Autobusne linije Berlin do Zračna luka Frankfurt Hahn (HHN) i povratak

✈ Jeftine autobusne karte za putovanja Zračna luka Frankfurt Hahn do Berlin i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.684.760 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Berlin do Zračna luka Frankfurt Hahn

Povoljniji autobusni prijevoz361,22 kn
Najbrži autobus12h 35m
Najraniji autobus18:55
Najkasniji autobus22:15
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost514,2 km
Autobusno poduzećeFlixBus

Najjeftinije autobusne linije od Berlin do Zračna luka Frankfurt Hahn grada.

Danas
od 285,94 kn
Sutra
od 361,22 kn
18.07
19.07
20.07
21.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    22:15
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 35m
    10:50
    Frankfurt na Majni - Zračna luka Hahn
    od361,22 kn
  • FlixBus
    21:30
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 13h 20m
    10:50
    Frankfurt na Majni - Zračna luka Hahn
    od361,22 kn
  • FlixBus
    18:55
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 15h 55m
    10:50
    Frankfurt na Majni - Zračna luka Hahn
    od451,56 kn

Najbolje željezničke veze od Berlin prema Zračna luka Frankfurt Hahn.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    0:16
    Berlin
    Trajanju 9h 27m
    9:43
    Zračna luka Frankfurt Hahn
    od571,42 kn
  • Deutsche Bahn
    0:16
    Berlin
    Trajanju 9h 34m
    9:50
    Zračna luka Frankfurt Hahn
    od578,95 kn

Najbolji carshare od Berlin prema Zračna luka Frankfurt Hahn.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    7:20
    Berlin
    Trajanju 7h 30m
    14:50
    Zračna luka Frankfurt Hahn
    od240,91 kn

Najjeftinije autobusne linije od Zračna luka Frankfurt Hahn do Berlin grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    18:50
    Frankfurt na Majni - Zračna luka Hahn
    Trajanju 16h 40m
    11:30
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od316,05 kn
  • FlixBus
    18:50
    Frankfurt na Majni - Zračna luka Hahn
    Trajanju 13h 5m
    7:55
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od323,58 kn
  • FlixBus
    18:50
    Frankfurt na Majni - Zračna luka Hahn
    Trajanju 11h 35m
    6:25
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od361,22 kn

Najbolje željezničke veze od Zračna luka Frankfurt Hahn prema Berlin.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    22:13
    Zračna luka Frankfurt Hahn
    Trajanju 9h 44m
    7:57
    Berlin
    od466,02 kn
  • Deutsche Bahn
    22:06
    Zračna luka Frankfurt Hahn
    Trajanju 9h 51m
    7:57
    Berlin
    od473,55 kn

Najbolji carshare od Zračna luka Frankfurt Hahn prema Berlin.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    10:00
    Zračna luka Frankfurt Hahn
    Trajanju 7h 40m
    17:40
    Berlin
    od225,86 kn
Želiš putovati autobusom na liniji Berlin - Zračna luka Frankfurt Hahn ili u drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Berlin - Zračna luka Frankfurt Hahn prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanice, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije transfere iz zračne luke Zračna luka Frankfurt Hahn do mjesta Berlin za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestu Berlin i zračnoj luci Zračna luka Frankfurt Hahn, što će ti pomoći u snalaženju na putu. Osim toga, pronaći ćeš i sve mogućnosti za nastavak putovanja iz zračne luke Zračna luka Frankfurt Hahn, kao i alternativna odredišta iz mjesta Berlin.
Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Berlin i odredište Zračna luka Frankfurt Hahn. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od zračne luke Zračna luka Frankfurt Hahn do mjesta Berlin, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš kada se vraćaš iz zračne luke Zračna luka Frankfurt Hahn u mjesto Berlin? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, odlasku i vremenu dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili pružateljima usluga kako ne bi propustio/la svoj let.
Osim toga: Za transfer na liniji Berlin - Zračna luka Frankfurt Hahn prikazat ćemo ti sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajednički prijevoz i zrakoplov.

Autobusne postaje u Berlin i Zračna luka Frankfurt Hahn

Kolodvori
Terminal B , 55483 Zračna luka Frankfurt Hahn (Njemačka)

U usporedbi

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.