Autobusne linije Solin do Varaždin i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Varaždin do Solin i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.626 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Solin do Varaždin

Povoljniji autobusni prijevoz24,36 kn
Najbrži autobus4h 45m
Najraniji autobus1:00
Najkasniji autobus23:59
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost307,6 km
Autobusno poduzećeAPP, FlixBus, CROATIA BUS d.o.o., Eurolines Germany, Autotrans, Arriva Hrvatska, Globtour
Trenutno nemamo međugradske autobusne linije između gradova Solin i Varaždin. U listi ispod pronaći ćete najjeftinije autobusne veze iz gradova u blizini, kao i druge vrste prijevoza.
Danas
Sutra
07.07
08.07
09.07
10.07
  • APP
    19:00
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 10m
    2:10
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od24,36 kn
  • FlixBus
    23:59
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 1m
    5:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od98,17 kn
  • FlixBus
    7:30
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 5m
    12:35
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od98,17 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    12:30
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 45m
    17:15
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od102,78 kn
  • Eurolines Germany
    23:30
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 30m
    5:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od113,36 kn
  • Autotrans
    16:30
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 15m
    21:45
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od129,00 kn
  • Arriva Hrvatska
    16:30
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 15m
    21:45
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od131,49 kn
  • Globtour
    12:30
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 0m
    17:30
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od132,85 kn
  • Globtour
    1:20
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 40m
    7:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od139,88 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    1:20
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 30m
    6:50
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od145,32 kn
  • Arriva Hrvatska
    1:00
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 0m
    7:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od151,90 kn
  • BlaBlaCar
    16:30
    Split
    Trajanju 6h 10m
    22:40
    Zagreb
    od88,97 kn
  • BlaBlaCar
    17:50
    Split
    Trajanju 6h 10m
    0:00
    Zagreb
    od95,00 kn
  • BlaBlaCar
    13:00
    Split
    Trajanju 6h 30m
    19:30
    Zagreb
    od96,91 kn
  • BlaBlaCar
    6:00
    Split
    Trajanju 3h 50m
    9:50
    Zagreb
    od126,66 kn

Najjeftinije autobusne linije od Varaždin do Solin grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    7:00
    Varaždin Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 50m
    15:50
    Solin - Ivana Pavla II
    od158,55 kn
  • FlixBus
    13:30
    Varaždin Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 15m
    21:45
    Solin - Ivana Pavla II
    od166,11 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Solin - Varaždin ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Solin - Varaždin te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Varaždin - Solin za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Solin i Varaždin, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Varaždin do alternativnih odredišta iz mjesta Solin, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Solin i Varaždin.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Solin i odredište Varaždin. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Varaždin do mjesta Solin, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Varaždin - Solin.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Solin - Varaždin prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Solin - Varaždin.

Autobusne postaje u Solin i Varaždin

Kolodvori
Ulica Zrinskih i Frankopana , Varaždin (Hrvatska)

U usporedbi

33,00 kn
25,00 kn
Solin
Varaždin
Taksi vožnja je u Solin 25% skuplje kao u Varaždin.
11,00 kn
8,00 kn
Solin
Varaždin
Autobusna karta je u Solin 28% skuplje kao u Varaždin.
17,50 kn
12,00 kn
Solin
Varaždin
Veliko pivo je u Solin 32% skuplje kao u Varaždin.
5,86 kn
5,90 kn
Solin
Varaždin
Boca vode je u Solin 1% povoljnije kao u Varaždin.
58,75 kn
50,86 kn
Solin
Varaždin
Glavno jelo je u Solin 14% skuplje kao u Varaždin.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.