Autobusne linije Dijon do Metz i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Metz do Dijon i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.679.007 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Dijon do Metz

Povoljniji autobusni prijevoz82,62 kn
Najbrži autobus3h 25m
Najraniji autobus1:00
Najkasniji autobus20:30
Dnevne autobusne linije11 Ø
Udaljenost216,8 km
Autobusno poduzećeFlixBus, BlaBlaBus

Najjeftinije autobusne linije od Dijon do Metz grada.

Danas
Sutra
15.07
16.07
17.07
18.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    12:40
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 15m
    22:55
    Metz - Semécourt
    od82,62 kn
  • BlaBlaBus
    1:00
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 50m
    4:50
    Metz - Autobusni kolodvor
    od90,22 kn
  • BlaBlaBus
    8:35
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 0m
    12:35
    Metz - Autobusni kolodvor
    od90,22 kn
  • FlixBus
    14:30
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 20m
    2:50
    Metz - Semécourt
    od105,20 kn
  • BlaBlaBus
    19:15
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 25m
    22:40
    Metz - Autobusni kolodvor
    od112,80 kn
  • BlaBlaBus
    3:45
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 25m
    7:10
    Metz - Autobusni kolodvor
    od112,80 kn
  • FlixBus
    2:45
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 11h 45m
    14:30
    Metz - Semécourt
    od127,77 kn
  • FlixBus
    2:45
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 45m
    13:30
    Metz - Semécourt
    od127,77 kn
  • FlixBus
    20:30
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 11h 40m
    8:10
    Metz - Semécourt
    od135,30 kn
  • FlixBus
    11:05
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 25m
    21:30
    Metz - Semécourt
    od142,82 kn
  • FlixBus
    17:30
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 20m
    2:50
    Metz - Semécourt
    od142,82 kn

Najbolje željezničke veze od Dijon prema Metz.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • SNCF
    10:05
    Dijon
    Trajanju 3h 20m
    13:25
    Metz
    od233,27 kn
  • SNCF
    11:43
    Dijon
    Trajanju 3h 44m
    15:27
    Metz
    od234,78 kn
  • SNCF
    13:43
    Dijon
    Trajanju 3h 21m
    17:04
    Metz
    od263,37 kn
  • SNCF
    11:00
    Dijon
    Trajanju 2h 29m
    13:29
    Metz
    od267,13 kn

Najbolji carshare od Dijon prema Metz.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    15:00
    Dijon
    Trajanju 3h 10m
    18:10
    Metz
    od112,87 kn
  • BlaBlaCar
    15:50
    Dijon
    Trajanju 3h 0m
    18:50
    Metz
    od112,87 kn
  • BlaBlaCar
    16:00
    Dijon
    Trajanju 3h 0m
    19:00
    Metz
    od112,87 kn
  • BlaBlaCar
    17:30
    Dijon
    Trajanju 2h 50m
    20:20
    Metz
    od112,87 kn

Najjeftinije autobusne linije od Metz do Dijon grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    10:50
    Metz - Autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 50m
    14:40
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    od90,22 kn
  • BlaBlaBus
    8:45
    Metz - Autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 55m
    12:40
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    od90,22 kn
  • FlixBus
    15:45
    Metz - Semécourt
    Trajanju 9h 55m
    1:40
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    od105,20 kn
  • BlaBlaBus
    21:00
    Metz - Autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 55m
    0:55
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    od112,80 kn
  • FlixBus
    9:40
    Metz - Semécourt
    Trajanju 10h 30m
    20:10
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    od218,07 kn
  • Autokar Polska
    16:15
    Metz - Avenue Foch
    Trajanju 19h 15m
    11:30
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    od620,63 kn
  • Eurolines Polska
    16:15
    Metz - Avenue Foch
    Trajanju 20h 15m
    12:30
    Dijon - Glavni autobusni kolodvor
    od620,63 kn

Najbolje željezničke veze od Metz prema Dijon.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • SNCF
    5:53
    Metz
    Trajanju 3h 14m
    9:07
    Dijon
    od150,50 kn
  • SNCF
    8:08
    Metz
    Trajanju 3h 6m
    11:14
    Dijon
    od150,50 kn

Najbolji carshare od Metz prema Dijon.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    11:30
    Metz
    Trajanju 3h 30m
    15:00
    Dijon
    od105,35 kn
  • BlaBlaCar
    10:00
    Metz
    Trajanju 3h 0m
    13:00
    Dijon
    od112,87 kn
  • BlaBlaCar
    13:15
    Metz
    Trajanju 3h 0m
    16:15
    Dijon
    od112,87 kn
  • BlaBlaCar
    0:40
    Metz
    Trajanju 2h 50m
    3:30
    Dijon
    od120,40 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Dijon - Metz ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Dijon - Metz te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Metz - Dijon za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Dijon i Metz, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Metz do alternativnih odredišta iz mjesta Dijon, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Dijon i Metz.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Dijon i odredište Metz. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Metz do mjesta Dijon, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Metz - Dijon.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Dijon - Metz prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Dijon - Metz.

Autobusne postaje u Dijon i Metz

Kolodvori
Avenue Louis le Débonnair 1, 57000 Metz (Francuska)
Avenue Foch 21, 57000 Metz (Francuska)
Avenue Ney 3, 57000 Metz (Francuska)
Boulevard Poincaré , 57000 Metz (Francuska)
Metz (Francuska)

U usporedbi

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.