Autobus na liniji Rijeka - Udine

Bus na liniji Rijeka - Udine: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji Rijeka - Udine

Povoljniji autobusni prijevoz82,99 kn
Najbrži autobus3h 24m
Najraniji autobus11:00
Najkasniji autobus21:40
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost125,1 km
Autobusno poduzećeFlixBus
Želiš li putovati autobusom na liniji Rijeka - Udine?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Rijeka - Udine te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Rijeka - Udine za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Rijeka i Udine, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Udine, alternativna odredišta iz mjesta Rijeka, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Rijeka i Udine.

Najjeftinije autobusne linije od Rijeka do Udine

Danas
Sutra
28.09
29.09
30.09
01.10

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    11:00
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 25m
    14:25
    Udine
    od82,99 kn
  • FlixBus
    21:40
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 24m
    1:04
    Udine
    od120,75 kn

Najbolje željezničke veze od Rijeka prema Udine.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • ÖBB
    20:45
    Rijeka
    Trajanju 9h 47m
    6:32
    Udine
    od331,53 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Udine - Rijeka

Autobus na liniji Rijeka - Udine: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište Rijeka i odredište Udine. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Udine - Rijeka.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Rijeka - Udine prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Rijeka - Udine.

Autobusne postaje u mjestima Rijeka i Udine

Kolodvori
Viale Europa Unita 7, 33100 Udine (Italija)

Rijeka i Udine u usporedbi

25,00 kn
51,05 kn
Rijeka
Udine
Taksi vožnja je u Rijeka 52% povoljnije kao u Udine.
10,00 kn
9,44 kn
Rijeka
Udine
Autobusna karta je u Rijeka 6% skuplje kao u Udine.
15,00 kn
30,21 kn
Rijeka
Udine
Veliko pivo je u Rijeka 51% povoljnije kao u Udine.
5,92 kn
3,02 kn
Rijeka
Udine
Boca vode je u Rijeka 49% skuplje kao u Udine.
55,83 kn
60,41 kn
Rijeka
Udine
Glavno jelo je u Rijeka 8% povoljnije kao u Udine.

Autobusne veze iz Rijeka i iz Udine

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.