Autobusne linije Bridgwater do Zračna luka Cardiff (CWL) i povratak

✈ Jeftine autobusne karte za putovanja Zračna luka Cardiff do Bridgwater i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Bridgwater do Zračna luka Cardiff

Povoljniji autobusni prijevoz24,78 kn
Najbrži autobus0h 55m
Najraniji autobus6:30
Najkasniji autobus23:45
Dnevne autobusne linije1 Ø
Udaljenost38,1 km
Autobusno poduzećeNational Express, megabus, EasyBus
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Bridgwater i Zračna luka Cardiff. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
Danas
Sutra
11.08
12.08
13.08
14.08
  • National Express
    6:30
    Bristol - Autobusni kolodvor
    Trajanju 1h 15m
    7:45
    Cardiff - Bus Station Wood St
    od24,78 kn
  • National Express
    22:35
    Bristol - Autobusni kolodvor
    Trajanju 1h 10m
    23:45
    Cardiff - Bus Station Wood St
    od24,78 kn
  • National Express
    18:30
    Bristol - Autobusni kolodvor
    Trajanju 1h 20m
    19:50
    Cardiff - Bus Station Wood St
    od24,78 kn
  • National Express
    22:15
    Cardiff - Bus Station Wood St
    Trajanju 1h 20m
    23:35
    Bristol - Autobusni kolodvor
    od24,78 kn
  • National Express
    17:45
    Cardiff - Bus Station Wood St
    Trajanju 1h 20m
    19:05
    Bristol - Autobusni kolodvor
    od24,78 kn
  • National Express
    16:50
    Cardiff - Bus Station Wood St
    Trajanju 1h 30m
    18:20
    Bristol - Autobusni kolodvor
    od24,78 kn
  • megabus
    23:45
    Bristol - UWE (East Gate)
    Trajanju 1h 0m
    0:45
    Cardiff - Kingsway Stop GQ
    od42,45 kn
  • megabus
    22:15
    Bristol - UWE (East Gate)
    Trajanju 1h 20m
    23:35
    Cardiff - Kingsway Stop GQ
    od42,45 kn
  • EasyBus
    21:20
    Bristol - Cabot Circus
    Trajanju 0h 55m
    22:15
    Cardiff - Kingsway Stop GQ
    od143,31 kn
  • BlaBlaCar
    22:40
    Cardiff
    Trajanju 8h 30m
    7:10
    Zračna luka Cardiff
    od24,78 kn
  • BlaBlaCar
    14:00
    Cardiff
    Trajanju 0h 50m
    14:50
    Bristol
    od33,03 kn
  • BlaBlaCar
    12:20
    Cardiff
    Trajanju 1h 0m
    13:20
    Bristol
    od33,03 kn
  • BlaBlaCar
    8:50
    Bristol
    Trajanju 0h 50m
    9:40
    Cardiff
    od37,32 kn
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Zračna luka Cardiff i Bridgwater. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
  • National Express
    6:30
    Bristol - Autobusni kolodvor
    Trajanju 1h 15m
    7:45
    Cardiff - Bus Station Wood St
    od24,78 kn
  • National Express
    22:35
    Bristol - Autobusni kolodvor
    Trajanju 1h 10m
    23:45
    Cardiff - Bus Station Wood St
    od24,78 kn
  • National Express
    18:30
    Bristol - Autobusni kolodvor
    Trajanju 1h 20m
    19:50
    Cardiff - Bus Station Wood St
    od24,78 kn
  • National Express
    22:15
    Cardiff - Bus Station Wood St
    Trajanju 1h 20m
    23:35
    Bristol - Autobusni kolodvor
    od24,78 kn
  • National Express
    17:45
    Cardiff - Bus Station Wood St
    Trajanju 1h 20m
    19:05
    Bristol - Autobusni kolodvor
    od24,78 kn
  • National Express
    16:50
    Cardiff - Bus Station Wood St
    Trajanju 1h 30m
    18:20
    Bristol - Autobusni kolodvor
    od24,78 kn
  • megabus
    15:40
    Bristol - Cabot Circus
    Trajanju 1h 25m
    17:05
    Bridgwater Coach Station
    od36,26 kn
  • EasyBus
    21:20
    Bristol - Cabot Circus
    Trajanju 0h 55m
    22:15
    Cardiff - Kingsway Stop GQ
    od143,31 kn
  • BlaBlaCar
    19:30
    Zračna luka Cardiff
    Trajanju 8h 30m
    4:00
    Cardiff
    od24,78 kn
  • BlaBlaCar
    23:10
    Bristol
    Trajanju 0h 50m
    0:00
    Bridgwater
    od33,03 kn
  • BlaBlaCar
    14:00
    Cardiff
    Trajanju 0h 50m
    14:50
    Bristol
    od33,03 kn
  • BlaBlaCar
    12:20
    Cardiff
    Trajanju 1h 0m
    13:20
    Bristol
    od33,03 kn
Želiš putovati autobusom na liniji Bridgwater - Zračna luka Cardiff ili u drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Bridgwater - Zračna luka Cardiff prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanice, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije transfere iz zračne luke Zračna luka Cardiff do mjesta Bridgwater za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestu Bridgwater i zračnoj luci Zračna luka Cardiff, što će ti pomoći u snalaženju na putu. Osim toga, pronaći ćeš i sve mogućnosti za nastavak putovanja iz zračne luke Zračna luka Cardiff, kao i alternativna odredišta iz mjesta Bridgwater.
Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Bridgwater i odredište Zračna luka Cardiff. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od zračne luke Zračna luka Cardiff do mjesta Bridgwater, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš kada se vraćaš iz zračne luke Zračna luka Cardiff u mjesto Bridgwater? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, odlasku i vremenu dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili pružateljima usluga kako ne bi propustio/la svoj let.
Osim toga: Za transfer na liniji Bridgwater - Zračna luka Cardiff prikazat ćemo ti sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajednički prijevoz i zrakoplov.

Autobusne postaje u Bridgwater i Zračna luka Cardiff

Kolodvori
Port Road , CF62 3BT Zračna luka Cardiff (Ujedinjeno Kraljevstvo)

U usporedbi

31,31 kn
31,31 kn
Bridgwater
Zračna luka Cardiff
Taksi vožnja je u Bridgwater 0% skuplje kao u Zračna luka Cardiff.
14,87 kn
14,87 kn
Bridgwater
Zračna luka Cardiff
Autobusna karta je u Bridgwater 0% skuplje kao u Zračna luka Cardiff.
24,78 kn
24,78 kn
Bridgwater
Zračna luka Cardiff
Veliko pivo je u Bridgwater 0% skuplje kao u Zračna luka Cardiff.
7,43 kn
7,43 kn
Bridgwater
Zračna luka Cardiff
Boca vode je u Bridgwater 0% skuplje kao u Zračna luka Cardiff.
47,90 kn
47,90 kn
Bridgwater
Zračna luka Cardiff
Glavno jelo je u Bridgwater 0% skuplje kao u Zračna luka Cardiff.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.