Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

✈ Autobus Zračna luka Ljubljana (LJU) → Zagreb

Pronađi povoljni prijevoz između mjesta Zračna luka Ljubljana i grada Zagreb: Usporedba svih autobusnih prijevoznika
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je GoOpti za sljedeće dane.
danas
od 34 €
sutra
od 34 €
ponedjeljak
od 34 €
utorak
od 34 €
srijeda
od 40 €
četvrtak
od 32 €
petak
od 33 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 15m
    11:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    13:45
    Zagreb
    Stanica
    GoOpti
    Economy
    34 €
  • GoOpti
    2h 15m
    12:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    14:45
    Zagreb
    Stanica
    GoOpti
    Economy
    34 €
  • GoOpti
    2h 15m
    14:00
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    16:15
    Zagreb
    Stanica
    GoOpti
    Economy
    34 €
  • GoOpti
    2h 15m
    18:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    20:45
    Zagreb
    Stanica
    GoOpti
    Economy
    34 €
  • GoOpti
    2h 15m
    11:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    13:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    44 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 15m
    03:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    05:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    34 €
  • GoOpti
    2h 15m
    05:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    07:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    34 €
  • GoOpti
    2h 15m
    05:45
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    08:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    34 €
  • GoOpti
    2h 15m
    07:15
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    09:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    34 €
  • GoOpti
    2h 15m
    10:00
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    12:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    34 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 15m
    14:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    16:45
    Zagreb
    Stanica
    GoOpti
    Economy
    34 €
  • GoOpti
    2h 15m
    04:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    06:45
    Zagreb
    Stanica
    GoOpti
    Economy
    35 €
  • GoOpti
    2h 15m
    11:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    13:45
    Zagreb
    Stanica
    GoOpti
    Economy
    35 €
  • GoOpti
    2h 15m
    04:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    06:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    41 €
  • GoOpti
    2h 15m
    11:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    13:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    41 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 15m
    02:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    04:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    34 €
  • GoOpti
    2h 15m
    05:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    07:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    34 €
  • GoOpti
    2h 15m
    09:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    11:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    34 €
  • GoOpti
    2h 15m
    10:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    12:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    34 €
  • GoOpti
    2h 15m
    07:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    09:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    45 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 15m
    04:45
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    07:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    40 €
  • GoOpti
    2h 15m
    10:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    12:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    40 €
  • GoOpti
    2h 15m
    00:45
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    03:00
    Zagreb
    Stanica
    GoOpti
    Economy
    46 €
  • GoOpti
    2h 15m
    01:00
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    03:15
    Zagreb
    Stanica
    GoOpti
    Economy
    46 €
  • GoOpti
    2h 15m
    02:00
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    04:15
    Zagreb
    Stanica
    GoOpti
    Economy
    46 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 15m
    11:00
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    13:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    32 €
  • GoOpti
    2h 15m
    11:00
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    13:15
    Zagreb
    Stanica
    GoOpti
    Economy
    33 €
  • GoOpti
    2h 15m
    02:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    04:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    40 €
  • GoOpti
    2h 15m
    11:00
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    13:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    40 €
  • GoOpti
    2h 15m
    01:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    03:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    45 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 15m
    02:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    04:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    33 €
  • GoOpti
    2h 15m
    09:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    11:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    33 €
  • GoOpti
    2h 15m
    10:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    12:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    33 €
  • GoOpti
    2h 15m
    12:30
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    14:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    33 €
  • GoOpti
    2h 15m
    13:35
    Zračna luka Ljubljana
    Zračna luka Ljubljana
    15:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    45 €

Učestalost autobusnih veza između grada Zračna luka Ljubljana i mjesta Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između grada Zračna luka Ljubljana i mjesta Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 94 dnevnih autobusa od grada Zračna luka Ljubljana do mjesta Zagreb. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 31 dnevnim autobusima između grada Zračna luka Ljubljana i mjesta Zagreb.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 123 autobusima iz grada Zračna luka Ljubljana do mjesta Zagreb, dok večer vidi najmanje veza između grada Zračna luka Ljubljana i mjesta Zagreb, s 94 ponudama.

Činjenice o autobusima od mjesta Zračna luka Ljubljana ( LJU ) do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput GoOpti koji putuju dnevno 58 puta od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb počevši od 32 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 32 €
Najbrži autobus 2h 15m
Najraniji autobus 11:30
Najkasniji autobus 23:00
Dnevne autobusne linije 58 Ø
Udaljenost 126,4 km
Autobusno poduzeće GoOpti

Najjeftinije autobusne veze od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb

Svaki dan, 58 autobusa 1 autobusnih kompanija polazi od mjesta Zračna luka Ljubljana za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 15.06.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
34 €
nedjelja 16.06
34 €
ponedjeljak 17.06
44 €
utorak 18.06
34 €
srijeda 19.06
40 €
četvrtak 20.06
33 €
petak 21.06
33 €
subota 22.06
39 €
nedjelja 23.06
34 €
ponedjeljak 24.06
33 €
utorak 25.06
33 €
srijeda 26.06
četvrtak 27.06
30 €
petak 28.06
31 €
subota 29.06
nedjelja 30.06
ponedjeljak 01.07
utorak 02.07
srijeda 03.07
32 €
četvrtak 04.07
31 €
petak 05.07
31 €
subota 06.07
31 €
nedjelja 07.07

Najjeftinije vrijeme za putovanje od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 32 €, četvrtak je najjeftiniji dan za autobus od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb srijeda. Umjesto toga je najskuplji dan s cijenama koje počinju od 40 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb, s 32 €. večer je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 34 €.

Kako uštedjeti novac putujući od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto na transferu od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirani prijevoznici između mjesta Zračna luka Ljubljana i grada Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u blizini mjesta Zračna luka Ljubljana i u gradu Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u blizini mjesta Zračna luka Ljubljana i u gradu Zagreb.

Usluga i udobnost u autobusu od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici nude rutu od mjesta Zračna luka Ljubljana do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zračna luka Ljubljana - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zračna luka Ljubljana - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između mjesta Zračna luka Ljubljana i grada Zagreb košta 32 € i traje 2h 15m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zračna luka Ljubljana - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 32 € do 98 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zračna luka Ljubljana - Zagreb?

Svaki dan između mjesta Zračna luka Ljubljana i grada Zagreb prometuje otprilike 58 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom od mjesta Zračna luka Ljubljana prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus od mjesta Zračna luka Ljubljana prema gradu Zagreb nudi prijevoznik GoOpti, a vožnja traje 2h 15m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 44 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi transfer od mjesta Zračna luka Ljubljana za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb o mjesta Zračna luka Ljubljana kreće u 11:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji transfer od mjesta Zračna luka Ljubljana prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi od mjesta Zračna luka Ljubljana prema gradu Zagreb kreće u 23:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zračna luka Ljubljana - Zagreb?

Na relaciji Zračna luka Ljubljana - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom GoOpti. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između mjesta Zračna luka Ljubljana i grada Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između mjesta Zračna luka Ljubljana i grada Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: GoOpti.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zračna luka Ljubljana - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zračna luka Ljubljana - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zračna luka Ljubljana - Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zračna luka Ljubljana - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zračna luka Ljubljana - Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta od mjesta Zračna luka Ljubljana i iz grada Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta od mjesta Zračna luka Ljubljana i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.