Autobusne linije Bordeaux do Eguilaz-Egilatz i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Eguilaz-Egilatz do Bordeaux i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.679.007 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Bordeaux do Eguilaz-Egilatz

Povoljniji autobusni prijevoz67,72 kn
Najbrži autobus4h 10m
Najraniji autobus1:45
Najkasniji autobus23:30
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost260,7 km
Autobusno poduzećeBlaBlaBus, Rede Expressos, FlixBus, Eurolines Suisse, Union Ivkoni, ALSA, Eurolines Germany
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Bordeaux i Eguilaz-Egilatz. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
Danas
Sutra
15.07
16.07
17.07
18.07
  • BlaBlaBus
    1:45
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    Trajanju 5h 45m
    7:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od67,72 kn
  • Rede Expressos
    22:00
    Bordeaux - Terres de Bordé/Parking Descas
    Trajanju 4h 10m
    2:10
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od67,72 kn
  • FlixBus
    17:15
    Bordeaux - Terres de Bordé/Parking Descas
    Trajanju 5h 0m
    22:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od112,80 kn
  • Eurolines Suisse
    6:30
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    Trajanju 4h 40m
    11:10
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od142,97 kn
  • FlixBus
    23:30
    Bordeaux - Terres de Bordé/Parking Descas
    Trajanju 4h 30m
    4:00
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od150,42 kn
  • Union Ivkoni
    19:30
    Bordeaux
    Trajanju 4h 15m
    23:45
    Bilbao
    od176,61 kn
  • Eurolines Suisse
    21:15
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    Trajanju 4h 15m
    1:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od180,60 kn
  • ALSA
    3:00
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    Trajanju 5h 20m
    8:20
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od201,67 kn
  • Eurolines Germany
    21:15
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    Trajanju 4h 15m
    1:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od293,47 kn
  • BlaBlaCar
    1:00
    Bordeaux
    Trajanju 4h 0m
    5:00
    Bilbao
    od90,30 kn
  • BlaBlaCar
    8:00
    Bordeaux
    Trajanju 4h 20m
    12:20
    Bilbao
    od105,35 kn
  • BlaBlaCar
    9:00
    Bordeaux
    Trajanju 4h 50m
    13:50
    Bilbao
    od127,92 kn
  • BlaBlaCar
    15:00
    Bordeaux
    Trajanju 3h 50m
    18:50
    Bilbao
    od135,45 kn
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Eguilaz-Egilatz i Bordeaux. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
  • BlaBlaBus
    4:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 45m
    9:00
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    od67,72 kn
  • BlaBlaBus
    20:45
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 50m
    1:35
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    od67,72 kn
  • Rede Expressos
    19:00
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 40m
    23:40
    Bordeaux - Terres de Bordé/Parking Descas
    od67,72 kn
  • Rede Expressos
    0:00
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 5h 25m
    5:25
    Bordeaux - Terres de Bordé/Parking Descas
    od67,72 kn
  • FlixBus
    7:45
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 5h 0m
    12:45
    Bordeaux - Terres de Bordé/Parking Descas
    od97,75 kn
  • Eurolines Suisse
    7:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 5h 40m
    13:10
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    od141,09 kn
  • FlixBus
    22:00
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 15m
    2:15
    Bordeaux - Terres de Bordé/Parking Descas
    od150,42 kn
  • Eurolines Suisse
    14:25
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 6h 45m
    21:10
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    od163,67 kn
  • Union Ivkoni
    16:15
    Bilbao
    Trajanju 4h 45m
    21:00
    Bordeaux
    od206,03 kn
  • ALSA
    0:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 30m
    5:00
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    od293,47 kn
  • ALSA
    4:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 45m
    9:00
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    od293,47 kn
  • Eurolines Germany
    4:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 45m
    9:00
    Bordeaux - Gare Saint Jean
    od293,47 kn
  • BlaBlaCar
    19:00
    Bilbao
    Trajanju 4h 10m
    23:10
    Bordeaux
    od105,35 kn
  • BlaBlaCar
    6:00
    Bilbao
    Trajanju 4h 0m
    10:00
    Bordeaux
    od112,87 kn
  • BlaBlaCar
    17:00
    Bilbao
    Trajanju 4h 10m
    21:10
    Bordeaux
    od112,87 kn
  • BlaBlaCar
    15:30
    Bilbao
    Trajanju 4h 10m
    19:40
    Bordeaux
    od127,92 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Bordeaux - Eguilaz-Egilatz ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Bordeaux - Eguilaz-Egilatz te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Eguilaz-Egilatz - Bordeaux za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Bordeaux i Eguilaz-Egilatz, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Eguilaz-Egilatz do alternativnih odredišta iz mjesta Bordeaux, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Bordeaux i Eguilaz-Egilatz.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Bordeaux i odredište Eguilaz-Egilatz. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Eguilaz-Egilatz do mjesta Bordeaux, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Eguilaz-Egilatz - Bordeaux.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Bordeaux - Eguilaz-Egilatz prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Bordeaux - Eguilaz-Egilatz.

Autobusne postaje u Bordeaux i Eguilaz-Egilatz

Kolodvori
Aizkomendi Plaza 3, 01207 Eguilaz-Egilatz (Španija)

U usporedbi

48,91 kn
37,62 kn
Bordeaux
Eguilaz-Egilatz
Taksi vožnja je u Bordeaux 24% skuplje kao u Eguilaz-Egilatz.
11,29 kn
9,41 kn
Bordeaux
Eguilaz-Egilatz
Autobusna karta je u Bordeaux 17% skuplje kao u Eguilaz-Egilatz.
41,39 kn
13,17 kn
Bordeaux
Eguilaz-Egilatz
Veliko pivo je u Bordeaux 69% skuplje kao u Eguilaz-Egilatz.
4,51 kn
6,77 kn
Bordeaux
Eguilaz-Egilatz
Boca vode je u Bordeaux 34% povoljnije kao u Eguilaz-Egilatz.
132,94 kn
225,75 kn
Bordeaux
Eguilaz-Egilatz
Glavno jelo je u Bordeaux 42% povoljnije kao u Eguilaz-Egilatz.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.