Autobus na relaciji Ingolstadt - Karlsruhe

Autobusi na relaciji Ingolstadt - Karlsruhe: Usporedi sve tvrtke

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Putujete u grupi?
Ovdje unajmite autobus!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu
Koji je najpovoljniji autobusni prijevoz na relaciji Ingolstadt - Karlsruhe? Koji autobus je najbrži? Pronađite i usporedite sve autobusne prijevoznike na relaciji Ingolstadt - Karlsruhe. Samo kliknite u tražilici i pričekajte rezultat.

Činjenice o autobusu od mjesta Ingolstadt do mjesta Karlsruhe

Povoljniji autobusni prijevoz127,14 kn
Najbrži autobus5h 20m
Najraniji autobus13:55
Najkasniji autobus13:55
Dnevne autobusne linije1 Ø
Udaljenost222,6 km
Autobusno poduzećeFlixBus
Želite li putovati autobusom od mjesta Ingolstadt do mjesta Karlsruhe?
CheckMyBus će vam rado pomoći! Uspoređujemo sve dostupne autobuse koji polaze iz mjesta Ingolstadt i dolaze u mjesto Karlsruhe te vam pokazujemo točne nazive stanica, sva trajanja putovanja i, naravno, najbolje cijene karata. Pokazat ćemo vam autobusne karte prijevoznika koji putuju ovom rutom, primjerice FlixBus. Također ćete pronaći sve informacije o opremi u autobusu. Ima li autobus klimatizaciju, utičnice ili WiFi?
Na ovoj stranici također vam pokazujemo povoljne autobusne karte za autobusnu rutu na relaciji Ingolstadt - Karlsruhe u sljedećih nekoliko dana. Također ćete primiti informacije o stanicama međugradskog autobusa u mjestima Ingolstadt i Karlsruhe kako biste se lakše snašli. Osim toga, pokazat ćemo vam mogućnosti za nastavak putovanja iz mjesta Karlsruhe, alternativna odredišta iz mjesta Ingolstadt te najpopularnije transfere do zračne luke iz mjesta Karlsruhe.

Najjeftinije autobusne linije od Ingolstadt do Karlsruhe

Danas
Sutra
16.06
17.06
od 127,14 kn
18.06
19.06

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    13:55
    Ingolstadt central station
    Trajanju 5h 20m
    19:15
    Karlsruhe - Central Station
    od127,14 kn

Najbolje željezničke veze od Ingolstadt prema Karlsruhe.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    20:09
    Ingolstadt
    Trajanju 4h 2m
    0:11
    Karlsruhe
    od178,96 kn
  • Deutsche Bahn
    21:12
    Ingolstadt
    Trajanju 4h 7m
    1:19
    Karlsruhe
    od178,96 kn
  • Deutsche Bahn
    4:51
    Ingolstadt
    Trajanju 4h 3m
    8:54
    Karlsruhe
    od223,88 kn
  • Deutsche Bahn
    6:24
    Ingolstadt
    Trajanju 4h 26m
    10:50
    Karlsruhe
    od223,88 kn

Autobus na relaciji Ingolstadt - Karlsruhe: Dodatne informacije

Želite li prilagoditi svoje pretraživanje?
U traci pretraživanja već smo postavili mjesto Ingolstadt kao vaše mjesto polaska, a mjesto Karlsruhe kao vaše odredište. Također smo već postavili zadani datum putovanja. Obično se takva mjesta rezerviraju 3-7 dana unaprijed. Ako biste htjeli provjeriti određeni datum, samo odaberite dan u kalendaru kako bi vaše pretraživanje koristilo nove podatke.
Znate li već kada se točno planirate vratiti? Zatim odmah provjerite svoje povratno putovanje i jednostavno odaberite željeni datum za rutu od mjesta Karlsruhe do mjesta Ingolstadt.
Putujete li s drugima? Zatim navedite koliko putnika vam se pridružuje i počnite pretraživati.
Kada primite rezultate, možete usporediti sve dostupne autobuse na relaciji Ingolstadt - Karlsruhe i uzmite u obzir više faktora prije rezerviranja putovanja. Najjeftinije autobusne karte nudi FlixBus po cijeni od 127,14 kn, od kojih najbrža linija traje 5h 20m. Na vama je odluka hoćete li odabrati najpovoljniju kartu, najbrže putovanje ili autobus s najviše sadržaja. Bez obzira na to što tražite, možemo vam pomoći u pronalaženju najbolje ponude koja najviše ispunjava vaše zahtjeve putovanja!
Možete početi sortirati svoje rezultate pretraživanja prema cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati prema stanicama ili prijevoznicima. Prilagodite sve u skladu sa svojim potrebama.
Osim toga: Za autobusnu rutu Ingolstadt - Karlsruhe također ćemo vam pokazati informacije o drugim dostupnim modelima prijevoza, uključujući vlakove, dijeljenja putovanja automobilom i letove.
Uživajte u svom putovanju autobusom od mjesta Ingolstadt do mjesta Karlsruhe!

