Autobusne linije Bielsko-Biala do Czestochowa i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Czestochowa do Bielsko-Biala i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.678.222 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Bielsko-Biala do Czestochowa

Povoljniji autobusni prijevoz50,56 kn
Najbrži autobus2h 15m
Najraniji autobus4:20
Najkasniji autobus20:45
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost110,1 km
Autobusno poduzećeLider Bus, AD Euro-Trans, FlixBus

Najjeftinije autobusne linije od Bielsko-Biala do Czestochowa grada.

Danas
Sutra
13.07
14.07
15.07
16.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Lider Bus
    17:25
    Bielsko-Biala
    Trajanju 3h 55m
    21:20
    Czestochowa - Central bus station
    od50,56 kn
  • AD Euro-Trans
    20:45
    Bielsko-Biala - Dworzec PKS
    Trajanju 2h 15m
    23:00
    Czestochowa - Central bus station
    od65,60 kn
  • FlixBus
    4:20
    Bielsko-Biala
    Trajanju 5h 10m
    9:30
    Czestochowa - Central bus station
    od78,95 kn

Najbolji carshare od Bielsko-Biala prema Czestochowa.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    7:00
    Bielsko-Biala
    Trajanju 2h 0m
    9:00
    Czestochowa
    od43,82 kn

Najjeftinije autobusne linije od Czestochowa do Bielsko-Biala grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    10:30
    Czestochowa - Central bus station
    Trajanju 2h 55m
    13:25
    Bielsko-Biala
    od45,13 kn
  • FlixBus
    18:30
    Czestochowa - Central bus station
    Trajanju 2h 55m
    21:25
    Bielsko-Biala
    od45,13 kn
  • FlixBus
    21:30
    Czestochowa - Central bus station
    Trajanju 2h 55m
    0:25
    Bielsko-Biala
    od45,13 kn
  • Lider Bus
    5:40
    Czestochowa - Central bus station
    Trajanju 3h 40m
    9:20
    Bielsko-Biala
    od50,56 kn
  • AD Euro-Trans
    5:35
    Czestochowa - Central bus station
    Trajanju 2h 15m
    7:50
    Bielsko-Biala - Dworzec PKS
    od65,60 kn

Najbolji carshare od Czestochowa prema Bielsko-Biala.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    9:50
    Czestochowa
    Trajanju 1h 30m
    11:20
    Bielsko-Biala
    od25,28 kn
  • BlaBlaCar
    17:30
    Czestochowa
    Trajanju 2h 0m
    19:30
    Bielsko-Biala
    od26,96 kn
  • BlaBlaCar
    21:30
    Czestochowa
    Trajanju 2h 0m
    23:30
    Bielsko-Biala
    od26,96 kn
  • BlaBlaCar
    0:40
    Czestochowa
    Trajanju 1h 50m
    2:30
    Bielsko-Biala
    od28,65 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Bielsko-Biala - Czestochowa ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Bielsko-Biala - Czestochowa te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Czestochowa - Bielsko-Biala za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Bielsko-Biala i Czestochowa, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Czestochowa do alternativnih odredišta iz mjesta Bielsko-Biala, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Bielsko-Biala i Czestochowa.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Bielsko-Biala i odredište Czestochowa. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Czestochowa do mjesta Bielsko-Biala, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Czestochowa - Bielsko-Biala.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Bielsko-Biala - Czestochowa prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Bielsko-Biala - Czestochowa.

Autobusne postaje u Bielsko-Biala i Czestochowa

Kolodvori
aleja Wojska Polskiego 87, 42-200 Czestochowa (Poljska)
Stanisława Orzechowskiego , 42-200 Czestochowa (Poljska)
Marszałka Józefa Piłsudskiego 19, 42-200 Czestochowa (Poljska)
aleja Wojska Polskiego 120A, 42-207 Czestochowa (Poljska)
Katedralna  18, 42-200 Czestochowa (Poljska)
Drogowców 1, 42-294 Czestochowa (Poljska)
Aleja Pokoju , 42-202 Czestochowa (Poljska)

U usporedbi

12,64 kn
7,16 kn
Bielsko-Biala
Czestochowa
Taksi vožnja je u Bielsko-Biala 44% skuplje kao u Czestochowa.
5,06 kn
4,21 kn
Bielsko-Biala
Czestochowa
Autobusna karta je u Bielsko-Biala 17% skuplje kao u Czestochowa.
10,11 kn
8,43 kn
Bielsko-Biala
Czestochowa
Veliko pivo je u Bielsko-Biala 17% skuplje kao u Czestochowa.
2,58 kn
2,42 kn
Bielsko-Biala
Czestochowa
Boca vode je u Bielsko-Biala 7% skuplje kao u Czestochowa.
28,65 kn
31,17 kn
Bielsko-Biala
Czestochowa
Glavno jelo je u Bielsko-Biala 9% povoljnije kao u Czestochowa.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.