Autobus Rijeka → Zagreb

Svi autobusi na relaciji Rijeka - Zagreb: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Rijeka do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput GoOpti, Arriva Hrvatska i Arriva koji dnevno putuju 229 puta autobusom od grada Rijeka do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Rijeka do grada Zagreb počevši od 6 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 6 €
Najbrži autobus 2h 5m
Najraniji autobus 00:00
Najkasniji autobus 23:00
Dnevne autobusne linije 229 Ø
Udaljenost 131,6 km
Autobusno poduzeće GoOpti, Arriva Hrvatska, Arriva, Brioni Pula, Nomago, FlixBus, Autotrans i Autobusni Prijevoz Varazdin

Najjeftinije autobusne veze od grada Rijeka do grada Zagreb

Svaki dan, 229 autobusa 8 prijevoznika polazi iz grada Rijeka za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
6 €
srijeda 28.02
10 €
četvrtak 29.02
6 €
petak 01.03
6 €
subota 02.03
6 €
nedjelja 03.03
6 €
ponedjeljak 04.03
6 €
utorak 05.03
14 €
srijeda 06.03
6 €
četvrtak 07.03
10 €
petak 08.03
6 €
subota 09.03
6 €
nedjelja 10.03
10 €
ponedjeljak 11.03
6 €
utorak 12.03
10 €
srijeda 13.03
6 €
četvrtak 14.03
petak 15.03
6 €
subota 16.03
7 €
nedjelja 17.03
7 €
ponedjeljak 18.03
7 €
utorak 19.03
6 €
srijeda 20.03
10 €
četvrtak 21.03
7 €
petak 22.03
6 €
subota 23.03
10 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Rijeka do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Rijeka do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 6 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Rijeka do grada Zagreb. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 6 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Rijeka do grada Zagreb, s 6 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 13 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Rijeka do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Rijeka do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Rijeka do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Rijeka do grada Zagreb također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Rijeka do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Rijeka do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je GoOpti, Arriva Hrvatska ili Arriva za sljedeće dane.
  • Arriva Hrvatska
    2h 30m
    15:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    18:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 6 €
  • Arriva
    2h 30m
    15:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    18:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 6 €
  • FlixBus
    2h 40m
    07:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    09:40
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 6 €
  • Brioni Pula
    2h 40m
    07:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    10:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Brioni Pula
    Economy
    od 10 €
  • Nomago
    2h 40m
    07:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    10:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    od 10 €
  • Autotrans
    2h 5m
    11:55
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    14:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    od 11 €
  • Nomago
    2h 15m
    05:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    07:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    od 13 €
  • Arriva Hrvatska
    2h 15m
    06:10
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    08:25
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 14 €
  • Brioni Pula
    2h 15m
    04:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    06:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Brioni Pula
    Economy
    od 15 €
  • Autobusni Prijevoz Varazdin
    2h 30m
    18:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    21:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Autobusni Prijevoz Varazdin
    Economy
    od 16 €
  • Arriva
    3h 15m
    07:00
    Rijeka
    10:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 25 €
  • GoOpti
    2h 30m
    00:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    02:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    od 189 €
  • GoOpti
    2h 30m
    00:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    02:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    od 197 €
  • GoOpti
    2h 30m
    00:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    02:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    od 251 €

Drugi autobusni prijevoznici koji su obično dostupni za rutu Rijeka - Zagreb

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Rijeka do grada Zagreb, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Puntamika Line
    3h 0m
    15:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    18:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Puntamika Line
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 21.07.2023
    Economy
    od 11 €
  • Vincek
    2h 40m
    07:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    09:40
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Vincek
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 14.07.2023
    Economy
    od 12 €
  • Panturist
    2h 35m
    22:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    01:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Panturist
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 27.07.2023
    Economy
    od 16 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Rijeka i Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Rijeka i Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je petak, s više od 307 dnevnih autobusa od grada Rijeka do grada Zagreb. Umjesto toga subota ima najmanje veza, sa samo 169 dnevnim autobusima između gradova Rijeka i Zagreb.
Najprometnije doba dana je jutro, s 598 autobusima iz grada Rijeka do grada Zagreb, dok noć vidi najmanje veza između gradova Rijeka i Zagreb, s 241 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Rijeka do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Rijeka i Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Rijeka i Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Rijeka i gradu Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Rijeka do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Rijeka do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Rijeka do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Rijeka - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Rijeka - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Rijeka i Zagreb košta 6 € i traje 2h 40m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Rijeka - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 8 s rasponom cijena karata od 6 € do 295 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Rijeka - Zagreb?

Svaki dan na autobusnj ruti Rijeka - Zagreb prometuje otprilike 229 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Rijeka prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Rijeka prema gradu Zagreb nudi prijevoznik Arriva Hrvatska, a vožnja traje 2h 5m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 12 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Rijeka za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb iz grada Rijeka kreće u 00:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Rijeka prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Rijeka prema gradu Zagreb kreće u 23:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Rijeka - Zagreb?

Na relaciji Rijeka - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom GoOpti, Arriva Hrvatska i Arriva. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Rijeka i Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Rijeka i Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: GoOpti, Arriva Hrvatska i Arriva.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Rijeka - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Rijeka - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Rijeka Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Rijeka - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Rijeka do Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Rijeka i Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Rijeka i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.