Autobusne linije Heilbronn do Zürich i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Zürich do Heilbronn i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.466 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Heilbronn do Zürich

Povoljniji autobusni prijevoz166,23 kn
Najbrži autobus4h 30m
Najraniji autobus3:35
Najkasniji autobus21:25
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost203,4 km
Autobusno poduzećeCipolla Group, FlixBus

Najjeftinije autobusne linije od Heilbronn do Zürich grada.

Danas
Sutra
06.07
07.07
08.07
09.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Cipolla Group
    10:30
    Heilbronn - Central station
    Trajanju 4h 30m
    15:00
    Zürich - Glavni kolodvor
    od166,23 kn
  • FlixBus
    12:30
    Heilbronn - Central station
    Trajanju 9h 35m
    22:05
    Zürich - Carpark Sihlquai
    od196,30 kn
  • FlixBus
    3:35
    Heilbronn - Central station
    Trajanju 11h 20m
    14:55
    Zürich - Carpark Sihlquai
    od226,52 kn
  • FlixBus
    21:25
    Heilbronn - Central station
    Trajanju 6h 5m
    3:30
    Zürich - Carpark Sihlquai
    od226,52 kn
  • FlixBus
    20:20
    Heilbronn - Central station
    Trajanju 7h 10m
    3:30
    Zürich - Carpark Sihlquai
    od309,64 kn

Najbolje željezničke veze od Heilbronn prema Zürich.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    4:55
    Heilbronn
    Trajanju 4h 28m
    9:23
    Zürich
    od180,58 kn
  • Deutsche Bahn
    10:12
    Heilbronn
    Trajanju 4h 11m
    14:23
    Zürich
    od271,25 kn
  • Deutsche Bahn
    9:30
    Heilbronn
    Trajanju 3h 53m
    13:23
    Zürich
    od271,25 kn

Najbolji carshare od Heilbronn prema Zürich.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja za naredne dane.

  • BlaBlaCar
    20:50
    Heilbronn
    Trajanju 2h 45m
    23:35
    Zürich
    od75,56 kn

Najjeftinije autobusne linije od Zürich do Heilbronn grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    17:20
    Zürich - Carpark Sihlquai
    Trajanju 10h 10m
    3:30
    Heilbronn - Central station
    od226,52 kn

Najbolje željezničke veze od Zürich prema Heilbronn.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    22:32
    Zürich
    Trajanju 9h 53m
    8:25
    Heilbronn
    od180,58 kn
  • Deutsche Bahn
    22:32
    Zürich
    Trajanju 9h 15m
    7:47
    Heilbronn
    od180,58 kn
  • Deutsche Bahn
    22:08
    Zürich
    Trajanju 10h 17m
    8:25
    Heilbronn
    od180,58 kn
  • Deutsche Bahn
    22:08
    Zürich
    Trajanju 9h 39m
    7:47
    Heilbronn
    od180,58 kn

Najbolji carshare od Zürich prema Heilbronn.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja za naredne dane.

  • BlaBlaCar
    8:00
    Zürich
    Trajanju 3h 0m
    11:00
    Heilbronn
    od75,56 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Heilbronn - Zürich ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Heilbronn - Zürich te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Zürich - Heilbronn za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Heilbronn i Zürich, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Zürich do alternativnih odredišta iz mjesta Heilbronn, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Heilbronn i Zürich.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Heilbronn i odredište Zürich. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Zürich do mjesta Heilbronn, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Zürich - Heilbronn.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Heilbronn - Zürich prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Heilbronn - Zürich.

Autobusne postaje u Heilbronn i Zürich

Kolodvori
8048 Zürich (Švicarska)
Limmatstrasse , 8005 Zürich (Švicarska)
Bahnhofplatz , 8001 Zürich (Švicarska)
Hofwiesenstrasse 369, 8050 Zürich, Switzerland , Zürich (Švicarska)

U usporedbi

39,29 kn
69,70 kn
Heilbronn
Zürich
Taksi vožnja je u Heilbronn 44% povoljnije kao u Zürich.
21,16 kn
29,16 kn
Heilbronn
Zürich
Autobusna karta je u Heilbronn 28% povoljnije kao u Zürich.
28,71 kn
49,79 kn
Heilbronn
Zürich
Veliko pivo je u Heilbronn 43% povoljnije kao u Zürich.
2,20 kn
8,56 kn
Heilbronn
Zürich
Boca vode je u Heilbronn 75% povoljnije kao u Zürich.
49,86 kn
166,06 kn
Heilbronn
Zürich
Glavno jelo je u Heilbronn 70% povoljnije kao u Zürich.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.