Autobusne linije Bielsko-Biala do Brno i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Brno do Bielsko-Biala i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Bielsko-Biala do Brno

Povoljniji autobusni prijevoz93,15 kn
Najbrži autobus3h 0m
Najraniji autobus1:50
Najkasniji autobus19:15
Dnevne autobusne linije11 Ø
Udaljenost190,2 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Autokar Polska, Eurolines Suisse, AGAT, Eurolines Polska

Najjeftinije autobusne linije od Bielsko-Biala do Brno grada.

Danas
Sutra
11.08
12.08
13.08
14.08

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    5:20
    Bielsko-Biala
    Trajanju 7h 10m
    12:30
    Brno - Hotel Grand
    od93,15 kn
  • FlixBus
    8:20
    Bielsko-Biala
    Trajanju 8h 15m
    16:35
    Brno - Hotel Grand
    od93,15 kn
  • FlixBus
    15:05
    Bielsko-Biala
    Trajanju 6h 25m
    21:30
    Brno - Hotel Grand
    od93,15 kn
  • FlixBus
    1:50
    Bielsko-Biala
    Trajanju 8h 20m
    10:10
    Brno - Hotel Grand
    od104,35 kn
  • FlixBus
    15:25
    Bielsko-Biala
    Trajanju 6h 30m
    21:55
    Brno - Hotel Grand
    od108,08 kn
  • Autokar Polska
    9:10
    Bielsko-Biala
    Trajanju 4h 15m
    13:25
    Brno - Hotel Grand
    od135,29 kn
  • Eurolines Suisse
    9:15
    Bielsko-Biala
    Trajanju 4h 10m
    13:25
    Brno - ÚAN Zvonarka
    od149,29 kn
  • FlixBus
    15:40
    Bielsko-Biala
    Trajanju 8h 15m
    23:55
    Brno - Hotel Grand
    od152,87 kn
  • FlixBus
    19:15
    Bielsko-Biala
    Trajanju 8h 15m
    3:30
    Brno - Hotel Grand
    od152,87 kn
  • AGAT
    17:30
    Bielsko-Biala
    Trajanju 3h 0m
    20:30
    Brno - Glavni kolodvor
    od258,86 kn
  • Eurolines Polska
    17:30
    Bielsko-Biala
    Trajanju 3h 0m
    20:30
    Brno - Glavni kolodvor
    od326,26 kn

Najjeftinije autobusne linije od Brno do Bielsko-Biala grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    14:15
    Brno - Hotel Grand
    Trajanju 7h 10m
    21:25
    Bielsko-Biala
    od78,23 kn
  • FlixBus
    8:45
    Brno - Hotel Grand
    Trajanju 6h 35m
    15:20
    Bielsko-Biala
    od89,42 kn
  • FlixBus
    8:45
    Brno - Hotel Grand
    Trajanju 6h 50m
    15:35
    Bielsko-Biala
    od104,35 kn
  • FlixBus
    20:20
    Brno - Hotel Grand
    Trajanju 7h 55m
    4:15
    Bielsko-Biala
    od104,35 kn
  • FlixBus
    23:35
    Brno - Hotel Grand
    Trajanju 6h 40m
    6:15
    Bielsko-Biala
    od104,35 kn
  • FlixBus
    18:30
    Brno - Hotel Grand
    Trajanju 5h 55m
    0:25
    Bielsko-Biala
    od108,08 kn
  • FlixBus
    19:30
    Brno - Hotel Grand
    Trajanju 8h 45m
    4:15
    Bielsko-Biala
    od119,28 kn
  • Eurolines Suisse
    22:00
    Brno - ÚAN Zvonarka
    Trajanju 3h 50m
    1:50
    Bielsko-Biala
    od149,29 kn
  • INFOBUS
    22:00
    Brno
    Trajanju 3h 50m
    1:50
    Bielsko-Biala
    od158,77 kn
  • AGAT
    4:00
    Brno - Glavni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    7:30
    Bielsko-Biala
    od302,23 kn
  • Eurolines Polska
    4:00
    Brno - Glavni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    7:30
    Bielsko-Biala
    od303,87 kn

Najbolji carshare od Brno prema Bielsko-Biala.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    11:40
    Brno
    Trajanju 3h 0m
    14:40
    Bielsko-Biala
    od47,35 kn
  • BlaBlaCar
    17:50
    Brno
    Trajanju 4h 0m
    21:50
    Bielsko-Biala
    od67,64 kn
  • BlaBlaCar
    5:30
    Brno
    Trajanju 3h 0m
    8:30
    Bielsko-Biala
    od77,79 kn
  • BlaBlaCar
    13:30
    Brno
    Trajanju 3h 0m
    16:30
    Bielsko-Biala
    od79,48 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Bielsko-Biala - Brno ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Bielsko-Biala - Brno te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Brno - Bielsko-Biala za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Bielsko-Biala i Brno, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Brno do alternativnih odredišta iz mjesta Bielsko-Biala, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Bielsko-Biala i Brno.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Bielsko-Biala i odredište Brno. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Brno do mjesta Bielsko-Biala, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Brno - Bielsko-Biala.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Bielsko-Biala - Brno prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Bielsko-Biala - Brno.

Autobusne postaje u Bielsko-Biala i Brno

Kolodvori
Brno (Češka Republika)
Nádražní 418/1, 602 00 Brno (Češka Republika)
Benešova , 602 00 Brno (Češka Republika)
Brno (Češka Republika)
Brno (Češka Republika)
Kamenice , 625 00 Brno (Češka Republika)
Zvonařka 470/2b, Brno (Češka Republika)
Lazaretní 610/11, 615 00 Brno (Češka Republika)

U usporedbi

12,69 kn
19,86 kn
Bielsko-Biala
Brno
Taksi vožnja je u Bielsko-Biala 37% povoljnije kao u Brno.
5,07 kn
7,09 kn
Bielsko-Biala
Brno
Autobusna karta je u Bielsko-Biala 29% povoljnije kao u Brno.
10,15 kn
8,51 kn
Bielsko-Biala
Brno
Veliko pivo je u Bielsko-Biala 17% skuplje kao u Brno.
2,59 kn
3,98 kn
Bielsko-Biala
Brno
Boca vode je u Bielsko-Biala 35% povoljnije kao u Brno.
28,75 kn
45,92 kn
Bielsko-Biala
Brno
Glavno jelo je u Bielsko-Biala 38% povoljnije kao u Brno.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.