Autobus Osijek → Rijeka

Svi autobusi na relaciji Osijek - Rijeka: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Osijek do grada Rijeka

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva Hrvatska, Arriva i FlixBus koji dnevno putuju 17 puta autobusom od grada Osijek do grada Rijeka! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Osijek do grada Rijeka počevši od 38 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 38 €
Najbrži autobus 6h 40m
Najraniji autobus 04:30
Najkasniji autobus 21:00
Dnevne autobusne linije 17 Ø
Udaljenost 332,8 km
Autobusno poduzeće Arriva Hrvatska, Arriva i FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Osijek do grada Rijeka

Svaki dan, 17 autobusa 3 prijevoznika polazi iz grada Osijek za grad Rijeka: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
38 €
srijeda 28.02
38 €
četvrtak 29.02
petak 01.03
38 €
subota 02.03
38 €
nedjelja 03.03
38 €
ponedjeljak 04.03
48 €
utorak 05.03
38 €
srijeda 06.03
38 €
četvrtak 07.03
petak 08.03
subota 09.03
nedjelja 10.03
ponedjeljak 11.03
38 €
utorak 12.03
srijeda 13.03
četvrtak 14.03
petak 15.03
subota 16.03
nedjelja 17.03
ponedjeljak 18.03
utorak 19.03
srijeda 20.03
četvrtak 21.03
petak 22.03
subota 23.03
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Osijek do grada Rijeka

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Osijek do grada Rijeka, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 38 €, utorak je najjeftiniji dan za autobus od grada Osijek do grada Rijeka. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 48 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Osijek do grada Rijeka, s 38 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 39 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Osijek do grada Rijeka

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Osijek do grada Rijeka unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Osijek do grada Rijeka, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Osijek do grada Rijeka također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Osijek do grada Rijeka

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Osijek do grada Rijeka raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva Hrvatska, Arriva ili FlixBus za sljedeće dane.
  • Arriva Hrvatska
    8h 30m
    07:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    16:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 38 €
  • Arriva
    8h 30m
    07:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    16:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 38 €
  • Arriva Hrvatska
    7h 0m
    04:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    11:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 39 €
  • Arriva
    7h 15m
    04:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    11:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 39 €
  • Arriva
    7h 0m
    04:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    11:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 40 €
  • Arriva
    7h 10m
    13:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    20:40
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 46 €
  • FlixBus
    13h 5m
    22:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    11:05
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 46 €
  • FlixBus
    13h 5m
    22:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    11:05
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 48 €

Drugi autobusni prijevoznici koji su obično dostupni za rutu Osijek - Rijeka

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Osijek do grada Rijeka, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Panturist
    6h 45m
    21:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    03:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Panturist
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 08.08.2023
    Economy
    od 37 €
  • Autotrans
    7h 10m
    13:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    20:40
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 21.10.2023
    Economy
    od 38 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Osijek i Rijeka

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Osijek i Rijeka, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je petak, s više od 33 dnevnih autobusa od grada Osijek do grada Rijeka. Umjesto toga ponedjeljak ima najmanje veza, sa samo 1 dnevnim autobusima između gradova Osijek i Rijeka.
Najprometnije doba dana je jutro, s 48 autobusima iz grada Osijek do grada Rijeka, dok večer vidi najmanje veza između gradova Osijek i Rijeka, s 14 ponudama.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Osijek i Rijeka

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Osijek i gradu Rijeka.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Osijek do grada Rijeka

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Osijek do grada Rijeka? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Osijek do grada Rijeka? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Osijek - Rijeka

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Osijek - Rijeka?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Osijek i Rijeka košta 38 € i traje 8h 30m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Osijek - Rijeka?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 3 s rasponom cijena karata od 38 € do 48 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Rijeka.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Osijek - Rijeka?

Svaki dan na autobusnj ruti Osijek - Rijeka prometuje otprilike 17 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Osijek prema gradu Rijeka?

Najbrži autobus iz grada Osijek prema gradu Rijeka nudi prijevoznik Arriva Hrvatska, a vožnja traje 6h 40m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 39 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Osijek za grad Rijeka?

Najraniji autobus koji stiže u grad Rijeka iz grada Osijek kreće u 04:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Osijek prema gradu Rijeka?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Osijek prema gradu Rijeka kreće u 21:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Osijek - Rijeka?

Na relaciji Osijek - Rijeka autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva Hrvatska, Arriva i FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Osijek i Rijeka?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Osijek i Rijeka pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: Arriva Hrvatska, Arriva i FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Osijek - Rijeka?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Osijek - Rijeka ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Osijek Rijeka opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Osijek - Rijeka na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Osijek do Rijeka

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Osijek i Rijeka

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Osijek i iz grada Rijeka. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.