Autobus na liniji Hamburg - Mönchengladbach

Bus na liniji Hamburg - Mönchengladbach: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji Hamburg - Mönchengladbach

Povoljniji autobusni prijevoz280,04 kn
Najbrži autobus13h 20m
Najraniji autobus9:30
Najkasniji autobus16:35
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost357,1 km
Autobusno poduzećeFlixBus
Želiš li putovati autobusom na liniji Hamburg - Mönchengladbach?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Hamburg - Mönchengladbach te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Hamburg - Mönchengladbach za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Hamburg i Mönchengladbach, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Mönchengladbach, alternativna odredišta iz mjesta Hamburg, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Hamburg i Mönchengladbach.

Najjeftinije autobusne linije od Hamburg do Mönchengladbach

Danas
od 567,81 kn
Sutra
25.10
od 431,50 kn
26.10
27.10
28.10

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    9:30
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 14h 35m
    0:05
    Mönchengladbach central station
    od280,04 kn
  • FlixBus
    16:00
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 13h 55m
    5:55
    Mönchengladbach central station
    od287,62 kn
  • FlixBus
    16:35
    Hamburg - Harburg
    Trajanju 13h 20m
    5:55
    Mönchengladbach central station
    od340,63 kn
  • FlixBus
    11:55
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 18h 0m
    5:55
    Mönchengladbach central station
    od431,50 kn
  • FlixBus
    9:55
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 20h 0m
    5:55
    Mönchengladbach central station
    od529,95 kn

Najbolje željezničke veze od Hamburg prema Mönchengladbach.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    0:33
    Hamburg
    Trajanju 7h 9m
    7:42
    Mönchengladbach
    od177,96 kn
  • Deutsche Bahn
    0:33
    Hamburg
    Trajanju 7h 21m
    7:54
    Mönchengladbach
    od177,96 kn
  • Deutsche Bahn
    22:46
    Hamburg
    Trajanju 6h 20m
    5:06
    Mönchengladbach
    od177,96 kn
  • Deutsche Bahn
    22:46
    Hamburg
    Trajanju 7h 4m
    5:50
    Mönchengladbach
    od177,96 kn

Najbolji carshare od Hamburg prema Mönchengladbach.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    13:10
    Hamburg
    Trajanju 5h 0m
    18:10
    Mönchengladbach
    od151,46 kn
  • BlaBlaCar
    19:00
    Hamburg
    Trajanju 6h 0m
    1:00
    Mönchengladbach
    od151,46 kn
  • Movacar
    8:00
    Hamburg
    Trajanju 4h 36m
    12:36
    Mönchengladbach
    od434,83 kn
  • Movacar
    9:00
    Hamburg
    Trajanju 4h 36m
    13:36
    Mönchengladbach
    od434,83 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Mönchengladbach - Hamburg

Autobus na liniji Hamburg - Mönchengladbach: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište Hamburg i odredište Mönchengladbach. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Mönchengladbach - Hamburg.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Hamburg - Mönchengladbach prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Hamburg - Mönchengladbach.

Autobusne postaje u mjestima Hamburg i Mönchengladbach

Kolodvori
Hindenburgstraße  224, Mönchengladbach (Njemačka)

Hamburg i Mönchengladbach u usporedbi

39,38 kn
54,52 kn
Hamburg
Mönchengladbach
Taksi vožnja je u Hamburg 28% povoljnije kao u Mönchengladbach.
22,72 kn
19,69 kn
Hamburg
Mönchengladbach
Autobusna karta je u Hamburg 14% skuplje kao u Mönchengladbach.
26,50 kn
26,88 kn
Hamburg
Mönchengladbach
Veliko pivo je u Hamburg 2% povoljnije kao u Mönchengladbach.
3,20 kn
4,48 kn
Hamburg
Mönchengladbach
Boca vode je u Hamburg 29% povoljnije kao u Mönchengladbach.
78,77 kn
43,75 kn
Hamburg
Mönchengladbach
Glavno jelo je u Hamburg 45% skuplje kao u Mönchengladbach.

Autobusne veze iz Hamburg i iz Mönchengladbach

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.