Autobus Zagreb → Beograd

Svi autobusi na relaciji Zagreb - Beograd: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Zagreb do grada Beograd

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus i Pepeks d.o.o. koji putuju dnevno 4 puta autobusom od grada Zagreb do grada Beograd! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Beograd počevši od 20 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 20 €
Najbrži autobus 5h 30m
Najraniji autobus 09:00
Najkasniji autobus 22:45
Dnevne autobusne linije 4 Ø
Udaljenost 367,8 km
Autobusno poduzeće FlixBus i Pepeks d.o.o.

Najjeftinije autobusne veze od grada Zagreb do grada Beograd

Svaki dan, 4 autobusa 2 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zagreb za grad Beograd: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
61 €
srijeda 28.02
61 €
četvrtak 29.02
61 €
petak 01.03
25 €
subota 02.03
61 €
nedjelja 03.03
25 €
ponedjeljak 04.03
61 €
utorak 05.03
20 €
srijeda 06.03
četvrtak 07.03
62 €
petak 08.03
25 €
subota 09.03
23 €
nedjelja 10.03
23 €
ponedjeljak 11.03
20 €
utorak 12.03
20 €
srijeda 13.03
23 €
četvrtak 14.03
23 €
petak 15.03
27 €
subota 16.03
23 €
nedjelja 17.03
27 €
ponedjeljak 18.03
23 €
utorak 19.03
23 €
srijeda 20.03
61 €
četvrtak 21.03
23 €
petak 22.03
27 €
subota 23.03
23 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zagreb do grada Beograd

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Beograd, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 20 €, utorak je najjeftiniji dan za autobus od grada Zagreb do grada Beograd. Umjesto toga je četvrtak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 61 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zagreb do grada Beograd, s 20 €. večer je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 21 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zagreb do grada Beograd

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Zagreb do grada Beograd unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zagreb do grada Beograd, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zagreb do grada Beograd također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zagreb do grada Beograd

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zagreb do grada Beograd raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus ili Pepeks d.o.o. za sljedeće dane.
  • FlixBus
    5h 30m
    09:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    14:30
    Beograd
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 20 €
  • FlixBus
    5h 30m
    09:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    14:30
    Beograd
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 21 €
  • FlixBus
    5h 30m
    09:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    14:30
    Beograd
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 23 €
  • FlixBus
    5h 55m
    22:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:10
    Beograd
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 25 €
  • FlixBus
    5h 30m
    16:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    22:15
    Beograd
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 35 €
  • FlixBus
    5h 30m
    16:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    22:15
    Beograd
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 40 €
  • Pepeks d.o.o.
    10h 45m
    22:45
    Zagreb
    Muzej suv.umjetnosti
    09:30
    Beograd
    Glavni autobusni kolodvor
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    od 61 €
  • Pepeks d.o.o.
    10h 45m
    22:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    09:30
    Beograd
    Glavni autobusni kolodvor
    Pepeks d.o.o.
    Economy
    od 62 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Zagreb i Beograd

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Zagreb i Beograd, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je utorak, s više od 6 dnevnih autobusa od grada Zagreb do grada Beograd. Umjesto toga četvrtak ima najmanje veza, sa samo 2 dnevnim autobusima između gradova Zagreb i Beograd.
Najprometnije doba dana je večer, s 18 autobusima iz grada Zagreb do grada Beograd, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Zagreb i Beograd, s 6 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zagreb do grada Beograd

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Zagreb i Beograd od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zagreb i Beograd

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Zagreb i Beograd.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zagreb do grada Beograd

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zagreb do grada Beograd? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zagreb do grada Beograd? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zagreb - Beograd

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zagreb - Beograd?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zagreb i Beograd košta 20 € i traje 5h 30m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zagreb - Beograd?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 20 € do 62 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Beograd.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zagreb - Beograd?

Svaki dan na autobusnoj ruti Zagreb - Beograd prometuje otprilike 4 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zagreb prema gradu Beograd?

Najbrži autobus iz grada Zagreb prema gradu Beograd nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 5h 30m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 23 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zagreb za grad Beograd?

Najraniji autobus koji stiže u grad Beograd iz grada Zagreb kreće u 09:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zagreb prema gradu Beograd?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zagreb prema gradu Beograd kreće u 22:45. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zagreb - Beograd?

Na relaciji Zagreb - Beograd autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus i Pepeks d.o.o.. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zagreb i Beograd?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zagreb i Beograd pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: FlixBus i Pepeks d.o.o..

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zagreb - Beograd?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zagreb - Beograd ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zagreb Beograd opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zagreb - Beograd na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zagreb - Beograd

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Zagreb i Beograd

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zagreb i iz grada Beograd. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.