Autobusne stanice u mjestu Ingolstadt i Karlsruhe

Kolodvori
Karlsruhe - Entenfang
Karlsruhe  (Njemačka)
Karlsruhe - Grötzingen
Karlsruhe  (Njemačka)
Karlsruhe - Grötzingen Krappmühlenweg
Karlsruhe  (Njemačka)
Karlsruhe - Grötzingen Oberausstraße
Karlsruhe  (Njemačka)
Karlsruhe - Hagsfeld
Karlsruhe  (Njemačka)
Karlsruhe - Knielingen
Karlsruhe  (Njemačka)
Karlsruhe - Marktplatz
Karlsruhe  (Njemačka)
Karlsruhe - Mühlburg
Karlsruhe  (Njemačka)
Karlsruhe - Mühlburger Tor (Kaiserallee)
Karlsruhe  (Njemačka)
Karlsruhe - Neureut Kirchfeld
Karlsruhe  (Njemačka)
Karlsruhe - West
Karlsruhe  (Njemačka)
Karlsruhe Glavni autobusni kolodvor
Karlsruhe  (Njemačka)
Karlsruhe-Durlach
Karlsruhe  (Njemačka)

Česta pitanja o autobusnoj ruti od mjesta Ingolstadt do mjesta Karlsruhe

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Ingolstadt - Karlsruhe?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu putovanja. Najpovoljnije putovanje dostupno je iz mjesta 127,14 kn i traje 5h 20m do mjesta Karlsruhe. Usporedite ponude da biste uštedjeli novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Ingolstadt - Karlsruhe?

Ovu rutu nudi 1 autobusni prijevoznik s rasponom cijena karte od 127,14 kn do 127,14 kn. Stoga preporučujemo da rezervirate svoju kartu što prije kako biste dobili najjeftiniju do mjesta Karlsruhe.

Koliko je linija dnevno u prosjeku dostupno na relaciji Ingolstadt - Karlsruhe?

Svaki dan na relaciji Ingolstadt - Karlsruhe ima približno 1 linija linija. Našom tražilicom možete usporediti red vožnje autobusa kako biste pronašli savršeno putovanje.

Koliko traje putovanje autobusom od mjesta Ingolstadt do mjesta Karlsruhe?

Najbrži autobus od mjesta Ingolstadt do mjesta Karlsruhe nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 5h 20m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 127,14 kn. U ovom kontekstu, imajte na umu da putovanje može trajati dulje zbog prometa.

Kada polazi prvi autobus iz mjesta Ingolstadt za mjesto Karlsruhe?

Najraniji autobus koji stiže u mjesto Karlsruhe iz mjesta Ingolstadt kreće u 13:55. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli točne termine na vaš planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz mjesta Ingolstadt za mjesto Karlsruhe?

Posljednji autobus koji polazi iz mjesta Ingolstadt za mjesto Karlsruhe kreće u 13:55. Imajte na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli točne termine na vaš planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Ingolstadt - Karlsruhe?

Za putovanja autobusom na relaciji Ingolstadt - Karlsruhe putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našom tražilicom možete usporediti sve dostupne autobusne karte kako biste rezervirali onu koja vam najviše odgovara.

Postoji li izravna linija na relaciji Ingolstadt - Karlsruhe?

Tražite li izravnu autobusnu rutu od mjesta Ingolstadt do mjesta Karlsruhe, CheckMyBus trenutačno uspoređuje Izravnih autobusnih linija: 0. 

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Ingolstadt - Karlsruhe?

Što sve možete ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putujete. U pravilu, bez naknade možete ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu na autobusnoj relaciji Ingolstadt - Karlsruhe. Jednostavno iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli autobus koji najbolje odgovara vašim potrebama na vaš planirani datum putovanja.

Koja je oprema dostupna za autobusnu relaciju Ingolstadt Karlsruhe?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi autobusi na duge relacije imaju WiFi, pa tijekom putovanja možete javiti prijateljima točnu lokaciju. Kako bi vaše putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti našu tražilicu kako bi se dobile precizne informacije o opremljenosti autobusa na relaciji Ingolstadt - Karlsruhe na vaš planirani datum putovanja.

Usporedi Ingolstadt i Karlsruhe

46,43 kn
31,07 kn
Ingolstadt
Karlsruhe
Taksi vožnja je u Ingolstadt 34% skuplje kao u Karlsruhe.
16,47 kn
17,97 kn
Ingolstadt
Karlsruhe
Autobusna karta je u Ingolstadt 9% povoljnije kao u Karlsruhe.
18,72 kn
24,33 kn
Ingolstadt
Karlsruhe
Veliko pivo je u Ingolstadt 24% povoljnije kao u Karlsruhe.
6,24 kn
1,42 kn
Ingolstadt
Karlsruhe
Boca vode je u Ingolstadt 78% skuplje kao u Karlsruhe.
59,90 kn
38,94 kn
Ingolstadt
Karlsruhe
Glavno jelo je u Ingolstadt 35% skuplje kao u Karlsruhe.

Autobusne rute iz mjesta Ingolstadt i Karlsruhe

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
Idite u Trgovinu
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.