Autobusne linije Bielsko-Biala do Zračna luka Košice (KSC) i povratak

✈ Jeftine autobusne karte za putovanja Zračna luka Košice do Bielsko-Biala i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.678.222 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Bielsko-Biala do Zračna luka Košice

Povoljniji autobusni prijevoz35,18 kn
Najbrži autobus3h 55m
Najraniji autobus5:40
Najkasniji autobus23:30
Dnevne autobusne linije7 Ø
Udaljenost203,3 km
Autobusno poduzećeINFOBUS, FlixBus, Jordan Group, RegioJet, AGAT, Adamis Tours
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Bielsko-Biala i Zračna luka Košice. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
Danas
Sutra
13.07
14.07
15.07
16.07
  • INFOBUS
    12:15
    Krakov
    Trajanju 4h 30m
    16:45
    Presov
    od35,18 kn
  • INFOBUS
    17:50
    Krakov
    Trajanju 4h 55m
    22:45
    Kosice
    od35,18 kn
  • FlixBus
    22:20
    Krakov central bus station
    Trajanju 3h 55m
    2:15
    Presov - Autobusová stanica SAD
    od52,66 kn
  • FlixBus
    11:30
    Krakov central bus station
    Trajanju 4h 30m
    16:00
    Kosice - Central bus station
    od60,19 kn
  • FlixBus
    22:20
    Krakov central bus station
    Trajanju 4h 25m
    2:45
    Kosice - Central bus station
    od60,19 kn
  • FlixBus
    16:35
    Krakov central bus station
    Trajanju 4h 5m
    20:40
    Presov - Autobusová stanica SAD
    od82,79 kn
  • Jordan Group
    23:30
    Krakov - Glavni kolodvor
    Trajanju 9h 10m
    8:40
    Presov - Autobusová stanica SAD
    od151,67 kn
  • Jordan Group
    22:30
    Krakov - Glavni kolodvor
    Trajanju 8h 30m
    7:00
    Presov - Autobusová stanica SAD
    od151,67 kn
  • RegioJet
    16:00
    Krakov central bus station
    Trajanju 15h 0m
    7:00
    Kosice - Central bus station
    od157,78 kn
  • RegioJet
    16:00
    Krakov central bus station
    Trajanju 14h 0m
    6:00
    Kosice - Central bus station
    od157,78 kn
  • AGAT
    5:50
    Krakov - Glavni kolodvor
    Trajanju 10h 20m
    16:10
    Presov - Autobusová stanica SAD
    od168,52 kn
  • AGAT
    5:40
    Krakov - Glavni kolodvor
    Trajanju 7h 20m
    13:00
    Kosice
    od303,34 kn
  • Adamis Tours
    5:40
    Krakov
    Trajanju 7h 20m
    13:00
    Presov
    od339,01 kn
  • Leo Express
    12:10
    Krakov central bus station
    Trajanju 4h 30m
    16:40
    Presov - Autobusová stanica SAD
    od173,61 kn
  • Leo Express
    7:20
    Krakov central bus station
    Trajanju 4h 30m
    11:50
    Presov - Autobusová stanica SAD
    od173,61 kn
  • Leo Express
    7:20
    Krakov central bus station
    Trajanju 4h 55m
    12:15
    Kosice
    od179,27 kn
  • BlaBlaCar
    17:20
    Krakov
    Trajanju 4h 30m
    21:50
    Kosice
    od67,80 kn
  • BlaBlaCar
    18:00
    Katowice
    Trajanju 4h 50m
    22:50
    Kosice
    od70,78 kn
  • BlaBlaCar
    15:00
    Krakov
    Trajanju 4h 0m
    19:00
    Presov
    od72,10 kn
  • BlaBlaCar
    15:30
    Krakov
    Trajanju 4h 30m
    20:00
    Kosice
    od75,34 kn
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Zračna luka Košice i Bielsko-Biala. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
  • FlixBus
    4:25
    Presov - Autobusová stanica SAD
    Trajanju 4h 5m
    8:30
    Krakov central bus station
    od33,83 kn
  • FlixBus
    9:20
    Presov - Autobusová stanica SAD
    Trajanju 4h 10m
    13:30
    Krakov central bus station
    od33,83 kn
  • INFOBUS
    10:35
    Kosice
    Trajanju 4h 55m
    15:30
    Krakov
    od35,11 kn
  • INFOBUS
    5:50
    Kosice
    Trajanju 4h 55m
    10:45
    Krakov
    od35,18 kn
  • FlixBus
    7:00
    Kosice - Central bus station
    Trajanju 9h 25m
    16:25
    Krakov central bus station
    od142,99 kn
  • Jordan Group
    8:30
    Presov - Autobusová stanica SAD
    Trajanju 8h 30m
    17:00
    Krakov - Glavni kolodvor
    od151,67 kn
  • RegioJet
    3:45
    Kosice
    Trajanju 8h 40m
    12:25
    Katowice central bus station
    od152,12 kn
  • DMD Group
    12:30
    Presov - Autobusová stanica SAD
    Trajanju 8h 30m
    21:00
    Krakov - Glavni kolodvor
    od168,52 kn
  • AGAT
    8:30
    Kosice
    Trajanju 8h 10m
    16:40
    Krakov - Glavni kolodvor
    od303,34 kn
  • Adamis Tours
    8:30
    Kosice
    Trajanju 8h 10m
    16:40
    Krakov - Glavni kolodvor
    od339,01 kn
  • Adamis Tours
    8:00
    Kosice
    Trajanju 9h 55m
    17:55
    Katowice central bus station
    od339,01 kn
  • Leo Express
    10:05
    Kosice
    Trajanju 5h 25m
    15:30
    Krakov central bus station
    od25,17 kn
  • Leo Express
    5:50
    Kosice
    Trajanju 4h 55m
    10:45
    Krakov central bus station
    od30,82 kn
  • BlaBlaCar
    4:00
    Kosice
    Trajanju 4h 20m
    8:20
    Krakov
    od45,20 kn
  • BlaBlaCar
    4:00
    Presov
    Trajanju 3h 10m
    7:10
    Krakov
    od72,46 kn
  • BlaBlaCar
    0:10
    Presov
    Trajanju 5h 20m
    5:30
    Katowice
    od101,11 kn
Želiš putovati autobusom na liniji Bielsko-Biala - Zračna luka Košice ili u drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Bielsko-Biala - Zračna luka Košice prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanice, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije transfere iz zračne luke Zračna luka Košice do mjesta Bielsko-Biala za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestu Bielsko-Biala i zračnoj luci Zračna luka Košice, što će ti pomoći u snalaženju na putu. Osim toga, pronaći ćeš i sve mogućnosti za nastavak putovanja iz zračne luke Zračna luka Košice, kao i alternativna odredišta iz mjesta Bielsko-Biala.
Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Bielsko-Biala i odredište Zračna luka Košice. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od zračne luke Zračna luka Košice do mjesta Bielsko-Biala, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš kada se vraćaš iz zračne luke Zračna luka Košice u mjesto Bielsko-Biala? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, odlasku i vremenu dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili pružateljima usluga kako ne bi propustio/la svoj let.
Osim toga: Za transfer na liniji Bielsko-Biala - Zračna luka Košice prikazat ćemo ti sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajednički prijevoz i zrakoplov.

Autobusne postaje u Bielsko-Biala i Zračna luka Košice

Kolodvori
040 17 Zračna luka Košice (Slovačka)

U usporedbi

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.