Autobusne linije Eguilaz-Egilatz do Valladolid i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Valladolid do Eguilaz-Egilatz i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.626 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Eguilaz-Egilatz do Valladolid

Povoljniji autobusni prijevoz56,97 kn
Najbrži autobus2h 20m
Najraniji autobus8:15
Najkasniji autobus20:20
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost238,5 km
Autobusno poduzećeEurolines Suisse, ALSA, FlixBus
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Eguilaz-Egilatz i Valladolid. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
Danas
Sutra
07.07
08.07
09.07
10.07
  • Eurolines Suisse
    18:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 2h 20m
    20:50
    Valladolid central bus station
    od56,97 kn
  • ALSA
    8:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 3h 30m
    11:45
    Palencia - Central bus station
    od114,24 kn
  • ALSA
    8:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 15m
    12:30
    Valladolid central bus station
    od135,63 kn
  • Eurolines Suisse
    8:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 3h 30m
    11:45
    Palencia - Central bus station
    od142,80 kn
  • FlixBus
    20:20
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 10h 45m
    7:05
    Valladolid central bus station
    od241,63 kn
  • Renfe
    17:00
    Bilbao
    Trajanju 3h 48m
    20:48
    Valladolid
    od71,78 kn
  • Renfe
    9:42
    Bilbao
    Trajanju 3h 39m
    13:21
    Palencia
    od176,05 kn
  • BlaBlaCar
    11:40
    Zračna luka Vitoria-Gasteiz
    Trajanju 2h 20m
    14:00
    Valladolid
    od83,11 kn
  • BlaBlaCar
    15:00
    Zračna luka Vitoria-Gasteiz
    Trajanju 2h 50m
    17:50
    Valladolid
    od83,11 kn
  • BlaBlaCar
    18:10
    Bilbao
    Trajanju 3h 0m
    21:10
    Valladolid
    od90,67 kn
  • BlaBlaCar
    14:30
    Zračna luka Vitoria-Gasteiz
    Trajanju 2h 40m
    17:10
    Valladolid
    od90,67 kn
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Valladolid i Eguilaz-Egilatz. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
  • Eurolines Suisse
    9:25
    Valladolid central bus station
    Trajanju 2h 5m
    11:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od56,97 kn
  • ALSA
    17:45
    Palencia - Central bus station
    Trajanju 3h 30m
    21:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od143,79 kn
  • ALSA
    13:30
    Valladolid central bus station
    Trajanju 4h 40m
    18:10
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od170,68 kn
  • ALSA
    17:00
    Valladolid central bus station
    Trajanju 4h 20m
    21:20
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od170,68 kn
  • FlixBus
    22:40
    Valladolid central bus station
    Trajanju 11h 25m
    10:05
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od196,30 kn
  • Renfe
    9:18
    Valladolid
    Trajanju 3h 46m
    13:04
    Bilbao
    od95,96 kn
  • Renfe
    17:23
    Valladolid
    Trajanju 3h 53m
    21:16
    Bilbao
    od95,96 kn
  • BlaBlaCar
    23:30
    Palencia
    Trajanju 2h 50m
    2:20
    Bilbao
    od113,34 kn
  • BlaBlaCar
    4:40
    Valladolid
    Trajanju 3h 30m
    8:10
    Bilbao
    od128,45 kn
  • BlaBlaCar
    17:10
    Valladolid
    Trajanju 3h 40m
    20:50
    Bilbao
    od151,12 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Eguilaz-Egilatz - Valladolid ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Eguilaz-Egilatz - Valladolid te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Valladolid - Eguilaz-Egilatz za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Eguilaz-Egilatz i Valladolid, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Valladolid do alternativnih odredišta iz mjesta Eguilaz-Egilatz, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Eguilaz-Egilatz i Valladolid.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Eguilaz-Egilatz i odredište Valladolid. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Valladolid do mjesta Eguilaz-Egilatz, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Valladolid - Eguilaz-Egilatz.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Eguilaz-Egilatz - Valladolid prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Eguilaz-Egilatz - Valladolid.

Autobusne postaje u Eguilaz-Egilatz i Valladolid

Kolodvori
Calle Estación del Nte. 3, 47007 Valladolid (Španija)
Ctra. Juan Carlos I , 47011 Valladolid, España Valladolid (Španija)
Calle Puente Colgante 2, 47007 Valladolid (Španija)

U usporedbi

37,78 kn
28,71 kn
Eguilaz-Egilatz
Valladolid
Taksi vožnja je u Eguilaz-Egilatz 25% skuplje kao u Valladolid.
9,44 kn
10,58 kn
Eguilaz-Egilatz
Valladolid
Autobusna karta je u Eguilaz-Egilatz 11% povoljnije kao u Valladolid.
13,22 kn
15,11 kn
Eguilaz-Egilatz
Valladolid
Veliko pivo je u Eguilaz-Egilatz 13% povoljnije kao u Valladolid.
6,80 kn
6,04 kn
Eguilaz-Egilatz
Valladolid
Boca vode je u Eguilaz-Egilatz 12% skuplje kao u Valladolid.
226,67 kn
58,56 kn
Eguilaz-Egilatz
Valladolid
Glavno jelo je u Eguilaz-Egilatz 75% skuplje kao u Valladolid.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.