Autobusne linije Charlotte do Monroe, GA i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Monroe, GA do Charlotte i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Charlotte do Monroe, GA

Povoljniji autobusni prijevoz63,24 kn
Najbrži autobus3h 25m
Najraniji autobus4:00
Najkasniji autobus19:25
Dnevne autobusne linije8 Ø
Udaljenost302,0 km
Autobusno poduzećeFlixBus, megabus US, GotoBus, megabus, Greyhound US, Turimex Internacional, iLIKEBUS
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Charlotte i Monroe, GA. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
Danas
Sutra
05.08
06.08
07.08
08.08
  • FlixBus
    4:00
    Charlotte, NC - Freedom Plaza
    Trajanju 4h 45m
    8:45
    Atlanta, GA - Civic Center MARTA station
    od63,24 kn
  • megabus US
    19:25
    Charlotte, NC - Scaleybark
    Trajanju 3h 50m
    23:15
    Athens, GA - Athens Transit Multimodal Center
    od94,74 kn
  • GotoBus
    9:00
    Charlotte, NC - Scaleybark
    Trajanju 4h 0m
    13:00
    Atlanta, GA - Civic Center MARTA station
    od120,01 kn
  • megabus
    16:00
    Charlotte, NC - Scaleybark
    Trajanju 4h 35m
    20:35
    Atlanta, GA - Civic Center MARTA station
    od141,24 kn
  • Greyhound US
    7:20
    Charlotte, NC - W Trade St
    Trajanju 5h 55m
    13:15
    Atlanta, GA - Civic Center MARTA station
    od151,59 kn
  • Greyhound US
    16:45
    Charlotte, NC - W Trade St
    Trajanju 9h 50m
    2:35
    Atlanta, GA - Civic Center MARTA station
    od151,59 kn
  • Turimex Internacional
    13:25
    Charlotte, NC - Turimex Internacional
    Trajanju 5h 50m
    19:15
    Atlanta, GA - Turimex International
    od316,20 kn
  • iLIKEBUS
    7:35
    Charlotte, NC - W Trade St
    Trajanju 3h 25m
    11:00
    Atlanta, GA - Garnett Transit Station
    od378,97 kn
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Monroe, GA i Charlotte. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
  • megabus US
    8:10
    Athens, GA - Athens Transit Multimodal Center
    Trajanju 3h 55m
    12:05
    Charlotte, NC - Scaleybark
    od31,58 kn
  • FlixBus
    19:45
    Atlanta, GA - Civic Center MARTA station
    Trajanju 4h 45m
    0:30
    Charlotte, NC - Freedom Plaza
    od63,24 kn
  • GotoBus
    20:30
    Atlanta, GA - Civic Center MARTA station
    Trajanju 4h 0m
    0:30
    Charlotte, NC - Scaleybark
    od120,01 kn
  • megabus
    10:00
    Atlanta, GA - Civic Center MARTA station
    Trajanju 4h 45m
    14:45
    Charlotte, NC - Scaleybark
    od141,24 kn
  • Greyhound US
    0:15
    Atlanta, GA - Garnett Transit Station
    Trajanju 4h 15m
    4:30
    Charlotte, NC - W Trade St
    od151,59 kn
  • Turimex Internacional
    12:10
    Atlanta, GA - Turimex International
    Trajanju 5h 30m
    17:40
    Charlotte, NC - Turimex Internacional
    od316,20 kn
  • iLIKEBUS
    17:00
    Atlanta, GA - Garnett Transit Station
    Trajanju 4h 30m
    21:30
    Charlotte, NC - W Trade St
    od378,97 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Charlotte - Monroe, GA ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Charlotte - Monroe, GA te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Monroe, GA - Charlotte za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Charlotte i Monroe, GA, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Monroe, GA do alternativnih odredišta iz mjesta Charlotte, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Charlotte i Monroe, GA.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Charlotte i odredište Monroe, GA. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Monroe, GA do mjesta Charlotte, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Monroe, GA - Charlotte.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Charlotte - Monroe, GA prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Charlotte - Monroe, GA.

Autobusne postaje u Charlotte i Monroe, GA

Kolodvori
E Spring St 417, 30655 Monroe, GA (SAD)

U usporedbi

36,31 kn
15,47 kn
Charlotte
Monroe, GA
Taksi vožnja je u Charlotte 58% skuplje kao u Monroe, GA.
13,90 kn
10,11 kn
Charlotte
Monroe, GA
Autobusna karta je u Charlotte 28% skuplje kao u Monroe, GA.
25,26 kn
18,95 kn
Charlotte
Monroe, GA
Veliko pivo je u Charlotte 25% skuplje kao u Monroe, GA.
11,90 kn
8,00 kn
Charlotte
Monroe, GA
Boca vode je u Charlotte 33% skuplje kao u Monroe, GA.
63,39 kn
35,51 kn
Charlotte
Monroe, GA
Glavno jelo je u Charlotte 44% skuplje kao u Monroe, GA.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.