Autobusne linije Ivanić-Grad do Zadar i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Zadar do Ivanić-Grad i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.466 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Ivanić-Grad do Zadar

Povoljniji autobusni prijevoz81,00 kn
Najbrži autobus3h 30m
Najraniji autobus3:00
Najkasniji autobus19:00
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost198,9 km
Autobusno poduzećeAutotrans, Globtour, FlixBus, Eurolines Germany, Arriva Hrvatska, APP, BusTicket4.me
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Ivanić-Grad i Zadar. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
Danas
Sutra
06.07
07.07
08.07
09.07
  • Autotrans
    16:30
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    20:00
    Zadar
    od81,00 kn
  • Globtour
    19:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 45m
    22:45
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od82,28 kn
  • FlixBus
    19:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    22:30
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od83,04 kn
  • FlixBus
    13:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 40m
    16:40
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od83,04 kn
  • Eurolines Germany
    19:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 45m
    22:45
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od83,11 kn
  • Autotrans
    14:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    17:30
    Zadar
    od84,00 kn
  • Arriva Hrvatska
    14:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    17:30
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od86,14 kn
  • APP
    3:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    6:30
    Zadar
    od113,00 kn
  • BusTicket4.me
    6:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 0m
    10:00
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od117,34 kn
  • Eurolines Germany
    8:40
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 55m
    15:35
    Šibenik - Autobusni Kolodvor
    od128,45 kn
  • BlaBlaCar
    5:20
    Zagreb
    Trajanju 3h 20m
    8:40
    Zadar
    od56,72 kn
  • BlaBlaCar
    12:00
    Zagreb
    Trajanju 3h 20m
    15:20
    Zadar
    od98,22 kn
  • BlaBlaCar
    15:10
    Zagreb
    Trajanju 3h 10m
    18:20
    Zadar
    od98,22 kn
  • BlaBlaCar
    8:00
    Zagreb
    Trajanju 3h 30m
    11:30
    Šibenik
    od100,00 kn
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Zadar i Ivanić-Grad. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
  • FlixBus
    19:15
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    22:45
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od83,04 kn
  • Eurolines Germany
    14:30
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 0m
    17:30
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od83,11 kn
  • Autotrans
    7:30
    Zadar
    Trajanju 3h 30m
    11:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od84,00 kn
  • Črnja Tours
    13:30
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 0m
    17:30
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od88,78 kn
  • Črnja Tours
    6:31
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 19m
    9:50
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od88,78 kn
  • Globtour
    12:00
    Zadar
    Trajanju 4h 15m
    16:15
    Zagreb
    od91,88 kn
  • Globtour
    14:30
    Zadar
    Trajanju 4h 30m
    19:00
    Zagreb
    od109,48 kn
  • APP
    22:15
    Zadar
    Trajanju 3h 55m
    2:10
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od113,00 kn
  • Autotrans
    3:30
    Zadar
    Trajanju 3h 30m
    7:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od113,00 kn
  • BusTicket4.me
    20:00
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 0m
    0:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od117,34 kn
  • BlaBlaCar
    17:30
    Zadar
    Trajanju 3h 20m
    20:50
    Zagreb
    od55,00 kn
  • BlaBlaCar
    14:00
    Šibenik
    Trajanju 3h 30m
    17:30
    Zagreb
    od90,00 kn
  • BlaBlaCar
    22:30
    Zadar
    Trajanju 3h 20m
    1:50
    Zagreb
    od91,00 kn
  • BlaBlaCar
    22:40
    Zadar
    Trajanju 3h 20m
    2:00
    Zagreb
    od91,00 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Ivanić-Grad - Zadar ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Ivanić-Grad - Zadar te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Zadar - Ivanić-Grad za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Ivanić-Grad i Zadar, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Zadar do alternativnih odredišta iz mjesta Ivanić-Grad, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Ivanić-Grad i Zadar.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Ivanić-Grad i odredište Zadar. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Zadar do mjesta Ivanić-Grad, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Zadar - Ivanić-Grad.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Ivanić-Grad - Zadar prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Ivanić-Grad - Zadar.

Autobusne postaje u Ivanić-Grad i Zadar

Kolodvori
Ulica kralja Tvrtka 6, Zadar (Hrvatska)
Zadar (Hrvatska)
Zadar (Hrvatska)

U usporedbi

16,00 kn
30,00 kn
Ivanić-Grad
Zadar
Taksi vožnja je u Ivanić-Grad 47% povoljnije kao u Zadar.
10,00 kn
10,00 kn
Ivanić-Grad
Zadar
Autobusna karta je u Ivanić-Grad 0% skuplje kao u Zadar.
15,00 kn
14,50 kn
Ivanić-Grad
Zadar
Veliko pivo je u Ivanić-Grad 4% skuplje kao u Zadar.
6,62 kn
6,33 kn
Ivanić-Grad
Zadar
Boca vode je u Ivanić-Grad 5% skuplje kao u Zadar.
55,05 kn
52,25 kn
Ivanić-Grad
Zadar
Glavno jelo je u Ivanić-Grad 6% skuplje kao u Zadar.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.