Autobusne linije Hatay do Sincan i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Sincan do Hatay i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.466 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Hatay do Sincan

Povoljniji autobusni prijevoz44,03 kn
Najbrži autobus4h 30m
Najraniji autobus8:30
Najkasniji autobus22:30
Dnevne autobusne linije13 Ø
Udaljenost521,6 km
Autobusno poduzećeBusbud, CSR Seyahat, Hatay Nur Seyahat, Jet Turizm, Metro Turizm, Has Turizm, Hatay Sas Turizm
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Hatay i Sincan. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
Danas
Sutra
06.07
07.07
08.07
09.07
  • Busbud
    8:30
    Antakya
    Trajanju 8h 30m
    17:00
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    od44,03 kn
  • Busbud
    13:00
    Antakya
    Trajanju 10h 30m
    23:30
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    od53,82 kn
  • CSR Seyahat
    11:00
    Antakya
    Trajanju 10h 0m
    21:00
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    od53,82 kn
  • CSR Seyahat
    15:30
    Antakya
    Trajanju 10h 0m
    1:30
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    od53,82 kn
  • Hatay Nur Seyahat
    22:00
    Antakya
    Trajanju 8h 15m
    6:15
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    od58,71 kn
  • Jet Turizm
    8:30
    Hatay - Antakya Central bus station
    Trajanju 10h 0m
    18:30
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    od78,28 kn
  • Jet Turizm
    22:30
    Hatay - Antakya Central bus station
    Trajanju 8h 30m
    7:00
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    od88,06 kn
  • Metro Turizm
    9:30
    Antakya
    Trajanju 11h 0m
    20:30
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    od88,06 kn
  • Metro Turizm
    17:30
    Kırıkhan - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 30m
    4:00
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    od88,06 kn
  • Has Turizm
    21:00
    Hatay - Antakya Central bus station
    Trajanju 9h 0m
    6:00
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    od97,85 kn
  • Has Turizm
    22:30
    Hatay - Antakya Central bus station
    Trajanju 8h 0m
    6:30
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    od97,85 kn
  • Hatay Sas Turizm
    15:31
    Kırıkhan - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 30m
    20:01
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    od293,55 kn
  • Hatay Sas Turizm
    19:31
    Kırıkhan - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 0m
    4:31
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    od293,55 kn
  • BlaBlaCar
    4:00
    Hatay
    Trajanju 8h 20m
    12:20
    Ankara
    od88,06 kn
  • BlaBlaCar
    17:00
    Antakya
    Trajanju 8h 40m
    1:40
    Ankara
    od105,78 kn
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Sincan i Hatay. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
  • Busbud
    16:30
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 0m
    1:30
    Antakya
    od53,82 kn
  • CSR Seyahat
    4:30
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 0m
    13:30
    Antakya
    od53,82 kn
  • CSR Seyahat
    18:00
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 0m
    3:00
    Antakya
    od53,82 kn
  • Hatay Nur Seyahat
    14:30
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 0m
    23:30
    Antakya
    od53,82 kn
  • Hatay Nur Seyahat
    21:30
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 0m
    6:30
    Antakya
    od53,82 kn
  • Busbud
    23:45
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 0m
    8:45
    Antakya
    od58,71 kn
  • CSR Seyahat
    23:59
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 0m
    8:59
    Antakya
    od58,71 kn
  • Jet Turizm
    11:30
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 30m
    19:00
    Kırıkhan - Glavni autobusni kolodvor
    od88,06 kn
  • Metro Turizm
    18:00
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 30m
    2:30
    Antakya
    od88,06 kn
  • Metro Turizm
    23:00
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 0m
    8:00
    Kırıkhan - Glavni autobusni kolodvor
    od88,06 kn
  • Metro Turizm
    23:59
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 1m
    10:00
    Antakya
    od88,06 kn
  • Jet Turizm
    2:00
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 30m
    10:30
    Kırıkhan - Glavni autobusni kolodvor
    od92,96 kn
  • Has Turizm
    20:00
    Ankara - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 0m
    5:00
    Hatay - Antakya Central bus station
    od195,70 kn
  • BlaBlaCar
    21:30
    Ankara
    Trajanju 7h 20m
    4:50
    Kırıkhan
    od68,00 kn
  • BlaBlaCar
    10:00
    Ankara
    Trajanju 8h 30m
    18:30
    Antakya
    od94,91 kn
  • BlaBlaCar
    22:50
    Ankara
    Trajanju 9h 40m
    8:30
    Hatay
    od99,81 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Hatay - Sincan ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Hatay - Sincan te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Sincan - Hatay za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Hatay i Sincan, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Sincan do alternativnih odredišta iz mjesta Hatay, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Hatay i Sincan.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Hatay i odredište Sincan. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Sincan do mjesta Hatay, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Sincan - Hatay.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Hatay - Sincan prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Hatay - Sincan.

Autobusne postaje u Hatay i Sincan

Kolodvori
Sincan (Turska)

U usporedbi

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.