Autobus Zagreb → Rijeka

Svi autobusi na relaciji Zagreb - Rijeka: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Zagreb do grada Rijeka

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput GoOpti, Arriva Hrvatska i Arriva koji putuju dnevno 245 puta autobusom od grada Zagreb do grada Rijeka! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Rijeka počevši od 6 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 6 €
Najbrži autobus 2h 0m
Najraniji autobus 00:00
Najkasniji autobus 23:30
Dnevne autobusne linije 245 Ø
Udaljenost 131,6 km
Autobusno poduzeće GoOpti, Arriva Hrvatska, Arriva, Brioni Pula, Nomago, FlixBus, Autotrans i Autobusni Prijevoz Varazdin

Najjeftinije autobusne veze od grada Zagreb do grada Rijeka

Svaki dan, 245 autobusa 8 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zagreb za grad Rijeka: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
6 €
srijeda 28.02
6 €
četvrtak 29.02
11 €
petak 01.03
14 €
subota 02.03
6 €
nedjelja 03.03
16 €
ponedjeljak 04.03
6 €
utorak 05.03
14 €
srijeda 06.03
10 €
četvrtak 07.03
16 €
petak 08.03
10 €
subota 09.03
10 €
nedjelja 10.03
10 €
ponedjeljak 11.03
6 €
utorak 12.03
10 €
srijeda 13.03
14 €
četvrtak 14.03
petak 15.03
7 €
subota 16.03
7 €
nedjelja 17.03
16 €
ponedjeljak 18.03
7 €
utorak 19.03
10 €
srijeda 20.03
6 €
četvrtak 21.03
7 €
petak 22.03
subota 23.03
7 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zagreb do grada Rijeka

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Rijeka, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 6 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Zagreb do grada Rijeka. Umjesto toga je četvrtak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 11 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zagreb do grada Rijeka, s 6 €. večer je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 14 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zagreb do grada Rijeka

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Zagreb do grada Rijeka unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zagreb do grada Rijeka, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zagreb do grada Rijeka također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zagreb do grada Rijeka

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zagreb do grada Rijeka raznih autobusnih prijevoznika kao što je GoOpti, Arriva Hrvatska ili Arriva za sljedeće dane.
  • FlixBus
    3h 0m
    08:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    11:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 6 €
  • Brioni Pula
    2h 20m
    09:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    11:50
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Brioni Pula
    Economy
    od 10 €
  • Nomago
    2h 20m
    09:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    11:50
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    od 10 €
  • Arriva Hrvatska
    2h 5m
    07:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    10:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 11 €
  • Arriva
    2h 5m
    07:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    10:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 11 €
  • Autotrans
    2h 5m
    07:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    10:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    od 11 €
  • Nomago
    2h 20m
    06:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    08:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    od 13 €
  • Brioni Pula
    2h 30m
    05:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    07:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Brioni Pula
    Economy
    od 15 €
  • Autobusni Prijevoz Varazdin
    2h 45m
    23:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    02:15
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Autobusni Prijevoz Varazdin
    Economy
    od 16 €
  • Arriva Hrvatska
    2h 40m
    06:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    09:10
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 17 €
  • Arriva
    2h 40m
    07:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    10:10
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 19 €
  • GoOpti
    2h 30m
    00:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    02:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    od 211 €
  • GoOpti
    2h 30m
    00:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    02:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    od 217 €
  • GoOpti
    2h 30m
    00:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    02:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    od 265 €

Drugi autobusni prijevoznici koji su obično dostupni za rutu Zagreb - Rijeka

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Zagreb do grada Rijeka, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Puntamika Line
    3h 0m
    11:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Puntamika Line
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 31.07.2023
    Economy
    od 11 €
  • Vincek
    3h 0m
    12:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    15:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Vincek
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 17.07.2023
    Economy
    od 12 €
  • Panturist
    2h 30m
    01:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    03:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Panturist
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 23.10.2023
    Economy
    od 16 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Zagreb i Rijeka

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Zagreb i Rijeka, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je četvrtak, s više od 334 dnevnih autobusa od grada Zagreb do grada Rijeka. Umjesto toga ponedjeljak ima najmanje veza, sa samo 129 dnevnim autobusima između gradova Zagreb i Rijeka.
Najprometnije doba dana je jutro, s 579 autobusima iz grada Zagreb do grada Rijeka, dok noć vidi najmanje veza između gradova Zagreb i Rijeka, s 219 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zagreb do grada Rijeka

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Zagreb i Rijeka od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zagreb i Rijeka

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Zagreb i Rijeka.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zagreb do grada Rijeka

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zagreb do grada Rijeka? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zagreb do grada Rijeka? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zagreb - Rijeka

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zagreb - Rijeka?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zagreb i Rijeka košta 6 € i traje 3h 0m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zagreb - Rijeka?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 8 s rasponom cijena karata od 6 € do 270 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Rijeka.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zagreb - Rijeka?

Svaki dan na autobusnoj ruti Zagreb - Rijeka prometuje otprilike 245 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zagreb prema gradu Rijeka?

Najbrži autobus iz grada Zagreb prema gradu Rijeka nudi prijevoznik Arriva Hrvatska, a vožnja traje 2h 0m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 17 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zagreb za grad Rijeka?

Najraniji autobus koji stiže u grad Rijeka iz grada Zagreb kreće u 00:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zagreb prema gradu Rijeka?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zagreb prema gradu Rijeka kreće u 23:30. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zagreb - Rijeka?

Na relaciji Zagreb - Rijeka autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom GoOpti, Arriva Hrvatska i Arriva. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zagreb i Rijeka?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zagreb i Rijeka pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: GoOpti, Arriva Hrvatska i Arriva.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zagreb - Rijeka?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zagreb - Rijeka ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zagreb Rijeka opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zagreb - Rijeka na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zagreb - Rijeka

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Zagreb i Rijeka

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zagreb i iz grada Rijeka. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.