Autobusne linije Contursi do Reggio Calabria i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Reggio Calabria do Contursi i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.466 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Contursi do Reggio Calabria

Povoljniji autobusni prijevoz226,60 kn
Najbrži autobus4h 45m
Najraniji autobus12:25
Najkasniji autobus23:30
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost284,8 km
Autobusno poduzećeBuscenter.it, Sais Autolinee, ibus, FlixBus, Autoservizi Salemi
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Contursi i Reggio Calabria. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
Danas
Sutra
06.07
07.07
08.07
09.07
  • Buscenter.it
    22:30
    Salerno - Vinciprova
    Trajanju 6h 15m
    4:45
    Messina Piazza della Repubblica
    od226,60 kn
  • Buscenter.it
    23:30
    Salerno - Vinciprova
    Trajanju 4h 45m
    4:15
    Messina Piazza della Repubblica
    od226,60 kn
  • Sais Autolinee
    22:05
    Salerno
    Trajanju 6h 25m
    4:30
    Messina
    od234,23 kn
  • Sais Autolinee
    22:05
    Salerno
    Trajanju 5h 40m
    3:45
    Messina
    od234,23 kn
  • ibus
    22:30
    Salerno - Cavaliero
    Trajanju 6h 10m
    4:40
    Messina Piazza della Repubblica
    od279,56 kn
  • FlixBus
    12:25
    Salerno
    Trajanju 6h 45m
    19:10
    Messina
    od302,15 kn
  • FlixBus
    23:30
    Salerno
    Trajanju 6h 20m
    5:50
    Messina
    od302,15 kn
  • Autoservizi Salemi
    22:15
    Salerno - Cavaliero
    Trajanju 6h 15m
    4:30
    Messine - Stanica
    od400,46 kn
  • Autoservizi Salemi
    22:05
    Salerno - Cavaliero
    Trajanju 6h 25m
    4:30
    Messine - Stanica
    od400,46 kn
  • Trenitalia
    14:24
    Salerno
    Trajanju 5h 6m
    19:30
    Messina
    od150,36 kn
  • Italotreno
    20:14
    Salerno - Stanica
    Trajanju 4h 24m
    0:38
    Reggio Calabria - Station
    od286,36 kn
  • Italotreno
    20:14
    Salerno - Stanica
    Trajanju 3h 56m
    0:10
    Reggio Calabria - Station
    od339,25 kn
  • BlaBlaCar
    11:00
    Salerno
    Trajanju 4h 50m
    15:50
    Messina
    od196,45 kn
  • BlaBlaCar
    11:00
    Salerno
    Trajanju 5h 30m
    16:30
    Reggio Calabria
    od196,45 kn
  • BlaBlaCar
    15:20
    Salerno
    Trajanju 7h 0m
    22:20
    Acireale
    od241,78 kn
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Reggio Calabria i Contursi. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
  • INFOBUS
    22:15
    Reggio Calabria
    Trajanju 6h 15m
    4:30
    Salerno
    od199,47 kn
  • Buscenter.it
    15:30
    Messina Piazza della Repubblica
    Trajanju 5h 45m
    21:15
    Salerno - Vinciprova
    od226,60 kn
  • Sais Autolinee
    22:20
    Messina
    Trajanju 6h 25m
    4:45
    Salerno
    od234,23 kn
  • Sais Autolinee
    23:10
    Messina
    Trajanju 5h 35m
    4:45
    Salerno
    od234,23 kn
  • Autoservizi Salemi
    22:15
    Messina Piazza della Repubblica
    Trajanju 6h 15m
    4:30
    Salerno - Cavaliero
    od279,56 kn
  • ibus
    22:15
    Messina Piazza della Repubblica
    Trajanju 6h 15m
    4:30
    Salerno - Cavaliero
    od279,56 kn
  • FlixBus
    20:05
    Acireale - Piazza Livatino
    Trajanju 9h 35m
    5:40
    Salerno - Concordia
    od294,60 kn
  • Autoservizi Salemi
    22:20
    Messine - Stanica
    Trajanju 6h 25m
    4:45
    Salerno - Cavaliero
    od400,46 kn
  • Italotreno
    7:30
    Reggio Calabria - Station
    Trajanju 3h 49m
    11:19
    Salerno - Stanica
    od301,47 kn
  • Trenitalia
    10:15
    Messina
    Trajanju 5h 18m
    15:33
    Salerno
    od343,79 kn
  • Trenitalia
    13:15
    Messina
    Trajanju 5h 22m
    18:37
    Salerno
    od343,79 kn
  • BlaBlaCar
    14:30
    Reggio Calabria
    Trajanju 5h 14m
    19:44
    Salerno
    od136,00 kn
  • BlaBlaCar
    14:00
    Reggio Calabria
    Trajanju 5h 14m
    19:14
    Salerno
    od151,12 kn
  • BlaBlaCar
    15:40
    Messina
    Trajanju 4h 40m
    20:20
    Salerno
    od173,78 kn
  • BlaBlaCar
    12:30
    Messina
    Trajanju 5h 30m
    18:00
    Salerno
    od196,45 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Contursi - Reggio Calabria ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Contursi - Reggio Calabria te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Reggio Calabria - Contursi za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Contursi i Reggio Calabria, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Reggio Calabria do alternativnih odredišta iz mjesta Contursi, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Contursi i Reggio Calabria.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Contursi i odredište Reggio Calabria. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Reggio Calabria do mjesta Contursi, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Reggio Calabria - Contursi.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Contursi - Reggio Calabria prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Contursi - Reggio Calabria.

Autobusne postaje u Contursi i Reggio Calabria

Kolodvori
Via Caprera 8, 89127 Reggio Calabria (Italija)
Reggio Calabria (Italija)

U usporedbi

27,20 kn
113,34 kn
Contursi
Reggio Calabria
Taksi vožnja je u Contursi 77% povoljnije kao u Reggio Calabria.
9,07 kn
11,33 kn
Contursi
Reggio Calabria
Autobusna karta je u Contursi 20% povoljnije kao u Reggio Calabria.
20,78 kn
37,78 kn
Contursi
Reggio Calabria
Veliko pivo je u Contursi 45% povoljnije kao u Reggio Calabria.
5,54 kn
7,81 kn
Contursi
Reggio Calabria
Boca vode je u Contursi 30% povoljnije kao u Reggio Calabria.
90,67 kn
75,56 kn
Contursi
Reggio Calabria
Glavno jelo je u Contursi 17% skuplje kao u Reggio Calabria.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.