Autobus na liniji Ljubljana - Zagreb

Bus na liniji Ljubljana - Zagreb: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji Ljubljana - Zagreb

Povoljniji autobusni prijevoz0,00 kn
Najbrži autobus2h 0m
Najraniji autobus4:35
Najkasniji autobus23:45
Dnevne autobusne linije4 Ø
Udaljenost117,3 km
Autobusno poduzećeCROATIA BUS d.o.o., FlixBus, ALSA, Busbud, Union Ivkoni
Želiš li putovati autobusom na liniji Ljubljana - Zagreb?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Ljubljana - Zagreb te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Ljubljana - Zagreb za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Ljubljana i Zagreb, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Zagreb, alternativna odredišta iz mjesta Ljubljana, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Ljubljana i Zagreb.

Najjeftinije autobusne linije od Ljubljana do Zagreb

Danas
od 75,43 kn
Sutra
od 67,88 kn
29.09
30.09
01.10
02.10

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • CROATIA BUS d.o.o.
    5:00
    Ljubljana - central station
    Trajanju 2h 30m
    7:30
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od0,00 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    18:45
    Ljubljana - central station
    Trajanju 2h 15m
    21:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od54,44 kn
  • FlixBus
    4:35
    Ljubljana - central station
    Trajanju 2h 25m
    7:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od67,88 kn
  • FlixBus
    9:55
    Ljubljana - central station
    Trajanju 2h 35m
    12:30
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od67,88 kn
  • ALSA
    5:00
    Ljubljana - central station
    Trajanju 2h 30m
    7:30
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od120,81 kn
  • Busbud
    5:00
    Ljubljana - central station
    Trajanju 2h 30m
    7:30
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od120,81 kn
  • Union Ivkoni
    16:45
    Ljubljana
    Trajanju 2h 0m
    18:45
    Zagreb
    od172,31 kn
  • Union Ivkoni
    23:45
    Ljubljana
    Trajanju 2h 15m
    2:00
    Zagreb
    od172,31 kn
  • Union Ivkoni
    18:30
    Ljubljana
    Trajanju 2h 0m
    20:30
    Zagreb
    od182,42 kn
  • ALSA
    5:00
    Ljubljana - central station
    Trajanju 3h 30m
    8:30
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od400,18 kn
  • ALSA
    5:00
    Ljubljana - central station
    Trajanju 4h 0m
    9:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od400,18 kn
  • Busbud
    5:00
    Ljubljana - central station
    Trajanju 3h 30m
    8:30
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od400,18 kn
  • Busbud
    5:00
    Ljubljana - central station
    Trajanju 4h 0m
    9:00
    Zagreb Glavni autobusni kolodvor
    od400,18 kn

Najbolji carshare od Ljubljana prema Zagreb.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    20:50
    Ljubljana
    Trajanju 1h 30m
    22:20
    Zagreb
    od22,65 kn
  • BlaBlaCar
    20:50
    Ljubljana
    Trajanju 1h 40m
    22:30
    Zagreb
    od45,30 kn
  • BlaBlaCar
    21:10
    Ljubljana
    Trajanju 1h 30m
    22:40
    Zagreb
    od67,96 kn
  • BlaBlaCar
    14:00
    Ljubljana
    Trajanju 3h 0m
    17:00
    Zagreb
    od113,26 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Zagreb - Ljubljana

Autobus na liniji Ljubljana - Zagreb: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište Ljubljana i odredište Zagreb. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Zagreb - Ljubljana.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Ljubljana - Zagreb prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Ljubljana - Zagreb.

Autobusne postaje u mjestima Ljubljana i Zagreb

Kolodvori
Črnomerec , 10000 Zagreb (Hrvatska)
10040 Zagreb (Hrvatska)
Zagreb (Hrvatska)
Trg kralja Tomislava 12, 10000 Zagreb (Hrvatska)
Zagreb (Hrvatska)
Zagreb (Hrvatska)
10000 Zagreb (Hrvatska)
Aleja Bologne , 10000 Zagreb (Hrvatska)
Zagreb (Hrvatska)
10040 Zagreb (Hrvatska)
Zagreb (Hrvatska)
Trg Francuske republike  13A, 10000 Zagreb (Hrvatska)
Avenija Marina Držića 4, 10000 Zagreb (Hrvatska)

Ljubljana i Zagreb u usporedbi

14,27 kn
16,00 kn
Ljubljana
Zagreb
Taksi vožnja je u Ljubljana 11% povoljnije kao u Zagreb.
9,06 kn
10,00 kn
Ljubljana
Zagreb
Autobusna karta je u Ljubljana 10% povoljnije kao u Zagreb.
18,88 kn
15,00 kn
Ljubljana
Zagreb
Veliko pivo je u Ljubljana 21% skuplje kao u Zagreb.
5,15 kn
6,62 kn
Ljubljana
Zagreb
Boca vode je u Ljubljana 23% povoljnije kao u Zagreb.
72,81 kn
55,05 kn
Ljubljana
Zagreb
Glavno jelo je u Ljubljana 25% skuplje kao u Zagreb.

Autobusne veze iz Ljubljana i iz Zagreb

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.