Autobusne linije Nuremberg do Strasbourg i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Strasbourg do Nuremberg i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Nuremberg do Strasbourg

Povoljniji autobusni prijevoz66,96 kn
Najbrži autobus3h 59m
Najraniji autobus4:10
Najkasniji autobus21:25
Dnevne autobusne linije4 Ø
Udaljenost261,3 km
Autobusno poduzećeIC Bus, Eurolines Germany, BlaBlaBus, FlixBus

Najjeftinije autobusne linije od Nuremberg do Strasbourg grada.

Danas
od 170,91 kn
Sutra
05.08
06.08
od 163,47 kn
07.08
08.08

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • IC Bus
    17:25
    Nuremberg - Glavni kolodvor
    Trajanju 5h 50m
    23:15
    Strasbourg - Place de l'Etoile
    od66,96 kn
  • IC Bus
    18:05
    Nuremberg - Glavni kolodvor
    Trajanju 5h 20m
    23:25
    Strasbourg - Place de l'Etoile
    od141,37 kn
  • Eurolines Germany
    20:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 59m
    23:59
    Strasbourg - Place de l'Etoile
    od156,25 kn
  • BlaBlaBus
    5:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 11h 35m
    16:35
    Strasbourg - Place de l'Etoile
    od163,47 kn
  • FlixBus
    21:25
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 35m
    6:00
    Strasbourg - Bischheim
    od170,98 kn
  • FlixBus
    4:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 10m
    12:20
    Strasbourg - Bischheim
    od170,98 kn
  • BlaBlaBus
    15:25
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 30m
    0:55
    Strasbourg - Place de l'Etoile
    od178,35 kn
  • FlixBus
    13:25
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 45m
    22:10
    Strasbourg - Bischheim
    od178,42 kn
  • FlixBus
    18:05
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 20m
    1:25
    Strasbourg - Bischheim
    od178,42 kn
  • BlaBlaBus
    17:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 45m
    0:55
    Strasbourg - Place de l'Etoile
    od193,23 kn
  • FlixBus
    14:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 20m
    19:20
    Strasbourg - Bischheim
    od193,38 kn

Najbolje željezničke veze od Nuremberg prema Strasbourg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    23:11
    Nuremberg
    Trajanju 8h 42m
    7:53
    Strasbourg
    od259,67 kn
  • Deutsche Bahn
    23:11
    Nuremberg
    Trajanju 8h 38m
    7:49
    Strasbourg
    od259,67 kn

Najbolji carshare od Nuremberg prema Strasbourg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    19:40
    Nuremberg
    Trajanju 3h 50m
    23:30
    Strasbourg
    od141,37 kn

Najjeftinije autobusne linije od Strasbourg do Nuremberg grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    8:05
    Strasbourg - Bischheim
    Trajanju 5h 20m
    13:25
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od133,85 kn
  • IC Bus
    5:05
    Strasbourg - Place de l'Etoile
    Trajanju 5h 20m
    10:25
    Nuremberg - Glavni kolodvor
    od141,37 kn
  • Eurolines Germany
    0:45
    Strasbourg - Place de l'Etoile
    Trajanju 3h 45m
    4:30
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od156,25 kn
  • BlaBlaBus
    2:05
    Strasbourg - Place de l'Etoile
    Trajanju 11h 10m
    13:15
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od163,47 kn
  • BlaBlaBus
    2:05
    Strasbourg - Place de l'Etoile
    Trajanju 9h 35m
    11:40
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od163,47 kn
  • BlaBlaBus
    2:05
    Strasbourg - Place de l'Etoile
    Trajanju 8h 5m
    10:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od163,47 kn
  • FlixBus
    13:15
    Strasbourg - Bischheim
    Trajanju 6h 35m
    19:50
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od163,54 kn
  • FlixBus
    0:20
    Strasbourg - Bischheim
    Trajanju 8h 15m
    8:35
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od185,86 kn
  • FlixBus
    2:45
    Strasbourg - Bischheim
    Trajanju 8h 15m
    11:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od185,86 kn

Najbolje željezničke veze od Strasbourg prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    19:33
    Strasbourg
    Trajanju 5h 36m
    1:09
    Nuremberg
    od274,55 kn
  • Deutsche Bahn
    0:20
    Strasbourg
    Trajanju 6h 39m
    6:59
    Nuremberg
    od274,55 kn
  • Deutsche Bahn
    0:16
    Strasbourg
    Trajanju 6h 43m
    6:59
    Nuremberg
    od274,55 kn
  • Deutsche Bahn
    19:37
    Strasbourg
    Trajanju 5h 32m
    1:09
    Nuremberg
    od274,55 kn

Najbolji carshare od Strasbourg prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    5:10
    Strasbourg
    Trajanju 3h 40m
    8:50
    Nuremberg
    od104,17 kn
  • BlaBlaCar
    10:50
    Strasbourg
    Trajanju 3h 40m
    14:30
    Nuremberg
    od126,49 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Nuremberg - Strasbourg ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Nuremberg - Strasbourg te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Strasbourg - Nuremberg za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Nuremberg i Strasbourg, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Strasbourg do alternativnih odredišta iz mjesta Nuremberg, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Nuremberg i Strasbourg.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Nuremberg i odredište Strasbourg. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Strasbourg do mjesta Nuremberg, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Strasbourg - Nuremberg.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Nuremberg - Strasbourg prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Nuremberg - Strasbourg.

Autobusne postaje u Nuremberg i Strasbourg

Kolodvori
Boulevard de Metz 3, 67000 Strasbourg (Francuska)
Carrefour de l'Europe , 67800 Strasbourg (Francuska)
Place de la Gare 20, 67000 Strasbourg (Francuska)
Place de l'Étoile , 67000 Strasbourg (Francuska)
Rue du Maréchal Lefebvre 1, 67000 Strasbourg (Francuska)
Rue Hannong , 67000 Strasbourg (Francuska)

U usporedbi

38,32 kn
20,09 kn
Nuremberg
Strasbourg
Taksi vožnja je u Nuremberg 48% skuplje kao u Strasbourg.
22,32 kn
12,65 kn
Nuremberg
Strasbourg
Autobusna karta je u Nuremberg 44% skuplje kao u Strasbourg.
22,32 kn
37,20 kn
Nuremberg
Strasbourg
Veliko pivo je u Nuremberg 41% povoljnije kao u Strasbourg.
2,53 kn
4,84 kn
Nuremberg
Strasbourg
Boca vode je u Nuremberg 48% povoljnije kao u Strasbourg.
50,13 kn
115,33 kn
Nuremberg
Strasbourg
Glavno jelo je u Nuremberg 57% povoljnije kao u Strasbourg.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.