Autobus Primošten → Osijek

Svi autobusi na relaciji Primošten - Osijek: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Primošten do grada Osijek

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva Hrvatska i Arriva koji putuju dnevno 1 puta autobusom od grada Primošten do grada Osijek! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Primošten do grada Osijek počevši od 37 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 37 €
Najbrži autobus 10h 27m
Najraniji autobus 20:03
Najkasniji autobus 20:03
Dnevne autobusne linije 1 Ø
Udaljenost 310,0 km
Autobusno poduzeće Arriva Hrvatska i Arriva

Najjeftinije autobusne veze od grada Primošten do grada Osijek

Svaki dan, 1 autobusa 2 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Primošten za grad Osijek: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
srijeda 28.02
37 €
četvrtak 29.02
petak 01.03
subota 02.03
37 €
nedjelja 03.03
37 €
ponedjeljak 04.03
37 €
utorak 05.03
37 €
srijeda 06.03
četvrtak 07.03
petak 08.03
37 €
subota 09.03
nedjelja 10.03
37 €
ponedjeljak 11.03
utorak 12.03
srijeda 13.03
četvrtak 14.03
petak 15.03
subota 16.03
nedjelja 17.03
ponedjeljak 18.03
utorak 19.03
srijeda 20.03
četvrtak 21.03
petak 22.03
subota 23.03
nedjelja 24.03

Kako uštedjeti novac putujući od grada Primošten do grada Osijek

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Primošten do grada Osijek unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Primošten do grada Osijek, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Primošten do grada Osijek također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Primošten do grada Osijek

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Primošten do grada Osijek raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva Hrvatska ili Arriva za sljedeće dane.
  • Arriva Hrvatska
    10h 27m
    20:03
    Primošten
    Dalmatinska ulica
    06:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 37 €
  • Arriva
    10h 27m
    20:03
    Primošten
    Dalmatinska ulica
    06:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 37 €
  • Arriva
    10h 27m
    20:03
    Primošten
    Dalmatinska ulica
    06:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 38 €

Drugi autobusni prijevoznici koji su obično dostupni za rutu Primošten - Osijek

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Primošten do grada Osijek, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Autotrans
    10h 27m
    20:03
    Primošten
    Dalmatinska ulica
    06:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 25.01.2024
    Economy
    od 37 €

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Primošten do grada Osijek

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Primošten i Osijek od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Primošten i Osijek

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Primošten i Osijek.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Primošten do grada Osijek

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Primošten do grada Osijek? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Primošten do grada Osijek? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Primošten - Osijek

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Primošten - Osijek?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Primošten i Osijek košta 37 € i traje 10h 27m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Primošten - Osijek?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 37 € do 38 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Osijek.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Primošten - Osijek?

Svaki dan na autobusnoj ruti Primošten - Osijek prometuje otprilike 1 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Primošten prema gradu Osijek?

Najbrži autobus iz grada Primošten prema gradu Osijek nudi prijevoznik Arriva Hrvatska, a vožnja traje 10h 27m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 37 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Primošten za grad Osijek?

Najraniji autobus koji stiže u grad Osijek iz grada Primošten kreće u 20:03. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Primošten prema gradu Osijek?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Primošten prema gradu Osijek kreće u 20:03. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Primošten - Osijek?

Na relaciji Primošten - Osijek autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva Hrvatska i Arriva. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Primošten i Osijek?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Primošten i Osijek pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Arriva Hrvatska i Arriva.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Primošten - Osijek?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Primošten - Osijek ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Primošten Osijek opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Primošten - Osijek na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Primošten - Osijek

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Primošten i Osijek

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Primošten i iz grada Osijek. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.