Autobusne linije Bielsko-Biala do Zračna luka Ostrava (OSR) i povratak

✈ Jeftine autobusne karte za putovanja Zračna luka Ostrava do Bielsko-Biala i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Bielsko-Biala do Zračna luka Ostrava

Povoljniji autobusni prijevoz10,17 kn
Najbrži autobus0h 27m
Najraniji autobus3:55
Najkasniji autobus22:00
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost69,5 km
Autobusno poduzećeUniBus, Neobus, FlixBus, INTER Sp. z o.o., RegioJet, Eurolines Germany, INFOBUS
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Bielsko-Biala i Zračna luka Ostrava. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
Danas
Sutra
08.08
09.08
10.08
11.08
  • UniBus
    6:40
    Katowice central bus station
    Trajanju 0h 40m
    7:20
    Gliwice
    od10,17 kn
  • Neobus
    22:00
    Katowice
    Trajanju 0h 27m
    22:27
    Gliwice
    od17,55 kn
  • Neobus
    16:25
    Katowice
    Trajanju 0h 30m
    16:55
    Gliwice
    od17,55 kn
  • FlixBus
    5:40
    Krakov central bus station
    Trajanju 1h 45m
    7:25
    Gliwice station
    od33,53 kn
  • FlixBus
    6:15
    Krakov central bus station
    Trajanju 2h 5m
    8:20
    Gliwice station
    od33,53 kn
  • INTER Sp. z o.o.
    20:50
    Krakov - Glavni kolodvor
    Trajanju 1h 45m
    22:35
    Gliwice
    od37,30 kn
  • RegioJet
    8:00
    Krakov central bus station
    Trajanju 2h 30m
    10:30
    Ostrava
    od42,66 kn
  • Eurolines Germany
    16:00
    Krakov central bus station
    Trajanju 2h 25m
    18:25
    Ostrava
    od44,06 kn
  • INFOBUS
    3:55
    Krakov
    Trajanju 3h 5m
    7:00
    Ostrava
    od74,68 kn
  • INFOBUS
    5:15
    Katowice
    Trajanju 1h 45m
    7:00
    Ostrava
    od74,68 kn
  • Leo Express
    6:14
    Katowice central bus station
    Trajanju 1h 56m
    8:10
    Ostrava
    od25,48 kn
  • Leo Express
    6:08
    Katowice central bus station
    Trajanju 1h 54m
    8:02
    Ostrava
    od25,48 kn
  • BlaBlaCar
    14:00
    Katowice
    Trajanju 1h 0m
    15:00
    Ostrava
    od22,41 kn
  • BlaBlaCar
    20:30
    Katowice
    Trajanju 0h 50m
    21:20
    Ostrava
    od22,41 kn
  • BlaBlaCar
    11:30
    Katowice
    Trajanju 1h 0m
    12:30
    Ostrava
    od22,41 kn
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Zračna luka Ostrava i Bielsko-Biala. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
  • Dworzec Online
    2:00
    Gliwice
    Trajanju 0h 40m
    2:40
    Katowice central bus station
    od11,87 kn
  • Majerbus
    2:00
    Gliwice
    Trajanju 0h 40m
    2:40
    Katowice central bus station
    od11,87 kn
  • FlixBus
    15:45
    Gliwice station
    Trajanju 2h 15m
    18:00
    Krakov central bus station
    od26,07 kn
  • FlixBus
    22:25
    Gliwice station
    Trajanju 1h 50m
    0:15
    Krakov central bus station
    od26,07 kn
  • INTER Sp. z o.o.
    5:30
    Gliwice
    Trajanju 1h 50m
    7:20
    Krakov - Glavni kolodvor
    od37,30 kn
  • INTER Sp. z o.o.
    11:20
    Gliwice
    Trajanju 1h 50m
    13:10
    Krakov - Glavni kolodvor
    od37,30 kn
  • UniBus
    20:50
    Gliwice
    Trajanju 1h 50m
    22:40
    Krakov - Glavni kolodvor
    od37,30 kn
  • UniBus
    8:10
    Gliwice
    Trajanju 1h 50m
    10:00
    Krakov - Glavni kolodvor
    od37,30 kn
  • Neobus
    0:30
    Gliwice
    Trajanju 1h 50m
    2:20
    Krakov
    od39,06 kn
