Autobusne linije Eguilaz-Egilatz do Zračna luka Zaragoza (ZAZ) i povratak

✈ Jeftine autobusne karte za putovanja Zračna luka Zaragoza do Eguilaz-Egilatz i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.746 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Eguilaz-Egilatz do Zračna luka Zaragoza

Povoljniji autobusni prijevoz154,76 kn
Najbrži autobus4h 0m
Najraniji autobus6:25
Najkasniji autobus21:15
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost170,0 km
Autobusno poduzećeALSA, Eurolines Suisse, FlixBus
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Eguilaz-Egilatz i Zračna luka Zaragoza. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
Danas
Sutra
09.07
10.07
11.07
12.07
  • ALSA
    21:00
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 25m
    1:25
    Zaragoza - central bus station
    od154,76 kn
  • Eurolines Suisse
    6:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 0m
    10:30
    Zaragoza - Ciudad del Transporte
    od154,76 kn
  • Eurolines Suisse
    9:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 0m
    13:30
    Zaragoza - Ciudad del Transporte
    od154,76 kn
  • ALSA
    21:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 25m
    1:40
    Zaragoza - central bus station
    od155,82 kn
  • ALSA
    12:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 0m
    16:30
    Zaragoza - central bus station
    od155,82 kn
  • ALSA
    16:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 4h 0m
    20:30
    Zaragoza - central bus station
    od155,82 kn
  • FlixBus
    6:25
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 10h 55m
    17:20
    Zaragoza
    od286,46 kn
  • Renfe
    15:30
    Zračna luka Vitoria-Gasteiz
    Trajanju 3h 21m
    18:51
    Zračna luka Zaragoza
    od204,13 kn
  • Renfe
    15:08
    Zračna luka Vitoria-Gasteiz
    Trajanju 4h 8m
    19:16
    Zračna luka Zaragoza
    od325,09 kn
  • Renfe
    13:20
    Zračna luka Vitoria-Gasteiz
    Trajanju 5h 31m
    18:51
    Zračna luka Zaragoza
    od325,09 kn
  • BlaBlaCar
    9:00
    Bilbao
    Trajanju 3h 10m
    12:10
    Zaragoza
    od113,40 kn
  • BlaBlaCar
    16:00
    Bilbao
    Trajanju 3h 20m
    19:20
    Zaragoza
    od113,40 kn
  • BlaBlaCar
    6:20
    Bilbao
    Trajanju 4h 30m
    10:50
    Zaragoza
    od113,40 kn
  • BlaBlaCar
    15:00
    Bilbao
    Trajanju 3h 20m
    18:20
    Zaragoza
    od120,96 kn
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Zračna luka Zaragoza i Eguilaz-Egilatz. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
  • ALSA
    20:45
    Zaragoza - central bus station
    Trajanju 4h 0m
    0:45
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od104,41 kn
  • ALSA
    6:00
    Zaragoza - central bus station
    Trajanju 3h 50m
    9:50
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od111,14 kn
  • ALSA
    21:30
    Zaragoza - central bus station
    Trajanju 4h 0m
    1:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od124,67 kn
  • ALSA
    11:15
    Zaragoza - central bus station
    Trajanju 3h 50m
    15:05
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od149,16 kn
  • Eurolines Suisse
    6:00
    Zaragoza - Ciudad del Transporte
    Trajanju 3h 50m
    9:50
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od154,76 kn
  • Eurolines Suisse
    11:15
    Zaragoza - Ciudad del Transporte
    Trajanju 3h 50m
    15:05
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od154,76 kn
  • Renfe
    16:00
    Zračna luka Zaragoza
    Trajanju 17h 50m
    9:50
    Zračna luka Vitoria-Gasteiz
    od257,05 kn
  • Renfe
    8:45
    Zračna luka Zaragoza
    Trajanju 9h 6m
    17:51
    Zračna luka Vitoria-Gasteiz
    od257,05 kn
  • Renfe
    20:38
    Zračna luka Zaragoza
    Trajanju 13h 12m
    9:50
    Zračna luka Vitoria-Gasteiz
    od264,61 kn
  • Renfe
    11:28
    Zračna luka Zaragoza
    Trajanju 3h 55m
    15:23
    Zračna luka Vitoria-Gasteiz
    od325,09 kn
  • BlaBlaCar
    10:00
    Zaragoza
    Trajanju 3h 30m
    13:30
    Bilbao
    od83,16 kn
  • BlaBlaCar
    15:00
    Zaragoza
    Trajanju 4h 10m
    19:10
    Bilbao
    od83,16 kn
  • BlaBlaCar
    12:00
    Zaragoza
    Trajanju 7h 20m
    19:20
    Bilbao
    od90,72 kn
  • BlaBlaCar
    9:20
    Zaragoza
    Trajanju 3h 30m
    12:50
    Bilbao
    od98,28 kn
Želiš putovati autobusom na liniji Eguilaz-Egilatz - Zračna luka Zaragoza ili u drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Eguilaz-Egilatz - Zračna luka Zaragoza prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanice, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije transfere iz zračne luke Zračna luka Zaragoza do mjesta Eguilaz-Egilatz za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestu Eguilaz-Egilatz i zračnoj luci Zračna luka Zaragoza, što će ti pomoći u snalaženju na putu. Osim toga, pronaći ćeš i sve mogućnosti za nastavak putovanja iz zračne luke Zračna luka Zaragoza, kao i alternativna odredišta iz mjesta Eguilaz-Egilatz.
Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Eguilaz-Egilatz i odredište Zračna luka Zaragoza. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od zračne luke Zračna luka Zaragoza do mjesta Eguilaz-Egilatz, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš kada se vraćaš iz zračne luke Zračna luka Zaragoza u mjesto Eguilaz-Egilatz? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, odlasku i vremenu dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili pružateljima usluga kako ne bi propustio/la svoj let.
Osim toga: Za transfer na liniji Eguilaz-Egilatz - Zračna luka Zaragoza prikazat ćemo ti sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajednički prijevoz i zrakoplov.

Autobusne postaje u Eguilaz-Egilatz i Zračna luka Zaragoza

Kolodvori
Ctra. Aeropuerto s/n, 50190 Zračna luka Zaragoza (Španija)

U usporedbi

37,80 kn
27,18 kn
Eguilaz-Egilatz
Zračna luka Zaragoza
Taksi vožnja je u Eguilaz-Egilatz 29% skuplje kao u Zračna luka Zaragoza.
9,45 kn
10,21 kn
Eguilaz-Egilatz
Zračna luka Zaragoza
Autobusna karta je u Eguilaz-Egilatz 8% povoljnije kao u Zračna luka Zaragoza.
13,23 kn
18,90 kn
Eguilaz-Egilatz
Zračna luka Zaragoza
Veliko pivo je u Eguilaz-Egilatz 31% povoljnije kao u Zračna luka Zaragoza.
6,80 kn
4,04 kn
Eguilaz-Egilatz
Zračna luka Zaragoza
Boca vode je u Eguilaz-Egilatz 41% skuplje kao u Zračna luka Zaragoza.
226,81 kn
93,24 kn
Eguilaz-Egilatz
Zračna luka Zaragoza
Glavno jelo je u Eguilaz-Egilatz 59% skuplje kao u Zračna luka Zaragoza.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.