Autobusne linije Eguilaz-Egilatz do Gijón i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Gijón do Eguilaz-Egilatz i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.626 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Eguilaz-Egilatz do Gijón

Povoljniji autobusni prijevoz120,69 kn
Najbrži autobus4h 15m
Najraniji autobus1:45
Najkasniji autobus18:00
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost279,8 km
Autobusno poduzećeALSA, Eurolines Suisse
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Eguilaz-Egilatz i Gijón. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
Danas
Sutra
07.07
08.07
09.07
10.07
  • ALSA
    18:00
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 30m
    22:30
    Oviedo - central bus station
    od120,69 kn
  • ALSA
    16:00
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 15m
    20:15
    Gijón - Llaranes
    od129,68 kn
  • Eurolines Suisse
    1:45
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 15m
    6:00
    Oviedo - central bus station
    od149,78 kn
  • Eurolines Suisse
    10:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 5h 0m
    15:30
    Oviedo - central bus station
    od149,78 kn
  • BlaBlaCar
    7:30
    Bilbao
    Trajanju 3h 0m
    10:30
    Gijón
    od75,57 kn
  • BlaBlaCar
    16:00
    Bilbao
    Trajanju 3h 20m
    19:20
    Gijón
    od90,69 kn
  • BlaBlaCar
    6:50
    Bilbao
    Trajanju 3h 10m
    10:00
    Oviedo
    od128,47 kn
  • BlaBlaCar
    11:20
    Bilbao
    Trajanju 4h 10m
    15:30
    Oviedo
    od173,81 kn
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Gijón i Eguilaz-Egilatz. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
  • ALSA
    17:00
    Oviedo - central bus station
    Trajanju 4h 0m
    21:00
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od119,86 kn
  • ALSA
    16:30
    Gijón - Llaranes
    Trajanju 4h 30m
    21:00
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od129,68 kn
  • ALSA
    16:00
    Oviedo - central bus station
    Trajanju 4h 15m
    20:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od149,78 kn
  • Eurolines Suisse
    1:00
    Oviedo - central bus station
    Trajanju 4h 15m
    5:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od149,78 kn
  • Eurolines Suisse
    8:45
    Oviedo - central bus station
    Trajanju 5h 40m
    14:25
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od149,78 kn
  • ALSA
    17:30
    Oviedo - central bus station
    Trajanju 3h 45m
    21:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od150,84 kn
  • BlaBlaCar
    17:40
    Gijón
    Trajanju 3h 0m
    20:40
    Bilbao
    od75,57 kn
  • BlaBlaCar
    11:30
    Oviedo
    Trajanju 3h 10m
    14:40
    Bilbao
    od105,80 kn
  • BlaBlaCar
    7:30
    Gijón
    Trajanju 3h 10m
    10:40
    Bilbao
    od105,80 kn
  • BlaBlaCar
    5:30
    Gijón
    Trajanju 3h 10m
    8:40
    Bilbao
    od128,47 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Eguilaz-Egilatz - Gijón ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Eguilaz-Egilatz - Gijón te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Gijón - Eguilaz-Egilatz za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Eguilaz-Egilatz i Gijón, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Gijón do alternativnih odredišta iz mjesta Eguilaz-Egilatz, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Eguilaz-Egilatz i Gijón.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Eguilaz-Egilatz i odredište Gijón. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Gijón do mjesta Eguilaz-Egilatz, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Gijón - Eguilaz-Egilatz.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Eguilaz-Egilatz - Gijón prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Eguilaz-Egilatz - Gijón.

Autobusne postaje u Eguilaz-Egilatz i Gijón

Kolodvori
Calle 17 de Agosto 4, Gijón (Španija)
N-632 , 33394 Gijón (Španija)
Plaza Campus Universitario s/n, Gijón (Španija)
Av. Castilla 37, Gijón (Španija)
Av. de la Constitución , 33211 Gijón (Španija)
Av. del Llano , 33209 Gijón (Španija)
Gijón (Španija)
Universidad de Oviedo, Campus de Gijón , 33204 Gijón (Španija)
Calle Sanz Crespo, s/n,  , 33207 Gijón, Asturias, España Gijón (Španija)
Carr. de Castiello 118, 33204 Gijón (Španija)
Gijón (Španija)
Av. Gaspar García Laviana , 33210 Gijón (Španija)
Av. de la Constitución 56, 33210 Gijón (Španija)
Gijón (Španija)
Barrio Casares 81 A, 33392 Gijón (Španija)
Gijón (Španija)
Gijón (Španija)
Calle Menéndez Pelayo 15, 33202 Gijón (Španija)
Calle Magnus Blikstad 1, 33207 Gijón (Španija)

U usporedbi

37,79 kn
39,45 kn
Eguilaz-Egilatz
Gijón
Taksi vožnja je u Eguilaz-Egilatz 5% povoljnije kao u Gijón.
9,45 kn
9,45 kn
Eguilaz-Egilatz
Gijón
Autobusna karta je u Eguilaz-Egilatz 0% skuplje kao u Gijón.
13,22 kn
18,89 kn
Eguilaz-Egilatz
Gijón
Veliko pivo je u Eguilaz-Egilatz 31% povoljnije kao u Gijón.
6,80 kn
3,33 kn
Eguilaz-Egilatz
Gijón
Boca vode je u Eguilaz-Egilatz 52% skuplje kao u Gijón.
226,71 kn
85,65 kn
Eguilaz-Egilatz
Gijón
Glavno jelo je u Eguilaz-Egilatz 63% skuplje kao u Gijón.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.