Autobus na liniji Zadar - Zagreb

Bus na liniji Zadar - Zagreb: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji Zadar - Zagreb

Povoljniji autobusni prijevoz13,83 kn
Najbrži autobus3h 30m
Najraniji autobus3:30
Najkasniji autobus22:15
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost197,6 km
Autobusno poduzećeArriva, Arriva Hrvatska, APP, Autotrans, FlixBus, Čazmatrans
Želiš li putovati autobusom na liniji Zadar - Zagreb?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Zadar - Zagreb te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Zadar - Zagreb za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Zadar i Zagreb, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Zagreb, alternativna odredišta iz mjesta Zadar, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Zadar i Zagreb.

Najjeftinije autobusne linije od Zadar do Zagreb

Danas
od 18,50 kn
Sutra
od 81,00 kn
23.10
od 18,52 kn
24.10
od 13,33 kn
25.10
od 13,33 kn
26.10
od 81,00 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Arriva
    7:30
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    11:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od13,83 kn
  • Arriva
    17:00
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    20:30
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od13,83 kn
  • Arriva Hrvatska
    7:30
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    11:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od13,83 kn
  • APP
    22:15
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 55m
    2:10
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od18,38 kn
  • Arriva Hrvatska
    3:30
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    7:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od18,56 kn
  • Autotrans
    7:30
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    11:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od81,00 kn
  • Autotrans
    10:30
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    14:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od81,00 kn
  • FlixBus
    8:30
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    12:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od83,33 kn
  • FlixBus
    9:30
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    13:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od83,33 kn
  • FlixBus
    11:30
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 40m
    15:10
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od83,33 kn
  • Čazmatrans
    20:00
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 0m
    0:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od117,76 kn

Najbolji carshare od Zadar prema Zagreb.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • Bookaway
    0:00
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 50m
    3:50
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od2.165,54 kn
  • Bookaway
    12:30
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 50m
    16:20
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od2.165,54 kn
  • Bookaway
    15:00
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 50m
    18:50
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od2.165,54 kn
  • Bookaway
    16:30
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 50m
    20:20
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od2.165,54 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Zagreb - Zadar

Autobus na liniji Zadar - Zagreb: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište Zadar i odredište Zagreb. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Zagreb - Zadar.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Zadar - Zagreb prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Zadar - Zagreb.

Autobusne postaje u mjestima Zadar i Zagreb

Kolodvori
Črnomerec , 10000 Zagreb (Hrvatska)
10040 Zagreb (Hrvatska)
Zagreb (Hrvatska)
Trg kralja Tomislava 12, 10000 Zagreb (Hrvatska)
Zagreb (Hrvatska)
Zagreb (Hrvatska)
10000 Zagreb (Hrvatska)
Aleja Bologne , 10000 Zagreb (Hrvatska)
Zagreb (Hrvatska)
10040 Zagreb (Hrvatska)
Zagreb (Hrvatska)
Trg Francuske republike  13A, 10000 Zagreb (Hrvatska)
Avenija Marina Držića 4, 10000 Zagreb (Hrvatska)

Zadar i Zagreb u usporedbi

30,00 kn
16,00 kn
Zadar
Zagreb
Taksi vožnja je u Zadar 47% skuplje kao u Zagreb.
10,00 kn
10,00 kn
Zadar
Zagreb
Autobusna karta je u Zadar 0% skuplje kao u Zagreb.
14,50 kn
15,00 kn
Zadar
Zagreb
Veliko pivo je u Zadar 4% povoljnije kao u Zagreb.
6,33 kn
6,62 kn
Zadar
Zagreb
Boca vode je u Zadar 5% povoljnije kao u Zagreb.
52,25 kn
55,05 kn
Zadar
Zagreb
Glavno jelo je u Zadar 6% povoljnije kao u Zagreb.

Autobusne veze iz Zadar i iz Zagreb

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.