Autobusne linije Osijek do Rijeka i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Rijeka do Osijek i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.681.224 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Osijek do Rijeka

Povoljniji autobusni prijevoz213,86 kn
Najbrži autobus6h 45m
Najraniji autobus4:30
Najkasniji autobus22:00
Dnevne autobusne linije7 Ø
Udaljenost332,8 km
Autobusno poduzećeČrnja Tours, Autotrans, APP, Panturist, Arriva Hrvatska, FlixBus, CROATIA BUS d.o.o.

Najjeftinije autobusne linije od Osijek do Rijeka grada.

Danas
Sutra
16.07
17.07
od 265,00 kn
18.07
19.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Črnja Tours
    5:25
    Osijek
    Trajanju 6h 55m
    12:20
    Rijeka
    od213,86 kn
  • Črnja Tours
    12:30
    Osijek
    Trajanju 7h 0m
    19:30
    Rijeka
    od213,86 kn
  • Autotrans
    21:00
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 45m
    3:45
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od265,00 kn
  • APP
    13:30
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 10m
    20:40
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od277,00 kn
  • Panturist
    4:30
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 15m
    11:45
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od277,00 kn
  • Panturist
    10:00
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 0m
    18:00
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od277,00 kn
  • Panturist
    10:00
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 45m
    16:45
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od277,00 kn
  • Panturist
    14:00
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 5m
    21:05
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od277,00 kn
  • Arriva Hrvatska
    4:30
    Osijek
    Trajanju 7h 15m
    11:45
    Rijeka
    od278,42 kn
  • Arriva Hrvatska
    10:00
    Osijek
    Trajanju 7h 10m
    17:10
    Rijeka
    od278,42 kn
  • Arriva Hrvatska
    6:15
    Osijek
    Trajanju 7h 15m
    13:30
    Rijeka
    od278,42 kn
  • FlixBus
    22:00
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 13h 5m
    11:05
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od345,99 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    13:30
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 22h 50m
    12:20
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od732,17 kn

Najjeftinije autobusne linije od Rijeka do Osijek grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • CROATIA BUS d.o.o.
    15:00
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 45m
    21:45
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    od204,38 kn
  • Črnja Tours
    7:50
    Rijeka
    Trajanju 6h 55m
    14:45
    Osijek
    od213,63 kn
  • Črnja Tours
    14:20
    Rijeka
    Trajanju 7h 25m
    21:45
    Osijek
    od213,86 kn
  • FlixBus
    14:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 15h 30m
    6:00
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    od233,12 kn
  • Autotrans
    22:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 45m
    5:15
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    od265,00 kn
  • APP
    15:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 40m
    22:10
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    od277,00 kn
  • Autotrans
    13:55
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 6m
    21:01
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    od277,00 kn
  • Autotrans
    8:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 19m
    16:49
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    od277,00 kn
  • Arriva Hrvatska
    10:00
    Rijeka
    Trajanju 8h 0m
    18:00
    Osijek
    od281,43 kn
  • Arriva Hrvatska
    15:30
    Rijeka
    Trajanju 6h 40m
    22:10
    Osijek
    od281,66 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    15:00
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 40m
    20:40
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    od488,29 kn

Najbolji carshare od Rijeka prema Osijek.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    9:30
    Rijeka
    Trajanju 4h 50m
    14:20
    Osijek
    od140,00 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Osijek - Rijeka ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Osijek - Rijeka te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Rijeka - Osijek za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Osijek i Rijeka, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Rijeka do alternativnih odredišta iz mjesta Osijek, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Osijek i Rijeka.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Osijek i odredište Rijeka. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Rijeka do mjesta Osijek, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Rijeka - Osijek.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Osijek - Rijeka prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Osijek - Rijeka.

Autobusne postaje u Osijek i Rijeka

Kolodvori
Riva 5, 51000 Rijeka (Hrvatska)

U usporedbi

25,00 kn
25,00 kn
Osijek
Rijeka
Taksi vožnja je u Osijek 0% skuplje kao u Rijeka.
11,00 kn
10,00 kn
Osijek
Rijeka
Autobusna karta je u Osijek 10% skuplje kao u Rijeka.
12,00 kn
15,00 kn
Osijek
Rijeka
Veliko pivo je u Osijek 20% povoljnije kao u Rijeka.
6,27 kn
5,92 kn
Osijek
Rijeka
Boca vode je u Osijek 6% skuplje kao u Rijeka.
42,50 kn
55,83 kn
Osijek
Rijeka
Glavno jelo je u Osijek 24% povoljnije kao u Rijeka.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.