Autobus Split → Zagreb

Svi autobusi na relaciji Split - Zagreb: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Split do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus, Arriva Hrvatska i Samoborcek koji dnevno putuju 62 puta autobusom od grada Split do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Split do grada Zagreb počevši od 18 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 18 €
Najbrži autobus 4h 45m
Najraniji autobus 00:00
Najkasniji autobus 23:59
Dnevne autobusne linije 62 Ø
Udaljenost 259,1 km
Autobusno poduzeće FlixBus, Arriva Hrvatska, Samoborcek, Arriva, Promet Makarska, Nomago, Slavonija Bus i Autotrans

Najjeftinije autobusne veze od grada Split do grada Zagreb

Svaki dan, 62 autobusa 8 prijevoznika polazi iz grada Split za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
19 €
srijeda 28.02
18 €
četvrtak 29.02
21 €
petak 01.03
19 €
subota 02.03
18 €
nedjelja 03.03
19 €
ponedjeljak 04.03
21 €
utorak 05.03
18 €
srijeda 06.03
21 €
četvrtak 07.03
18 €
petak 08.03
19 €
subota 09.03
18 €
nedjelja 10.03
20 €
ponedjeljak 11.03
20 €
utorak 12.03
21 €
srijeda 13.03
18 €
četvrtak 14.03
19 €
petak 15.03
20 €
subota 16.03
20 €
nedjelja 17.03
20 €
ponedjeljak 18.03
19 €
utorak 19.03
21 €
srijeda 20.03
19 €
četvrtak 21.03
19 €
petak 22.03
20 €
subota 23.03
18 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Split do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Split do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 18 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Split do grada Zagreb. Umjesto toga je petak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 19 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Split do grada Zagreb, s 18 €. večer je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 20 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Split do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Split do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Split do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Split do grada Zagreb također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Split do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Split do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus, Arriva Hrvatska ili Samoborcek za sljedeće dane.
  • FlixBus
    5h 5m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    10:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 18 €
  • FlixBus
    5h 40m
    01:20
    Split
    Autobusni kolodvor
    07:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 20 €
  • Arriva Hrvatska
    7h 10m
    19:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    02:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 21 €
  • Arriva
    7h 10m
    19:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    02:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 21 €
  • Autotrans
    7h 10m
    19:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    02:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    od 21 €
  • Samoborcek
    5h 0m
    01:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    06:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Samoborcek
    Economy
    od 25 €
  • Slavonija Bus
    6h 45m
    18:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    00:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Slavonija Bus
    Economy
    od 25 €
  • Arriva Hrvatska
    6h 0m
    00:00
    Split
    St. Frane Church
    06:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 26 €
  • Samoborcek
    5h 0m
    02:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    07:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Samoborcek
    Economy
    od 27 €
  • Promet Makarska
    4h 45m
    08:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    12:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Promet Makarska
    Economy
    od 27 €
  • Promet Makarska
    4h 45m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    13:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Promet Makarska
    Economy
    od 29 €
  • Arriva
    6h 0m
    01:00
    Split
    07:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 31 €
  • Nomago
    4h 45m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    13:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    od 32 €
  • Nomago
    4h 45m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    13:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    od 33 €

Drugi autobusni prijevoznici koji su obično dostupni za rutu Split - Zagreb

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Split do grada Zagreb, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Cagalj Tours
    4h 45m
    15:45
    Split
    Autobusni kolodvor
    20:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Cagalj Tours
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 14.07.2023
    Economy
    od 19 €
  • Vincek
    5h 30m
    22:45
    Split
    Autobusni kolodvor
    04:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Vincek
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 14.07.2023
    Economy
    od 19 €
  • Delminium Travel
    5h 0m
    23:59
    Split
    Autobusni kolodvor
    04:59
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Delminium Travel
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 14.07.2023
    Economy
    od 19 €
  • Autotransport Sibenik
    6h 15m
    14:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    20:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotransport Sibenik
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 11.11.2023
    Economy
    od 21 €
  • Autobusni Prijevoz Varazdin
    8h 20m
    12:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    20:20
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Autobusni Prijevoz Varazdin
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 19.09.2023
    od 23 €
  • Cazmatrans Promet
    7h 15m
    06:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    13:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Cazmatrans Promet
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 19.09.2023
    od 24 €
  • CROATIA BUS d.o.o.
    5h 10m
    08:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    13:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    CROATIA BUS d.o.o.
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 05.10.2023
    Economy
    od 29 €
  • Globtour
    5h 5m
    16:55
    Split
    Autobusni kolodvor
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Globtour
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 18.09.2023
    Economy
    od 30 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Split i Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Split i Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je četvrtak, s više od 80 dnevnih autobusa od grada Split do grada Zagreb. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 49 dnevnim autobusima između gradova Split i Zagreb.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 161 autobusima iz grada Split do grada Zagreb, dok noć vidi najmanje veza između gradova Split i Zagreb, s 80 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Split do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Split i Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Split i Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Split i gradu Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Split do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Split do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Split do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Split - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Split - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Split i Zagreb košta 18 € i traje 5h 5m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Split - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 8 s rasponom cijena karata od 18 € do 33 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Split - Zagreb?

Svaki dan na autobusnj ruti Split - Zagreb prometuje otprilike 62 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Split prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Split prema gradu Zagreb nudi prijevoznik Promet Makarska, a vožnja traje 4h 45m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 27 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Split za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb iz grada Split kreće u 00:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Split prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Split prema gradu Zagreb kreće u 23:59. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Split - Zagreb?

Na relaciji Split - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus, Arriva Hrvatska i Samoborcek. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Split i Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Split i Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus, Arriva Hrvatska i Samoborcek.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Split - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Split - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Split Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Split - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Split do Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Alternativne vrste prijevoza od grada Split do grada Zagreb

Jeftini zajednički prijevoz od grada Split do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih ponuda zajedničkog putovanja s rasporeda od grada Split do grada Zagreb za sljedeće dane.
  • MPM Transferi
    4h 0m
    02:30
    Split
    St. Frane Church
    06:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    MPM Transferi
    Premium Economy
    od 591 €
  • MPM Transferi
    4h 0m
    02:30
    Split
    St. Frane Church
    06:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    MPM Transferi
    Premium Economy
    od 597 €

Više autobusnih ruta iz gradova Split i Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Split i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.