Autobusne linije Budimpešta do Nuremberg i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Nuremberg do Budimpešta i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Budimpešta do Nuremberg

Povoljniji autobusni prijevoz208,26 kn
Najbrži autobus10h 25m
Najraniji autobus8:45
Najkasniji autobus22:05
Dnevne autobusne linije4 Ø
Udaljenost625,6 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Arda Tur, RegioJet, Eurolines Germany

Najjeftinije autobusne linije od Budimpešta do Nuremberg grada.

Danas
Sutra
06.08
od 244,72 kn
07.08
od 252,83 kn
08.08
09.08

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    22:05
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 25m
    8:30
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od208,26 kn
  • Arda Tur
    21:05
    Budimpešta
    Trajanju 13h 55m
    11:00
    Nuremberg
    od223,21 kn
  • FlixBus
    14:00
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 50m
    0:50
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od230,51 kn
  • FlixBus
    11:15
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    Trajanju 13h 40m
    0:55
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od244,72 kn
  • FlixBus
    8:45
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 30m
    21:15
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od252,83 kn
  • FlixBus
    9:05
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 10m
    21:15
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od252,83 kn
  • RegioJet
    10:50
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    Trajanju 15h 55m
    2:45
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od254,49 kn
  • FlixBus
    13:15
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    Trajanju 11h 35m
    0:50
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od275,15 kn
  • FlixBus
    10:40
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    Trajanju 14h 10m
    0:50
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od275,15 kn
  • FlixBus
    19:05
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    Trajanju 13h 55m
    9:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od275,15 kn
  • Eurolines Germany
    8:45
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 15m
    21:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od327,38 kn

Najbolje željezničke veze od Budimpešta prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    14:40
    Budimpešta
    Trajanju 9h 24m
    0:04
    Nuremberg
    od445,68 kn
  • Deutsche Bahn
    15:10
    Budimpešta
    Trajanju 8h 54m
    0:04
    Nuremberg
    od445,68 kn
  • ÖBB
    13:10
    Budimpešta
    Trajanju 8h 18m
    21:28
    Nuremberg
    od780,50 kn
  • ÖBB
    14:40
    Budimpešta
    Trajanju 9h 24m
    0:04
    Nuremberg
    od1.040,92 kn

Najbolji carshare od Budimpešta prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    8:10
    Budimpešta
    Trajanju 8h 40m
    16:50
    Nuremberg
    od260,42 kn
  • BlaBlaCar
    23:00
    Budimpešta
    Trajanju 8h 40m
    7:40
    Nuremberg
    od260,42 kn
  • BlaBlaCar
    8:00
    Budimpešta
    Trajanju 8h 50m
    16:50
    Nuremberg
    od282,74 kn

Najjeftinije autobusne linije od Nuremberg do Budimpešta grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    22:35
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 5m
    8:40
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    od208,26 kn
  • RegioJet
    1:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 14h 35m
    15:45
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    od217,65 kn
  • RegioJet
    1:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 14h 55m
    16:05
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    od217,65 kn
  • Arda Tur
    5:30
    Nuremberg
    Trajanju 12h 10m
    17:40
    Budimpešta
    od223,21 kn
  • FlixBus
    8:45
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 40m
    21:25
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    od230,51 kn
  • Eurolines Germany
    1:45
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 20h 45m
    22:30
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    od245,54 kn
  • FlixBus
    8:45
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 30m
    21:15
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    od252,83 kn
  • FlixBus
    8:45
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 50m
    21:35
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    od252,83 kn
  • FlixBus
    4:30
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 50m
    17:20
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    od275,15 kn
  • FlixBus
    22:45
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 55m
    8:40
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    od282,66 kn
  • FlixBus
    10:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 13h 55m
    23:55
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    od296,80 kn
  • FlixBus
    10:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 14h 15m
    0:15
    Budimpešta - Népliget autobusni kolodvor
    od296,80 kn
  • Arda Tur
    5:00
    Nuremberg
    Trajanju 12h 40m
    17:40
    Budimpešta
    od446,43 kn

Najbolje željezničke veze od Nuremberg prema Budimpešta.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    5:39
    Nuremberg
    Trajanju 9h 10m
    14:49
    Budimpešta
    od371,28 kn
  • ÖBB
    22:02
    Nuremberg
    Trajanju 12h 35m
    10:37
    Budimpešta
    od644,34 kn
  • ÖBB
    22:02
    Nuremberg
    Trajanju 12h 27m
    10:29
    Budimpešta
    od644,34 kn

Najbolji carshare od Nuremberg prema Budimpešta.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    11:30
    Nuremberg
    Trajanju 8h 10m
    19:40
    Budimpešta
    od186,01 kn
  • BlaBlaCar
    21:00
    Nuremberg
    Trajanju 8h 40m
    5:40
    Budimpešta
    od230,65 kn
  • BlaBlaCar
    9:00
    Nuremberg
    Trajanju 8h 30m
    17:30
    Budimpešta
    od260,42 kn
  • BlaBlaCar
    22:30
    Nuremberg
    Trajanju 8h 40m
    7:10
    Budimpešta
    od260,42 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Budimpešta - Nuremberg ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Budimpešta - Nuremberg te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Nuremberg - Budimpešta za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Budimpešta i Nuremberg, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Nuremberg do alternativnih odredišta iz mjesta Budimpešta, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Budimpešta i Nuremberg.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Budimpešta i odredište Nuremberg. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Nuremberg do mjesta Budimpešta, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Nuremberg - Budimpešta.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Budimpešta - Nuremberg prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Budimpešta - Nuremberg.

Autobusne postaje u Budimpešta i Nuremberg

Kolodvori
Willy-Brandt-Platz/Bahnhofstr. 11, 90402 Nuremberg (Njemačka)
Breslauer Str. 304, 90471 Nuremberg (Njemačka)
Bahnhofsplatz , 90402 Nuremberg (Njemačka)
Schlachthofstr. 11, 90439 Nuremberg (Njemačka)

U usporedbi

15,78 kn
38,32 kn
Budimpešta
Nuremberg
Taksi vožnja je u Budimpešta 59% povoljnije kao u Nuremberg.
7,57 kn
22,32 kn
Budimpešta
Nuremberg
Autobusna karta je u Budimpešta 67% povoljnije kao u Nuremberg.
8,65 kn
22,32 kn
Budimpešta
Nuremberg
Veliko pivo je u Budimpešta 62% povoljnije kao u Nuremberg.
2,30 kn
2,53 kn
Budimpešta
Nuremberg
Boca vode je u Budimpešta 10% povoljnije kao u Nuremberg.
36,18 kn
50,13 kn
Budimpešta
Nuremberg
Glavno jelo je u Budimpešta 28% povoljnije kao u Nuremberg.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.