Autobusne linije Berlin do Bielsko-Biala i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Bielsko-Biala do Berlin i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.678.222 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Berlin do Bielsko-Biala

Povoljniji autobusni prijevoz109,09 kn
Najbrži autobus8h 55m
Najraniji autobus1:00
Najkasniji autobus23:55
Dnevne autobusne linije9 Ø
Udaljenost495,1 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Eurolines Polska, Becker Reisen, AGAT, Sandra, Autokar Polska, Eurolines Germany, Sindbad

Najjeftinije autobusne linije od Berlin do Bielsko-Biala grada.

Danas
Sutra
13.07
14.07
15.07
16.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    5:10
    Berlin - Stanica (south)
    Trajanju 8h 55m
    14:05
    Bielsko-Biala
    od109,09 kn
  • FlixBus
    3:10
    Berlin - Stanica (south)
    Trajanju 10h 15m
    13:25
    Bielsko-Biala
    od154,29 kn
  • Eurolines Polska
    23:55
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 20m
    10:15
    Bielsko-Biala
    od166,49 kn
  • Becker Reisen
    23:55
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 20m
    10:15
    Bielsko-Biala
    od166,79 kn
  • AGAT
    23:55
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 20m
    10:15
    Bielsko-Biala
    od168,22 kn
  • Sandra
    23:40
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 11h 10m
    10:50
    Bielsko-Biala
    od353,39 kn
  • Autokar Polska
    23:40
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 11h 10m
    10:50
    Bielsko-Biala
    od354,70 kn
  • Eurolines Germany
    1:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 30m
    11:30
    Bielsko-Biala
    od414,35 kn
  • Sindbad
    1:00
    Berlin
    Trajanju 10h 0m
    11:00
    Bielsko-Biala
    od449,45 kn

Najbolje željezničke veze od Berlin prema Bielsko-Biala.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    8:32
    Berlin
    Trajanju 10h 50m
    19:22
    Bielsko-Biala
    od300,59 kn
  • Deutsche Bahn
    12:45
    Berlin
    Trajanju 10h 21m
    23:06
    Bielsko-Biala
    od651,66 kn

Najbolji carshare od Berlin prema Bielsko-Biala.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    15:10
    Berlin
    Trajanju 6h 40m
    21:50
    Bielsko-Biala
    od195,87 kn

Najjeftinije autobusne linije od Bielsko-Biala do Berlin grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    15:40
    Bielsko-Biala
    Trajanju 12h 35m
    4:15
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od158,05 kn
  • FlixBus
    15:40
    Bielsko-Biala
    Trajanju 12h 55m
    4:35
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od158,05 kn
  • Becker Reisen
    14:00
    Bielsko-Biala
    Trajanju 11h 40m
    1:40
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od166,79 kn
  • Eurolines Polska
    14:00
    Bielsko-Biala
    Trajanju 11h 40m
    1:40
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od167,55 kn
  • AGAT
    14:00
    Bielsko-Biala
    Trajanju 11h 40m
    1:40
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od168,22 kn
  • Autokar Polska
    12:20
    Bielsko-Biala
    Trajanju 13h 20m
    1:40
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od284,80 kn
  • EST Lorek
    12:20
    Bielsko-Biala
    Trajanju 13h 35m
    1:55
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od284,80 kn
  • Eurolines Polska
    12:20
    Bielsko-Biala
    Trajanju 13h 20m
    1:40
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od284,80 kn
  • Sindbad
    15:45
    Bielsko-Biala
    Trajanju 10h 55m
    2:40
    Berlin
    od347,75 kn
  • Eurolines Germany
    15:15
    Bielsko-Biala
    Trajanju 11h 25m
    2:40
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od361,61 kn

Najbolje željezničke veze od Bielsko-Biala prema Berlin.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    14:39
    Bielsko-Biala
    Trajanju 10h 13m
    0:52
    Berlin
    od651,66 kn
  • Deutsche Bahn
    14:39
    Bielsko-Biala
    Trajanju 8h 44m
    23:23
    Berlin
    od651,66 kn
  • Deutsche Bahn
    14:39
    Bielsko-Biala
    Trajanju 10h 5m
    0:44
    Berlin
    od651,66 kn

Najbolji carshare od Bielsko-Biala prema Berlin.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    5:20
    Bielsko-Biala
    Trajanju 6h 50m
    12:10
    Berlin
    od190,43 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Berlin - Bielsko-Biala ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Berlin - Bielsko-Biala te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Bielsko-Biala - Berlin za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Berlin i Bielsko-Biala, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Bielsko-Biala do alternativnih odredišta iz mjesta Berlin, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Berlin i Bielsko-Biala.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Berlin i odredište Bielsko-Biala. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Bielsko-Biala do mjesta Berlin, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Bielsko-Biala - Berlin.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Berlin - Bielsko-Biala prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Berlin - Bielsko-Biala.

Autobusne postaje u Berlin i Bielsko-Biala

Kolodvori
Bielsko-Biala (Poljska)
Warszawska 7, 43-300 Bielsko-Biala (Poljska)

U usporedbi

44,45 kn
12,64 kn
Berlin
Bielsko-Biala
Taksi vožnja je u Berlin 72% skuplje kao u Bielsko-Biala.
20,34 kn
5,06 kn
Berlin
Bielsko-Biala
Autobusna karta je u Berlin 76% skuplje kao u Bielsko-Biala.
22,60 kn
10,11 kn
Berlin
Bielsko-Biala
Veliko pivo je u Berlin 56% skuplje kao u Bielsko-Biala.
3,50 kn
2,58 kn
Berlin
Bielsko-Biala
Boca vode je u Berlin 27% skuplje kao u Bielsko-Biala.
61,66 kn
28,65 kn
Berlin
Bielsko-Biala
Glavno jelo je u Berlin 54% skuplje kao u Bielsko-Biala.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.