Autobusne linije Regensburg do Villingen-Schwenningen i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Villingen-Schwenningen do Regensburg i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.678.222 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Regensburg do Villingen-Schwenningen

Povoljniji autobusni prijevoz286,13 kn
Najbrži autobus9h 15m
Najraniji autobus3:20
Najkasniji autobus11:40
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost288,0 km
Autobusno poduzećeFlixBus

Najjeftinije autobusne linije od Regensburg do Villingen-Schwenningen grada.

Danas
Sutra
13.07
14.07
15.07
16.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    3:20
    Regensburg - Glavni kolodvor
    Trajanju 12h 45m
    16:05
    Villingen-Schwenningen
    od286,13 kn
  • FlixBus
    11:40
    Regensburg - Glavni kolodvor
    Trajanju 9h 15m
    20:55
    Villingen-Schwenningen
    od323,79 kn
  • FlixBus
    6:00
    Regensburg - Glavni kolodvor
    Trajanju 11h 30m
    17:30
    Villingen-Schwenningen
    od391,60 kn

Najbolje željezničke veze od Regensburg prema Villingen-Schwenningen.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    22:47
    Regensburg
    Trajanju 9h 12m
    7:59
    Villingen-Schwenningen
    od177,04 kn
  • Deutsche Bahn
    22:47
    Regensburg
    Trajanju 8h 51m
    7:38
    Villingen-Schwenningen
    od177,04 kn
  • Deutsche Bahn
    19:18
    Regensburg
    Trajanju 10h 9m
    5:27
    Villingen-Schwenningen
    od177,04 kn
  • Deutsche Bahn
    17:17
    Regensburg
    Trajanju 5h 42m
    22:59
    Villingen-Schwenningen
    od177,04 kn

Najjeftinije autobusne linije od Villingen-Schwenningen do Regensburg grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    9:50
    Villingen-Schwenningen
    Trajanju 9h 50m
    19:40
    Regensburg - Glavni kolodvor
    od210,79 kn
  • FlixBus
    13:30
    Villingen-Schwenningen
    Trajanju 9h 40m
    23:10
    Regensburg - Glavni kolodvor
    od301,19 kn

Najbolje željezničke veze od Villingen-Schwenningen prema Regensburg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    21:01
    Villingen-Schwenningen
    Trajanju 9h 6m
    6:07
    Regensburg
    od177,04 kn
  • Deutsche Bahn
    18:01
    Villingen-Schwenningen
    Trajanju 5h 37m
    23:38
    Regensburg
    od177,04 kn
  • Deutsche Bahn
    17:38
    Villingen-Schwenningen
    Trajanju 6h 0m
    23:38
    Regensburg
    od177,04 kn

Najbolji carshare od Villingen-Schwenningen prema Regensburg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    14:00
    Villingen-Schwenningen
    Trajanju 5h 0m
    19:00
    Regensburg
    od97,94 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Regensburg - Villingen-Schwenningen ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Regensburg - Villingen-Schwenningen te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Villingen-Schwenningen - Regensburg za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Regensburg i Villingen-Schwenningen, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Villingen-Schwenningen do alternativnih odredišta iz mjesta Regensburg, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Regensburg i Villingen-Schwenningen.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Regensburg i odredište Villingen-Schwenningen. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Villingen-Schwenningen do mjesta Regensburg, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Villingen-Schwenningen - Regensburg.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Regensburg - Villingen-Schwenningen prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Regensburg - Villingen-Schwenningen.

Autobusne postaje u Regensburg i Villingen-Schwenningen

Kolodvori
Schützenstr. 15, Villingen-Schwenningen (Njemačka)

U usporedbi

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.