Autobus München → Zagreb

Svi autobusi na relaciji München - Zagreb: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada München do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus i Darojković Promet koji dnevno putuju 9 puta autobusom od grada München do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada München do grada Zagreb počevši od 30 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 30 €
Najbrži autobus 7h 20m
Najraniji autobus 03:05
Najkasniji autobus 23:00
Dnevne autobusne linije 9 Ø
Udaljenost 421,8 km
Autobusno poduzeće FlixBus i Darojković Promet

Najjeftinije autobusne veze od grada München do grada Zagreb

Svaki dan, 9 autobusa 2 prijevoznika polazi iz grada München za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
30 €
srijeda 28.02
30 €
četvrtak 29.02
30 €
petak 01.03
30 €
subota 02.03
30 €
nedjelja 03.03
30 €
ponedjeljak 04.03
30 €
utorak 05.03
30 €
srijeda 06.03
30 €
četvrtak 07.03
30 €
petak 08.03
30 €
subota 09.03
30 €
nedjelja 10.03
35 €
ponedjeljak 11.03
30 €
utorak 12.03
30 €
srijeda 13.03
30 €
četvrtak 14.03
30 €
petak 15.03
35 €
subota 16.03
30 €
nedjelja 17.03
30 €
ponedjeljak 18.03
30 €
utorak 19.03
30 €
srijeda 20.03
30 €
četvrtak 21.03
30 €
petak 22.03
50 €
subota 23.03
50 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada München do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada München do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 30 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada München do grada Zagreb. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 30 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada München do grada Zagreb, s 30 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 30 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada München do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada München do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada München do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada München do grada Zagreb također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada München do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada München do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus ili Darojković Promet za sljedeće dane.
  • FlixBus
    8h 30m
    08:00
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    16:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 30 €
  • FlixBus
    8h 5m
    03:05
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    11:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 35 €
  • FlixBus
    8h 30m
    12:35
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    21:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 40 €
  • FlixBus
    9h 5m
    11:00
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    20:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 45 €
  • FlixBus
    8h 5m
    03:05
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    11:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 50 €
  • Darojković Promet
    7h 30m
    19:30
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    03:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Darojković Promet
    Economy
    od 50 €
  • Darojković Promet
    7h 30m
    19:30
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    03:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Darojković Promet
    Economy
    od 61 €

Drugi autobusni prijevoznici koji su obično dostupni za rutu München - Zagreb

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada München do grada Zagreb, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Jelinak
    8h 5m
    16:55
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    01:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Jelinak
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 16.11.2023
    Economy
    od 49 €
  • Globtour
    7h 50m
    19:00
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    02:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Globtour
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 21.11.2023
    Economy
    od 53 €

Učestalost autobusnih veza između gradova München i Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova München i Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 14 dnevnih autobusa od grada München do grada Zagreb. Umjesto toga srijeda ima najmanje veza, sa samo 7 dnevnim autobusima između gradova München i Zagreb.
Najprometnije doba dana je večer, s 25 autobusima iz grada München do grada Zagreb, dok poslijepodne vidi najmanje veza između gradova München i Zagreb, s 14 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada München do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova München i Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima München i Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu München i gradu Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada München do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada München do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada München do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji München - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji München - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova München i Zagreb košta 30 € i traje 8h 30m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji München - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 30 € do 61 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji München - Zagreb?

Svaki dan na autobusnj ruti München - Zagreb prometuje otprilike 9 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada München prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus iz grada München prema gradu Zagreb nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 7h 20m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 30 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada München za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb iz grada München kreće u 03:05. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada München prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada München prema gradu Zagreb kreće u 23:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji München - Zagreb?

Na relaciji München - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus i Darojković Promet. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između München i Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova München i Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus i Darojković Promet.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji München - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji München - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji München Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji München - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti München do Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova München i Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada München i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.