367,59 kn
  • FlixBus
    21:30
    Barcelona - Zračna luka T2
    Trajanju 16h 15m
    13:45
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od391,14 kn
  • FlixBus
    22:10
    Barcelona - Norte
    Trajanju 15h 35m
    13:45
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od391,14 kn
  • Renfe
    16:03
    Zračna luka Barcelona - El Prat
    Trajanju 17h 47m
    9:50
    Zračna luka Vitoria-Gasteiz
    od459,02 kn
  • Renfe
    9:30
    Zračna luka Barcelona - El Prat
    Trajanju 4h 38m
    14:08
    Zračna luka Vitoria-Gasteiz
    od556,84 kn
  • Renfe
    20:00
    Zračna luka Barcelona - El Prat
    Trajanju 13h 50m
    9:50
    Zračna luka Vitoria-Gasteiz
    od647,14 kn
  • BlaBlaCar
    6:00
    Barcelona
    Trajanju 7h 0m
    13:00
    Bilbao
    od180,60 kn
  • BlaBlaCar
    19:30
    Barcelona
    Trajanju 7h 0m
    2:30
    Bilbao
    od188,12 kn
  • BlaBlaCar
    3:20
    Barcelona
    Trajanju 6h 20m
    9:40
    Bilbao
    od225,75 kn
  • BlaBlaCar
    16:00
    Barcelona
    Trajanju 6h 30m
    22:30
    Bilbao
    od225,75 kn
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Eguilaz-Egilatz i Barcelona. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
  • Eurolines Suisse
    6:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 8h 35m
    15:05
    Barcelona - Estació de Sants
    od275,86 kn
  • ALSA
    12:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 8h 35m
    21:05
    Barcelona - Norte
    od277,67 kn
  • Eurolines Suisse
    22:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 8h 0m
    6:30
    Barcelona - Estació de Sants
    od367,59 kn
  • FlixBus
    22:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 14h 25m
    12:40
    Barcelona - Norte
    od436,29 kn
  • OUI.sncf
    6:30
    Bilbao
    Trajanju 6h 50m
    13:20
    Barcelona
    od398,07 kn
  • Renfe
    16:27
    Zračna luka Vitoria-Gasteiz
    Trajanju 4h 58m
    21:25
    Zračna luka Barcelona - El Prat
    od556,84 kn
  • OUI.sncf
    6:30
    Bilbao
    Trajanju 6h 45m
    13:15
    Barcelona
    od568,13 kn
  • Renfe
    15:08
    Zračna luka Vitoria-Gasteiz
    Trajanju 6h 17m
    21:25
    Zračna luka Barcelona - El Prat
    od586,94 kn
  • BlaBlaCar
    15:00
    Bilbao
    Trajanju 6h 20m
    21:20
    Zračna luka Barcelona - El Prat
    od188,12 kn
  • BlaBlaCar
    8:30
    Bilbao
    Trajanju 6h 40m
    15:10
    Zračna luka Barcelona - El Prat
    od188,12 kn
  • BlaBlaCar
    9:00
    Bilbao
    Trajanju 6h 40m
    15:40
    Zračna luka Barcelona - El Prat
    od195,65 kn
  • BlaBlaCar
    22:31
    Bilbao
    Trajanju 7h 50m
    6:21
    Barcelona
    od248,32 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Barcelona - Eguilaz-Egilatz ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Barcelona - Eguilaz-Egilatz te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Eguilaz-Egilatz - Barcelona za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Barcelona i Eguilaz-Egilatz, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Eguilaz-Egilatz do alternativnih odredišta iz mjesta Barcelona, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Barcelona i Eguilaz-Egilatz.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Barcelona i odredište Eguilaz-Egilatz. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Eguilaz-Egilatz do mjesta Barcelona, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Eguilaz-Egilatz - Barcelona.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Barcelona - Eguilaz-Egilatz prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Barcelona - Eguilaz-Egilatz.

Autobusne postaje u Barcelona i Eguilaz-Egilatz

Kolodvori
Aizkomendi Plaza 3, 01207 Eguilaz-Egilatz (Španija)

U usporedbi

27,02 kn
37,62 kn
Barcelona
Eguilaz-Egilatz
Taksi vožnja je u Barcelona 29% povoljnije kao u Eguilaz-Egilatz.
16,18 kn
9,41 kn
Barcelona
Eguilaz-Egilatz
Autobusna karta je u Barcelona 42% skuplje kao u Eguilaz-Egilatz.
18,81 kn
13,17 kn
Barcelona
Eguilaz-Egilatz
Veliko pivo je u Barcelona 30% skuplje kao u Eguilaz-Egilatz.
4,43 kn
6,77 kn
Barcelona
Eguilaz-Egilatz
Boca vode je u Barcelona 35% povoljnije kao u Eguilaz-Egilatz.
79,13 kn
225,75 kn
Barcelona
Eguilaz-Egilatz
Glavno jelo je u Barcelona 65% povoljnije kao u Eguilaz-Egilatz.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.