Autobusne linije Nuremberg do Wiesbaden i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Wiesbaden do Nuremberg i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Nuremberg do Wiesbaden

Povoljniji autobusni prijevoz237,95 kn
Najbrži autobus8h 5m
Najraniji autobus4:10
Najkasniji autobus5:10
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost215,3 km
Autobusno poduzećeFlixBus

Najjeftinije autobusne linije od Nuremberg do Wiesbaden grada.

Danas
Sutra
06.08
07.08
08.08
09.08

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    4:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 5m
    13:15
    Wiesbaden - Central station/ZOB
    od237,95 kn
  • FlixBus
    5:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 5m
    13:15
    Wiesbaden - Central station/ZOB
    od252,83 kn

Najbolje željezničke veze od Nuremberg prema Wiesbaden.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    3:25
    Nuremberg
    Trajanju 4h 19m
    7:44
    Wiesbaden
    od162,95 kn
  • Deutsche Bahn
    3:25
    Nuremberg
    Trajanju 4h 1m
    7:26
    Wiesbaden
    od162,95 kn

Najbolji carshare od Nuremberg prema Wiesbaden.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    17:00
    Nuremberg
    Trajanju 3h 0m
    20:00
    Wiesbaden
    od74,40 kn
  • Movacar
    13:00
    Nuremberg
    Trajanju 2h 48m
    15:48
    Wiesbaden
    od422,92 kn
  • Movacar
    14:00
    Nuremberg
    Trajanju 2h 48m
    16:48
    Wiesbaden
    od422,92 kn
  • Movacar
    15:00
    Nuremberg
    Trajanju 2h 48m
    17:48
    Wiesbaden
    od422,92 kn

Najjeftinije autobusne linije od Wiesbaden do Nuremberg grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Cipolla Group
    7:10
    Wiesbaden - Central station/ZOB
    Trajanju 4h 40m
    11:50
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od178,57 kn
  • FlixBus
    17:00
    Wiesbaden - Central station/ZOB
    Trajanju 8h 55m
    1:55
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od208,18 kn

Najbolje željezničke veze od Wiesbaden prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    22:06
    Wiesbaden
    Trajanju 3h 3m
    1:09
    Nuremberg
    od177,83 kn
  • Deutsche Bahn
    19:54
    Wiesbaden
    Trajanju 3h 12m
    23:06
    Nuremberg
    od177,83 kn

Najbolji carshare od Wiesbaden prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    9:00
    Wiesbaden
    Trajanju 3h 20m
    12:20
    Nuremberg
    od81,85 kn
  • BlaBlaCar
    9:00
    Wiesbaden
    Trajanju 3h 0m
    12:00
    Nuremberg
    od96,73 kn
  • Movacar
    11:00
    Wiesbaden
    Trajanju 2h 48m
    13:48
    Nuremberg
    od422,92 kn
  • Movacar
    12:00
    Wiesbaden
    Trajanju 2h 48m
    14:48
    Nuremberg
    od422,92 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Nuremberg - Wiesbaden ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Nuremberg - Wiesbaden te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Wiesbaden - Nuremberg za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Nuremberg i Wiesbaden, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Wiesbaden do alternativnih odredišta iz mjesta Nuremberg, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Nuremberg i Wiesbaden.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Nuremberg i odredište Wiesbaden. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Wiesbaden do mjesta Nuremberg, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Wiesbaden - Nuremberg.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Nuremberg - Wiesbaden prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Nuremberg - Wiesbaden.

Autobusne postaje u Nuremberg i Wiesbaden

Kolodvori
Salzbachstr. , Wiesbaden (Njemačka)

U usporedbi

38,32 kn
34,60 kn
Nuremberg
Wiesbaden
Taksi vožnja je u Nuremberg 10% skuplje kao u Wiesbaden.
22,32 kn
20,09 kn
Nuremberg
Wiesbaden
Autobusna karta je u Nuremberg 10% skuplje kao u Wiesbaden.
22,32 kn
27,74 kn
Nuremberg
Wiesbaden
Veliko pivo je u Nuremberg 20% povoljnije kao u Wiesbaden.
2,53 kn
2,55 kn
Nuremberg
Wiesbaden
Boca vode je u Nuremberg 1% povoljnije kao u Wiesbaden.
50,13 kn
40,92 kn
Nuremberg
Wiesbaden
Glavno jelo je u Nuremberg 19% skuplje kao u Wiesbaden.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.