  • Neobus
    17:45
    Gliwice
    Trajanju 2h 0m
    19:45
    Krakov
    od39,21 kn
  • INFOBUS
    19:55
    Ostrava
    Trajanju 1h 35m
    21:30
    Katowice
    od74,68 kn
  • Jordan Group
    22:15
    Ostrava
    Trajanju 1h 40m
    23:55
    Katowice central bus station
    od169,57 kn
  • Jordan Group
    18:00
    Ostrava
    Trajanju 1h 20m
    19:20
    Katowice central bus station
    od169,57 kn
  • INFOBUS
    16:00
    Ostrava
    Trajanju 1h 10m
    17:10
    Katowice
    od177,45 kn
  • Leo Express
    19:30
    Ostrava
    Trajanju 1h 40m
    21:10
    Katowice central bus station
    od31,21 kn
  • Leo Express
    19:38
    Ostrava
    Trajanju 1h 32m
    21:10
    Katowice central bus station
    od34,07 kn
  • Leo Express
    19:30
    Ostrava
    Trajanju 1h 34m
    21:04
    Katowice central bus station
    od36,93 kn
  • BlaBlaCar
    23:00
    Ostrava
    Trajanju 1h 0m
    0:00
    Katowice
    od22,41 kn
  • BlaBlaCar
    10:10
    Ostrava
    Trajanju 1h 0m
    11:10
    Katowice
    od22,41 kn
  • BlaBlaCar
    18:10
    Gliwice
    Trajanju 1h 10m
    19:20
    Krakov
    od29,87 kn
  • BlaBlaCar
    23:30
    Ostrava
    Trajanju 1h 10m
    0:40
    Katowice
    od37,34 kn
Želiš putovati autobusom na liniji Bielsko-Biala - Zračna luka Ostrava ili u drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Bielsko-Biala - Zračna luka Ostrava prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanice, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije transfere iz zračne luke Zračna luka Ostrava do mjesta Bielsko-Biala za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestu Bielsko-Biala i zračnoj luci Zračna luka Ostrava, što će ti pomoći u snalaženju na putu. Osim toga, pronaći ćeš i sve mogućnosti za nastavak putovanja iz zračne luke Zračna luka Ostrava, kao i alternativna odredišta iz mjesta Bielsko-Biala.
Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Bielsko-Biala i odredište Zračna luka Ostrava. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od zračne luke Zračna luka Ostrava do mjesta Bielsko-Biala, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš kada se vraćaš iz zračne luke Zračna luka Ostrava u mjesto Bielsko-Biala? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, odlasku i vremenu dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili pružateljima usluga kako ne bi propustio/la svoj let.
Osim toga: Za transfer na liniji Bielsko-Biala - Zračna luka Ostrava prikazat ćemo ti sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajednički prijevoz i zrakoplov.

Autobusne postaje u Bielsko-Biala i Zračna luka Ostrava

Kolodvori
742 51 Zračna luka Ostrava (Češka Republika)

U usporedbi

12,72 kn
15,75 kn
Bielsko-Biala
Zračna luka Ostrava
Taksi vožnja je u Bielsko-Biala 20% povoljnije kao u Zračna luka Ostrava.
5,09 kn
7,30 kn
Bielsko-Biala
Zračna luka Ostrava
Autobusna karta je u Bielsko-Biala 31% povoljnije kao u Zračna luka Ostrava.
10,17 kn
8,02 kn
Bielsko-Biala
Zračna luka Ostrava
Veliko pivo je u Bielsko-Biala 22% skuplje kao u Zračna luka Ostrava.
2,60 kn
3,50 kn
Bielsko-Biala
Zračna luka Ostrava
Boca vode je u Bielsko-Biala 26% povoljnije kao u Zračna luka Ostrava.
28,83 kn
39,93 kn
Bielsko-Biala
Zračna luka Ostrava
Glavno jelo je u Bielsko-Biala 28% povoljnije kao u Zračna luka Ostrava.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.