Autobusne linije Rimini do Rovinj i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Rovinj do Rimini i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.626 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Rimini do Rovinj

Povoljniji autobusni prijevoz68,00 kn
Najbrži autobus4h 45m
Najraniji autobus7:15
Najkasniji autobus17:50
Dnevne autobusne linije6 Ø
Udaljenost140,9 km
Autobusno poduzećeFlixBus
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Rimini i Rovinj. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
Danas
Sutra
07.07
08.07
09.07
10.07
  • FlixBus
    17:50
    Forlì - Agip Bertinoro
    Trajanju 4h 45m
    22:35
    Trst - Glavni kolodvor
    od68,00 kn
  • FlixBus
    7:15
    Rimini (Centro Studi)
    Trajanju 8h 55m
    16:10
    Trst - Glavni kolodvor
    od75,41 kn
  • FlixBus
    9:10
    Ravenna - Mirabilandia
    Trajanju 11h 20m
    20:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od150,96 kn
  • FlixBus
    8:40
    Ravenna - Pala De Andrè
    Trajanju 7h 30m
    16:10
    Trst - Glavni kolodvor
    od166,08 kn
  • FlixBus
    9:35
    Ravenna - Mirabilandia
    Trajanju 10h 55m
    20:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od188,74 kn
  • FlixBus
    10:15
    Rimini (Centro Studi)
    Trajanju 11h 35m
    21:50
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od203,85 kn
  • OUI.sncf
    2:45
    Rimini
    Trajanju 6h 1m
    8:46
    Trst
    od377,03 kn
  • OUI.sncf
    13:17
    Rimini
    Trajanju 4h 29m
    17:46
    Trst
    od392,14 kn
  • OUI.sncf
    2:45
    Rimini
    Trajanju 7h 10m
    9:55
    Trst
    od400,46 kn
  • OUI.sncf
    8:57
    Rimini
    Trajanju 5h 49m
    14:46
    Trst
    od415,57 kn
  • BlaBlaCar
    7:00
    Forlì
    Trajanju 4h 40m
    11:40
    Trst
    od105,78 kn
  • BlaBlaCar
    18:20
    Forlì
    Trajanju 5h 40m
    0:00
    Trst
    od151,12 kn
  • BlaBlaCar
    6:10
    Forlì
    Trajanju 4h 40m
    10:50
    Trst
    od158,67 kn
  • BlaBlaCar
    1:20
    Ravenna
    Trajanju 4h 10m
    5:30
    Trst
    od204,01 kn
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Rovinj i Rimini. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
  • FlixBus
    11:15
    Trst - Glavni kolodvor
    Trajanju 4h 45m
    16:00
    Forlì - Agip Bertinoro
    od68,00 kn
  • FlixBus
    12:05
    Trst - Glavni kolodvor
    Trajanju 10h 5m
    22:10
    Rimini (Centro Studi)
    od113,19 kn
  • FlixBus
    9:20
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 11h 25m
    20:45
    Ravenna - Mirabilandia
    od173,63 kn
  • FlixBus
    9:20
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 11h 0m
    20:20
    Ravenna - Mirabilandia
    od188,74 kn
  • FlixBus
    8:15
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 11h 5m
    19:20
    Rimini (Centro Studi)
    od188,74 kn
  • FlixBus
    12:05
    Trst - Glavni kolodvor
    Trajanju 8h 40m
    20:45
    Ravenna - Pala De Andrè
    od211,41 kn
  • OUI.sncf
    7:21
    Trst
    Trajanju 5h 13m
    12:34
    Rimini
    od404,23 kn
  • OUI.sncf
    13:15
    Trst
    Trajanju 5h 31m
    18:46
    Rimini
    od411,03 kn
  • OUI.sncf
    13:02
    Trst
    Trajanju 4h 32m
    17:34
    Rimini
    od411,79 kn
  • BlaBlaCar
    17:00
    Trst
    Trajanju 4h 0m
    21:00
    Ravenna
    od128,45 kn
  • BlaBlaCar
    10:30
    Trst
    Trajanju 5h 0m
    15:30
    Forlì
    od136,00 kn
  • BlaBlaCar
    10:00
    Trst
    Trajanju 4h 50m
    14:50
    Rimini
    od219,12 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Rimini - Rovinj ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Rimini - Rovinj te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Rovinj - Rimini za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Rimini i Rovinj, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Rovinj do alternativnih odredišta iz mjesta Rimini, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Rimini i Rovinj.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Rimini i odredište Rovinj. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Rovinj do mjesta Rimini, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Rovinj - Rimini.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Rimini - Rovinj prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Rimini - Rovinj.

Autobusne postaje u Rimini i Rovinj

Kolodvori
Ulica Mattea Benussia , Rovinj (Hrvatska)
Rovinj (Hrvatska)
Kukaleta bb , 52210 Rovinj (Hrvatska)
Ul. Braće Božić 14, 52210 Rovinj (Hrvatska)
Sarižol bb , 52210 Rovinj (Hrvatska)
Sv. Marko bb , 52210 Rovinj (Hrvatska)
Ul. Braće Božić , 52210 Rovinj (Hrvatska)

U usporedbi

79,34 kn
35,00 kn
Rimini
Rovinj
Taksi vožnja je u Rimini 56% skuplje kao u Rovinj.
11,33 kn
11,00 kn
Rimini
Rovinj
Autobusna karta je u Rimini 3% skuplje kao u Rovinj.
30,22 kn
15,00 kn
Rimini
Rovinj
Veliko pivo je u Rimini 51% skuplje kao u Rovinj.
6,71 kn
5,50 kn
Rimini
Rovinj
Boca vode je u Rimini 19% skuplje kao u Rovinj.
105,78 kn
66,25 kn
Rimini
Rovinj
Glavno jelo je u Rimini 38% skuplje kao u Rovinj.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.