Autobusne linije Konstanz do Krakov i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Krakov do Konstanz i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.466 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Konstanz do Krakov

Povoljniji autobusni prijevoz347,41 kn
Najbrži autobus18h 25m
Najraniji autobus14:30
Najkasniji autobus22:45
Dnevne autobusne linije6 Ø
Udaljenost830,4 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Sindbad, Eurolines Germany

Najjeftinije autobusne linije od Konstanz do Krakov grada.

Danas
Sutra
06.07
07.07
08.07
09.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    22:30
    Konstanz central station Döbeleplatz
    Trajanju 21h 45m
    20:15
    Krakov central bus station
    od347,41 kn
  • FlixBus
    22:45
    Konstanz central station Döbeleplatz
    Trajanju 21h 30m
    20:15
    Krakov central bus station
    od347,41 kn
  • FlixBus
    15:35
    Konstanz central station Döbeleplatz
    Trajanju 18h 40m
    10:15
    Krakov central bus station
    od370,08 kn
  • FlixBus
    15:50
    Konstanz central station Döbeleplatz
    Trajanju 18h 25m
    10:15
    Krakov central bus station
    od370,08 kn
  • Sindbad
    14:30
    Konstanz
    Trajanju 20h 40m
    11:10
    Krakov
    od513,79 kn
  • Eurolines Germany
    14:30
    Konstanz central station Döbeleplatz
    Trajanju 20h 40m
    11:10
    Krakov central bus station
    od551,57 kn

Najbolje željezničke veze od Konstanz prema Krakov.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    20:46
    Konstanz
    Trajanju 0h 6m
    20:52
    Krakov
    od411,03 kn
  • Deutsche Bahn
    20:53
    Konstanz
    Trajanju 1h 8m
    22:01
    Krakov
    od679,26 kn
  • Deutsche Bahn
    21:16
    Konstanz
    Trajanju 0h 45m
    22:01
    Krakov
    od679,26 kn

Najbolji carshare od Konstanz prema Krakov.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja za naredne dane.

  • BlaBlaCar
    4:00
    Konstanz
    Trajanju 11h 50m
    15:50
    Krakov
    od377,79 kn

Najjeftinije autobusne linije od Krakov do Konstanz grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    19:00
    Krakov central bus station
    Trajanju 19h 5m
    14:05
    Konstanz central station Döbeleplatz
    od332,30 kn
  • Sindbad
    16:00
    Krakov
    Trajanju 20h 15m
    12:15
    Konstanz
    od408,01 kn
  • Eurolines Germany
    16:00
    Krakov central bus station
    Trajanju 20h 15m
    12:15
    Konstanz central station Döbeleplatz
    od438,23 kn
  • Sindbad
    16:00
    Krakov
    Trajanju 19h 45m
    11:45
    Konstanz
    od547,79 kn

Najbolje željezničke veze od Krakov prema Konstanz.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    14:07
    Krakov
    Trajanju 21h 9m
    11:16
    Konstanz
    od905,94 kn
  • Deutsche Bahn
    14:07
    Krakov
    Trajanju 20h 58m
    11:05
    Konstanz
    od905,94 kn
  • Deutsche Bahn
    6:06
    Krakov
    Trajanju 17h 25m
    23:31
    Konstanz
    od905,94 kn

Najbolji carshare od Krakov prema Konstanz.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja za naredne dane.

  • BlaBlaCar
    12:00
    Krakov
    Trajanju 12h 40m
    0:40
    Konstanz
    od377,79 kn
  • BlaBlaCar
    11:20
    Krakov
    Trajanju 13h 10m
    0:30
    Konstanz
    od468,46 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Konstanz - Krakov ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Konstanz - Krakov te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Krakov - Konstanz za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Konstanz i Krakov, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Krakov do alternativnih odredišta iz mjesta Konstanz, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Konstanz i Krakov.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Konstanz i odredište Krakov. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Krakov do mjesta Konstanz, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Krakov - Konstanz.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Konstanz - Krakov prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Konstanz - Krakov.

Autobusne postaje u Konstanz i Krakov

Kolodvori
Reymonta , 30-059 Krakov (Poljska)
Kościuszkowców , Krakov (Poljska)
ul. Stanislawa Worcella 12, Krakov (Poljska)
Krakov (Poljska)
Wadowicka 1, Krakov (Poljska)
Bosacka 18, Krakov (Poljska)

U usporedbi

69,70 kn
13,53 kn
Konstanz
Krakov
Taksi vožnja je u Konstanz 81% skuplje kao u Krakov.
21,34 kn
6,43 kn
Konstanz
Krakov
Autobusna karta je u Konstanz 70% skuplje kao u Krakov.
39,99 kn
11,84 kn
Konstanz
Krakov
Veliko pivo je u Konstanz 71% skuplje kao u Krakov.
9,07 kn
3,16 kn
Konstanz
Krakov
Boca vode je u Konstanz 66% skuplje kao u Krakov.
160,03 kn
36,54 kn
Konstanz
Krakov
Glavno jelo je u Konstanz 78% skuplje kao u Krakov.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.