Autobusni kolodvor Charlotte

Pronađi sve autobuse iz Charlotte i kupi jeftine autobusne karte

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu
Povoljne autobusne karte za Charlotte
  • megabus
    10:00
    Atlanta, GA - Civic Center MARTA station
    Trajanju 4h 45m
    14:45
    Charlotte, NC - Scaleybark
    od8,23 kn
  • megabus
    13:15
    Durham, NC - Bus station
    Trajanju 2h 45m
    16:00
    Charlotte, NC - Scaleybark
    od8,23 kn
  • Greyhound US
    0:25
    Columbia, SC - Southeastern Stages & Greyhound Bus Station
    Trajanju 1h 35m
    2:00
    Charlotte, NC - W Trade St
    od76,45 kn
  • Greyhound US
    20:25
    Spartanburg, SC
    Trajanju 1h 15m
    21:40
    Charlotte, NC - W Trade St
    od101,93 kn
  • Greyhound US
    4:20
    Winston-Salem, NC - Greyhound Bus Station
    Trajanju 1h 20m
    5:40
    Charlotte, NC - W Trade St
    od111,49 kn
  • Greyhound US
    4:15
    Greensboro, NC - Central bus station
    Trajanju 2h 35m
    6:50
    Charlotte, NC - W Trade St
    od114,68 kn
  • Greyhound US
    21:20
    Gainesville, GA - Greyhound Autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 20m
    1:40
    Charlotte, NC - W Trade St
    od121,05 kn
  • Greyhound US
    22:50
    Atlanta, GA - Zračna luka
    Trajanju 5h 40m
    4:30
    Charlotte, NC - W Trade St
    od140,16 kn
  • Greyhound US
    14:30
    Wilmington, NC - Forden Station
    Trajanju 6h 30m
    21:00
    Charlotte, NC - W Trade St
    od146,53 kn
  • Greyhound US
    0:40
    Greenville, SC - Greyhound Autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 10m
    12:50
    Charlotte, NC - W Trade St
    od191,13 kn
735 Autobusne
7 Postaje
7 Autobusnih prijevoznika
8,23 kn Povoljniji autobusni prijevoz
Charlotte Činjenice
SAD
0,73 Milijuni
Američki dolar
Želiš putovati autobusom do Charlotte?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije do Charlotte i pokazuje vrijeme odlaska, točne stanice, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također se navode najpovoljnije linije do Charlotte za sljedećih nekoliko dana. Ovdje možeš pronaći sve informacije o autobusnim stanicama u mjestu Charlotte i tako si olakšati snalaženje. Pored toga, pronaći ćeš najpopularnije autobusne linije do Charlotte.
Ne možeš pronaći željeno putovanje? Unaprijed smo odabrali Charlotte kao odredište u tražilici. Ti moraš samo unijeti svoje polazište. Ako želiš putovati autobusom od mjesta Charlotte klikni na strelice i promijeni smjer putovanja.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka iz mjesta Charlotte? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj putnika i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Pokazat ćemo ti dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov, kojima možeš putovati do i od mjesta Charlotte.

Sve autobusne postaje u Charlotte

Kolodvori
Statesville Ave 3807, 28206 Charlotte (SAD)
Queen City Dr 3302, 28208 Charlotte (SAD)
Whitton St 1, 28217 Charlotte (SAD)
N Tryon St 4705 , 28213 Charlotte (SAD)
N Tryon St 4335 , 28213 Charlotte (SAD)
W Trade St 601, 28202 Charlotte (SAD)

Informacije za putnike o Charlotte

Promet Charlotte
Javni prijevoz
Jednosmjerna autobusna karta14,02 kn
Mjesečna karta560,64 kn
Taksi i automobil
Taxi - kratke udaljenosti36,62 kn
Taxi - srednje udaljenosti74,82 kn
Taxi - na daljinu208,52 kn
Benzin3,60 kn
Ponuda u Charlotte
Restoran ili kafić
Povoljna jela95,56 kn
Meni s tri vrste jela159,27 kn
Mali kapučino23,01 kn
Veliko pivo25,48 kn
Kupovina u supermarketu, jelo pripremate sami
Vegetarijanska jela25,41 kn
Mesna jela34,74 kn
Boca vode12,00 kn
Boca vina (srednja cjenovna klasa)82,79 kn

Omiljena putovanja autobusom do i od Charlotte


Mjesta u blizini grada Charlotte iz kojih također možete putovati s nama
Mjesta u blizini grada Charlotte povezana su međugradskim i međunarodnim prijevozom. Ako u pretraživanje želite uključiti autobusne stanice u okolici gradova, kao što su Monroe, NC, Concord, NC ili Charlotte, NC - Zračna luka, samo povećajte radijus traženja i usporedite prometnu povezanost autobusom i vlakom u toj regiji. Prema raspoloživom planu putovanja prikazat ćemo vam raspoloživa prijevozna sredstva i prometne veze.
Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.