Autobus Zadar → Zagreb

Svi autobusi na relaciji Zadar - Zagreb: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Zadar do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva Hrvatska, FlixBus i Arriva koji dnevno putuju 45 puta autobusom od grada Zadar do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zadar do grada Zagreb počevši od 11 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 11 €
Najbrži autobus 3h 30m
Najraniji autobus 02:30
Najkasniji autobus 22:15
Dnevne autobusne linije 45 Ø
Udaljenost 197,6 km
Autobusno poduzeće Arriva Hrvatska, FlixBus, Arriva, Puntamika Line, Slavonija Bus, Samoborcek, Prijevoz Francuzevic, Autotrans i Cazmatrans Promet

Najjeftinije autobusne veze od grada Zadar do grada Zagreb

Svaki dan, 45 autobusa 9 prijevoznika polazi iz grada Zadar za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
12 €
srijeda 28.02
12 €
četvrtak 29.02
12 €
petak 01.03
12 €
subota 02.03
12 €
nedjelja 03.03
11 €
ponedjeljak 04.03
12 €
utorak 05.03
12 €
srijeda 06.03
12 €
četvrtak 07.03
12 €
petak 08.03
12 €
subota 09.03
12 €
nedjelja 10.03
11 €
ponedjeljak 11.03
15 €
utorak 12.03
12 €
srijeda 13.03
12 €
četvrtak 14.03
petak 15.03
12 €
subota 16.03
12 €
nedjelja 17.03
11 €
ponedjeljak 18.03
12 €
utorak 19.03
12 €
srijeda 20.03
12 €
četvrtak 21.03
12 €
petak 22.03
subota 23.03
12 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zadar do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zadar do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 11 €, nedjelja je najjeftiniji dan za autobus od grada Zadar do grada Zagreb. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 12 €.
poslijepodne je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zadar do grada Zagreb, s 11 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 15 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zadar do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Zadar do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zadar do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zadar do grada Zagreb također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zadar do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zadar do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva Hrvatska, FlixBus ili Arriva za sljedeće dane.
  • Cazmatrans Promet
    3h 30m
    17:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    21:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Cazmatrans Promet
    Economy
    od 11 €
  • Arriva Hrvatska
    3h 30m
    06:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 12 €
  • FlixBus
    3h 30m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 12 €
  • Arriva
    3h 30m
    07:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    11:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 12 €
  • Autotrans
    3h 30m
    07:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    11:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    od 12 €
  • Arriva Hrvatska
    3h 30m
    07:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    11:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 13 €
  • Slavonija Bus
    3h 30m
    08:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    12:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Slavonija Bus
    Economy
    od 15 €
  • Arriva Hrvatska
    3h 30m
    02:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    06:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 16 €
  • Puntamika Line
    3h 30m
    06:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Puntamika Line
    Economy
    od 16 €
  • Puntamika Line
    3h 30m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Puntamika Line
    Economy
    od 17 €
  • Prijevoz Francuzevic
    3h 35m
    15:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    18:35
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Prijevoz Francuzevic
    Economy
    od 17 €
  • Arriva
    3h 30m
    03:30
    Zadar
    07:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 18 €
  • Samoborcek
    3h 40m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:40
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Samoborcek
    Economy
    od 18 €
  • FlixBus
    7h 50m
    06:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    13:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 21 €

Drugi autobusni prijevoznici koji su obično dostupni za rutu Zadar - Zagreb

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Zadar do grada Zagreb, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Velebit Tours
    3h 30m
    18:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    21:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Velebit Tours
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 14.07.2023
    Economy
    od 14 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Zadar i Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Zadar i Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je utorak, s više od 59 dnevnih autobusa od grada Zadar do grada Zagreb. Umjesto toga ponedjeljak ima najmanje veza, sa samo 32 dnevnim autobusima između gradova Zadar i Zagreb.
Najprometnije doba dana je jutro, s 130 autobusima iz grada Zadar do grada Zagreb, dok noć vidi najmanje veza između gradova Zadar i Zagreb, s 35 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zadar do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Zadar i Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zadar i Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Zadar i gradu Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zadar do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zadar do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zadar do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zadar - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zadar - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zadar i Zagreb košta 11 € i traje 3h 30m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zadar - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 9 s rasponom cijena karata od 11 € do 26 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zadar - Zagreb?

Svaki dan na autobusnj ruti Zadar - Zagreb prometuje otprilike 45 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zadar prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Zadar prema gradu Zagreb nudi prijevoznik Arriva Hrvatska, a vožnja traje 3h 30m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 16 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zadar za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb iz grada Zadar kreće u 02:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zadar prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zadar prema gradu Zagreb kreće u 22:15. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zadar - Zagreb?

Na relaciji Zadar - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva Hrvatska, FlixBus i Arriva. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zadar i Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zadar i Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: Arriva Hrvatska, FlixBus i Arriva.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zadar - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zadar - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zadar Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zadar - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zadar do Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Zadar i Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zadar i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.