Autobusne linije Ciudad Juárez do Moroleón i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Moroleón do Ciudad Juárez i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.679.007 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Ciudad Juárez do Moroleón

Povoljniji autobusni prijevoz633,44 kn
Najbrži autobus23h 57m
Najraniji autobus9:30
Najkasniji autobus15:30
Dnevne autobusne linije5 Ø
Udaljenost1.388,4 km
Autobusno poduzećeOmnibus de México, Transportes Chihuahuenses

Najjeftinije autobusne linije od Ciudad Juárez do Moroleón grada.

Danas
Sutra
15.07
16.07
17.07
18.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Omnibus de México
    14:00
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    Trajanju 0h 45m
    14:45
    Moroleón, GT
    od633,44 kn
  • Transportes Chihuahuenses
    9:30
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    Trajanju 2h 10m
    11:40
    Moroleón, GT
    od645,02 kn
  • Transportes Chihuahuenses
    15:30
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    Trajanju 23h 57m
    15:27
    Moroleón, GT
    od645,02 kn
  • Transportes Chihuahuenses
    9:30
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    Trajanju 23h 57m
    9:27
    Moroleón, GT
    od645,02 kn
  • Transportes Chihuahuenses
    15:30
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    Trajanju 0h 37m
    16:07
    Moroleón, GT
    od645,17 kn

Najjeftinije autobusne linije od Moroleón do Ciudad Juárez grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Omnibus de México
    13:30
    Moroleón, GT
    Trajanju 0h 0m
    13:30
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    od633,44 kn
  • Omnibus de México
    15:45
    Moroleón, GT
    Trajanju 0h 30m
    16:15
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    od633,44 kn
  • Transportes Chihuahuenses
    15:30
    Moroleón, GT
    Trajanju 23h 50m
    15:20
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    od645,02 kn
  • Transportes Chihuahuenses
    14:30
    Moroleón, GT
    Trajanju 22h 35m
    13:05
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    od645,02 kn
  • Transportes Chihuahuenses
    13:30
    Moroleón, GT
    Trajanju 22h 35m
    12:05
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    od645,17 kn
  • Transportes Chihuahuenses
    15:30
    Moroleón, GT
    Trajanju 0h 30m
    16:00
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    od645,17 kn
  • Transportes Chihuahuenses
    13:30
    Moroleón, GT
    Trajanju 21h 35m
    11:05
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    od716,85 kn
  • Transportes Chihuahuenses
    15:30
    Moroleón, GT
    Trajanju 1h 10m
    16:40
    Ciudad Juárez, CH - central bus station
    od716,85 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Ciudad Juárez - Moroleón ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Ciudad Juárez - Moroleón te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Moroleón - Ciudad Juárez za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Ciudad Juárez i Moroleón, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Moroleón do alternativnih odredišta iz mjesta Ciudad Juárez, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Ciudad Juárez i Moroleón.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Ciudad Juárez i odredište Moroleón. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Moroleón do mjesta Ciudad Juárez, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Moroleón - Ciudad Juárez.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Ciudad Juárez - Moroleón prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Ciudad Juárez - Moroleón.

Autobusne postaje u Ciudad Juárez i Moroleón

Kolodvori
Prolongación America 1620, 38800 Moroleón (Meksiko)

U usporedbi

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.