Autobus Zadar → Zagreb

Svi autobusi na relaciji Zadar - Zagreb: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zadar do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zadar do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus, Arriva ili Autotrans za sljedeće dane.
danas
od 12 €
sutra
od 12 €
srijeda
od 12 €
četvrtak
od 12 €
petak
od 12 €
subota
od 12 €
nedjelja
od 11 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    3h 30m
    07:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    11:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    12 €
  • Arriva
    3h 30m
    07:30
    Zadar
    11:00
    Zagreb
    Arriva
    Economy
    12 €
  • Prijevoz Francuzevic
    3h 35m
    14:00
    Zadar
    17:35
    Zagreb
    Prijevoz Francuzevic
    Economy
    13 €
  • FlixBus
    3h 30m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • Puntamika Line
    3h 30m
    05:00
    Zadar
    08:30
    Zagreb
    Puntamika Line
    Economy
    16 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    3h 30m
    07:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    11:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    12 €
  • Autotrans
    3h 30m
    10:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    12 €
  • Arriva
    3h 30m
    07:30
    Zadar
    11:00
    Zagreb
    Arriva
    Economy
    12 €
  • Arriva
    3h 30m
    17:00
    Zadar
    20:30
    Zagreb
    Arriva
    Economy
    12 €
  • FlixBus
    3h 30m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    13 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    3h 30m
    07:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    11:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    12 €
  • Puntamika Line
    3h 30m
    05:00
    Zadar
    08:30
    Zagreb
    Puntamika Line
    Economy
    16 €
  • Autobusni Prijevoz Varazdin
    3h 55m
    11:50
    Zadar
    15:45
    Zagreb
    Autobusni Prijevoz Varazdin
    Economy
    17 €
  • Prijevoz Francuzevic
    3h 35m
    14:00
    Zadar
    17:35
    Zagreb
    Prijevoz Francuzevic
    Economy
    17 €
  • Samoborcek
    3h 40m
    06:00
    Zadar
    09:40
    Zagreb
    Samoborcek
    Economy
    18 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    3h 30m
    07:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    11:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    12 €
  • Arriva
    3h 30m
    07:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    11:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    13 €
  • Puntamika Line
    3h 30m
    05:00
    Zadar
    08:30
    Zagreb
    Puntamika Line
    Economy
    16 €
  • Autobusni Prijevoz Varazdin
    3h 55m
    11:50
    Zadar
    15:45
    Zagreb
    Autobusni Prijevoz Varazdin
    Economy
    17 €
  • Prijevoz Francuzevic
    3h 35m
    14:00
    Zadar
    17:35
    Zagreb
    Prijevoz Francuzevic
    Economy
    17 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    3h 30m
    07:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    11:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    12 €
  • Arriva
    3h 30m
    07:30
    Zadar
    11:00
    Zagreb
    Arriva
    Economy
    12 €
  • FlixBus
    3h 30m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • Puntamika Line
    3h 30m
    05:00
    Zadar
    08:30
    Zagreb
    Puntamika Line
    Economy
    16 €
  • Prijevoz Francuzevic
    3h 35m
    14:00
    Zadar
    17:35
    Zagreb
    Prijevoz Francuzevic
    Economy
    16 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    3h 30m
    07:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    11:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    12 €
  • Arriva
    3h 30m
    17:00
    Zadar
    20:30
    Zagreb
    Arriva
    Economy
    12 €
  • Prijevoz Francuzevic
    3h 35m
    14:00
    Zadar
    17:35
    Zagreb
    Prijevoz Francuzevic
    Economy
    14 €
  • Puntamika Line
    3h 30m
    05:00
    Zadar
    08:30
    Zagreb
    Puntamika Line
    Economy
    16 €
  • FlixBus
    3h 30m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    16 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Cazmatrans Promet
    3h 30m
    18:00
    Zadar
    21:30
    Zagreb
    Cazmatrans Promet
    Economy
    11 €
  • Autotrans
    3h 30m
    10:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    12 €
  • Arriva
    3h 30m
    10:30
    Zadar
    14:00
    Zagreb
    Arriva
    Economy
    12 €
  • FlixBus
    3h 30m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • Puntamika Line
    3h 30m
    05:00
    Zadar
    08:30
    Zagreb
    Puntamika Line
    Economy
    16 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Zadar i Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Zadar i Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je petak, s više od 40 dnevnih autobusa od grada Zadar do grada Zagreb. Umjesto toga srijeda ima najmanje veza, sa samo 12 dnevnim autobusima između gradova Zadar i Zagreb.
Najprometnije doba dana je jutro, s 76 autobusima iz grada Zadar do grada Zagreb, dok noć vidi najmanje veza između gradova Zadar i Zagreb, s 27 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Zadar do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus, Arriva i Autotrans koji dnevno putuju 27 puta autobusom od grada Zadar do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zadar do grada Zagreb počevši od 11 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 11 €
Najbrži autobus 3h 30m
Najraniji autobus 03:30
Najkasniji autobus 22:15
Dnevne autobusne linije 27 Ø
Udaljenost 197,6 km
Autobusno poduzeće FlixBus, Arriva, Autotrans, Puntamika Line, Autobusni Prijevoz Varazdin, Samoborcek, Prijevoz Francuzevic i Cazmatrans Promet

Najjeftinije autobusne veze od grada Zadar do grada Zagreb

Svaki dan, 27 autobusa 8 prijevoznika polazi iz grada Zadar za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
12 €
utorak 28.05
12 €
srijeda 29.05
12 €
četvrtak 30.05
12 €
petak 31.05
12 €
subota 01.06
12 €
nedjelja 02.06
12 €
ponedjeljak 03.06
12 €
utorak 04.06
12 €
srijeda 05.06
12 €
četvrtak 06.06
12 €
petak 07.06
12 €
subota 08.06
12 €
nedjelja 09.06
12 €
ponedjeljak 10.06
12 €
utorak 11.06
12 €
srijeda 12.06
12 €
četvrtak 13.06
12 €
petak 14.06
12 €
subota 15.06
12 €
nedjelja 16.06
12 €
ponedjeljak 17.06
12 €
utorak 18.06
srijeda 19.06
12 €
četvrtak 20.06
petak 21.06
12 €
subota 22.06
12 €
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zadar do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zadar do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 11 €, nedjelja je najjeftiniji dan za autobus od grada Zadar do grada Zagreb. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 12 €.
večer je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zadar do grada Zagreb, s 11 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 15 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zadar do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Zadar do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zadar do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zadar do grada Zagreb također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zadar do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Zadar i Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zadar i Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Zadar i gradu Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zadar do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zadar do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zadar do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zadar - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zadar - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zadar i Zagreb košta 11 € i traje 3h 30m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zadar - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 8 s rasponom cijena karata od 11 € do 35 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zadar - Zagreb?

Svaki dan na autobusnj ruti Zadar - Zagreb prometuje otprilike 27 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zadar prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Zadar prema gradu Zagreb nudi prijevoznik Autotrans, a vožnja traje 3h 30m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 15 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zadar za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb iz grada Zadar kreće u 03:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zadar prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zadar prema gradu Zagreb kreće u 22:15. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zadar - Zagreb?

Na relaciji Zadar - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus, Arriva i Autotrans. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zadar i Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zadar i Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus, Arriva i Autotrans.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zadar - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zadar - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zadar Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zadar - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zadar do Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Zadar i Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zadar i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.