Autobusne linije Bielsko-Biala do Wrocław i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Wrocław do Bielsko-Biala i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.678.222 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Bielsko-Biala do Wrocław

Povoljniji autobusni prijevoz75,26 kn
Najbrži autobus3h 20m
Najraniji autobus9:30
Najkasniji autobus15:25
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost202,2 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Lider Bus

Najjeftinije autobusne linije od Bielsko-Biala do Wrocław grada.

Danas
Sutra
13.07
14.07
15.07
16.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    15:25
    Bielsko-Biala
    Trajanju 3h 20m
    18:45
    Wroclaw - central bus station
    od75,26 kn
  • Lider Bus
    9:30
    Bielsko-Biala
    Trajanju 4h 25m
    13:55
    Wroclaw - central bus station
    od101,11 kn

Najbolji carshare od Bielsko-Biala prema Wrocław.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    5:50
    Bielsko-Biala
    Trajanju 3h 0m
    8:50
    Wrocław
    od64,04 kn
  • BlaBlaCar
    7:40
    Bielsko-Biala
    Trajanju 3h 0m
    10:40
    Wrocław
    od77,52 kn
  • BlaBlaCar
    5:40
    Bielsko-Biala
    Trajanju 3h 40m
    9:20
    Wrocław
    od91,00 kn

Najjeftinije autobusne linije od Wrocław do Bielsko-Biala grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    16:30
    Wroclaw - central bus station
    Trajanju 4h 55m
    21:25
    Bielsko-Biala
    od67,65 kn
  • FlixBus
    10:45
    Wroclaw - central bus station
    Trajanju 3h 20m
    14:05
    Bielsko-Biala
    od90,33 kn
  • Lider Bus
    14:00
    Wroclaw - central bus station
    Trajanju 4h 40m
    18:40
    Bielsko-Biala
    od101,11 kn

Najbolji carshare od Wrocław prema Bielsko-Biala.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    4:40
    Wrocław
    Trajanju 3h 30m
    8:10
    Bielsko-Biala
    od52,24 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Bielsko-Biala - Wrocław ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Bielsko-Biala - Wrocław te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Wrocław - Bielsko-Biala za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Bielsko-Biala i Wrocław, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Wrocław do alternativnih odredišta iz mjesta Bielsko-Biala, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Bielsko-Biala i Wrocław.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Bielsko-Biala i odredište Wrocław. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Wrocław do mjesta Bielsko-Biala, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Wrocław - Bielsko-Biala.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Bielsko-Biala - Wrocław prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Bielsko-Biala - Wrocław.

Autobusne postaje u Bielsko-Biala i Wrocław

Kolodvori
Piotra Skargi 1-2, 50-082 Wrocław (Poljska)
Joannitów 13, 50 048 Wrocław (Poljska)
Wrocław (Poljska)
Wrocław (Poljska)

U usporedbi

12,64 kn
14,32 kn
Bielsko-Biala
Wrocław
Taksi vožnja je u Bielsko-Biala 12% povoljnije kao u Wrocław.
5,06 kn
5,06 kn
Bielsko-Biala
Wrocław
Autobusna karta je u Bielsko-Biala 0% skuplje kao u Wrocław.
10,11 kn
11,80 kn
Bielsko-Biala
Wrocław
Veliko pivo je u Bielsko-Biala 15% povoljnije kao u Wrocław.
2,58 kn
3,12 kn
Bielsko-Biala
Wrocław
Boca vode je u Bielsko-Biala 18% povoljnije kao u Wrocław.
28,65 kn
37,07 kn
Bielsko-Biala
Wrocław
Glavno jelo je u Bielsko-Biala 23% povoljnije kao u Wrocław.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.