Autobusne linije Bielsko-Biala do Lublin i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Lublin do Bielsko-Biala i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Bielsko-Biala do Lublin

Povoljniji autobusni prijevoz100,37 kn
Najbrži autobus9h 5m
Najraniji autobus9:25
Najkasniji autobus10:15
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost294,9 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Dworzec Online

Najjeftinije autobusne linije od Bielsko-Biala do Lublin grada.

Danas
Sutra
06.08
07.08
08.08
09.08

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    9:25
    Bielsko-Biala
    Trajanju 9h 5m
    18:30
    Lublin - Glavni autobusni kolodvor
    od100,37 kn
  • Dworzec Online
    10:15
    Bielsko-Biala - Dworzec PKS
    Trajanju 9h 5m
    19:20
    Lublin - Glavni autobusni kolodvor
    od6.740,77 kn

Najjeftinije autobusne linije od Lublin do Bielsko-Biala grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    11:00
    Lublin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 25m
    21:25
    Bielsko-Biala
    od77,98 kn
  • FlixBus
    11:00
    Lublin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 40m
    23:40
    Bielsko-Biala
    od92,86 kn
  • FlixBus
    10:42
    Lublin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 48m
    21:30
    Bielsko-Biala
    od96,65 kn
  • FlixBus
    8:00
    Lublin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 20m
    18:20
    Bielsko-Biala
    od100,37 kn
  • FlixBus
    15:52
    Lublin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 53m
    1:45
    Bielsko-Biala
    od100,37 kn
  • Dworzec Online
    5:40
    Lublin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 20m
    15:00
    Bielsko-Biala - Dworzec PKS
    od6.740,77 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Bielsko-Biala - Lublin ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Bielsko-Biala - Lublin te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Lublin - Bielsko-Biala za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Bielsko-Biala i Lublin, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Lublin do alternativnih odredišta iz mjesta Bielsko-Biala, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Bielsko-Biala i Lublin.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Bielsko-Biala i odredište Lublin. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Lublin do mjesta Bielsko-Biala, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Lublin - Bielsko-Biala.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Bielsko-Biala - Lublin prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Bielsko-Biala - Lublin.

Autobusne postaje u Bielsko-Biala i Lublin

Kolodvori
Aleje Tysiąclecia 6, 20-400 Lublin (Poljska)
plac Dworcowy 4, 20-408 Lublin (Poljska)
Sikorskiego 40, 20-400 Lublin (Poljska)

U usporedbi

12,64 kn
13,14 kn
Bielsko-Biala
Lublin
Taksi vožnja je u Bielsko-Biala 4% povoljnije kao u Lublin.
5,06 kn
5,39 kn
Bielsko-Biala
Lublin
Autobusna karta je u Bielsko-Biala 7% povoljnije kao u Lublin.
10,11 kn
10,11 kn
Bielsko-Biala
Lublin
Veliko pivo je u Bielsko-Biala 0% skuplje kao u Lublin.
2,58 kn
2,82 kn
Bielsko-Biala
Lublin
Boca vode je u Bielsko-Biala 9% povoljnije kao u Lublin.
28,65 kn
37,50 kn
Bielsko-Biala
Lublin
Glavno jelo je u Bielsko-Biala 24% povoljnije kao u Lublin.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.