Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

Autobus Split → Dubrovnik od 8 €

Usporedi 6 autobusnih prijevoznika i pronađi najbolju cijenu uz CheckMyBus
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Split do grada Dubrovnik

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Split do grada Dubrovnik raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus, Nomago ili Arriva za sljedeće dane.
danas
od 19 €
sutra
od 8 €
ponedjeljak
od 14 €
utorak
od 14 €
srijeda
od 14 €
četvrtak
od 14 €
petak
od 14 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    4h 0m
    18:45
    Split
    Autobusni kolodvor
    22:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    19 €
  • FlixBus
    4h 45m
    12:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:15
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    21 €
  • Autotrans
    5h 15m
    14:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    19:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    22 €
  • Autotrans
    5h 15m
    14:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    19:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    22 €
  • Arriva
    5h 15m
    14:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    19:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    22 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    0h 52m
    17:15
    Split
    Autobusni kolodvor
    18:07
    Dubrovnik
    Arriva
    Economy
    8 €
  • Samoborcek
    4h 15m
    01:45
    Split
    06:00
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    14 €
  • Nomago
    4h 15m
    03:45
    Split
    Autobusni kolodvor
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    15 €
  • FlixBus
    4h 10m
    02:35
    Split
    Autobusni kolodvor
    06:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    19 €
  • Autotrans
    5h 15m
    14:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    19:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    22 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Samoborcek
    4h 15m
    01:45
    Split
    06:00
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    14 €
  • Nomago
    4h 15m
    03:45
    Split
    Autobusni kolodvor
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    4h 0m
    05:15
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:15
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    19 €
  • Autotrans
    5h 15m
    14:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    19:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    22 €
  • Arriva
    5h 15m
    14:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    19:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    23 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Samoborcek
    4h 15m
    01:45
    Split
    06:00
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    14 €
  • Nomago
    4h 15m
    03:45
    Split
    Autobusni kolodvor
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    4h 0m
    18:45
    Split
    Autobusni kolodvor
    22:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    17 €
  • Autotrans
    4h 28m
    17:15
    Split
    Autobusni kolodvor
    21:43
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    22 €
  • Promet Makarska
    3h 45m
    06:00
    Split
    09:45
    Dubrovnik
    Promet Makarska
    Economy
    24 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Samoborcek
    4h 15m
    01:45
    Split
    06:00
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    14 €
  • Nomago
    4h 15m
    03:45
    Split
    Autobusni kolodvor
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    4h 0m
    05:15
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:15
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    19 €
  • Autotrans
    4h 28m
    17:15
    Split
    Autobusni kolodvor
    21:43
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    22 €
  • Promet Makarska
    3h 45m
    06:00
    Split
    09:45
    Dubrovnik
    Promet Makarska
    Economy
    24 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Samoborcek
    4h 15m
    01:45
    Split
    06:00
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    14 €
  • Nomago
    4h 15m
    03:45
    Split
    Autobusni kolodvor
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    4h 35m
    06:40
    Split
    Autobusni kolodvor
    11:15
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    19 €
  • Autotrans
    5h 15m
    14:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    19:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    22 €
  • Promet Makarska
    3h 45m
    06:00
    Split
    09:45
    Dubrovnik
    Promet Makarska
    Economy
    24 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Nomago
    4h 15m
    03:45
    Split
    Autobusni kolodvor
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    14 €
  • Nomago
    4h 15m
    03:45
    Split
    Autobusni kolodvor
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    4h 10m
    02:35
    Split
    Autobusni kolodvor
    06:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    19 €
  • FlixBus
    4h 0m
    05:15
    Split
    Autobusni kolodvor
    09:15
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    19 €
  • Arriva
    4h 46m
    16:31
    Split
    21:17
    Dubrovnik
    Arriva
    Economy
    21 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Split i Dubrovnik

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Split i Dubrovnik, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je nedjelja, s više od 35 dnevnih autobusa od grada Split do grada Dubrovnik. Umjesto toga subota ima najmanje veza, sa samo 14 dnevnim autobusima između gradova Split i Dubrovnik.
Najprometnije doba dana je jutro, s 70 autobusima iz grada Split do grada Dubrovnik, dok večer vidi najmanje veza između gradova Split i Dubrovnik, s 7 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Split do grada Dubrovnik

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus, Nomago i Arriva koji putuju dnevno 26 puta autobusom od grada Split do grada Dubrovnik! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Split do grada Dubrovnik počevši od 8 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 8 €
Najbrži autobus 0h 52m
Najraniji autobus 11:45
Najkasniji autobus 18:45
Dnevne autobusne linije 26 Ø
Udaljenost 164,7 km
Autobusno poduzeće FlixBus, Nomago, Arriva, Promet Makarska, Autotrans i Samoborcek

Najjeftinije autobusne veze od grada Split do grada Dubrovnik

Svaki dan, 26 autobusa 6 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Split za grad Dubrovnik: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 15.06.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
14 €
nedjelja 16.06
19 €
ponedjeljak 17.06
14 €
utorak 18.06
14 €
srijeda 19.06
14 €
četvrtak 20.06
14 €
petak 21.06
14 €
subota 22.06
14 €
nedjelja 23.06
19 €
ponedjeljak 24.06
14 €
utorak 25.06
14 €
srijeda 26.06
7 €
četvrtak 27.06
15 €
petak 28.06
14 €
subota 29.06
14 €
nedjelja 30.06
14 €
ponedjeljak 01.07
14 €
utorak 02.07
14 €
srijeda 03.07
14 €
četvrtak 04.07
14 €
petak 05.07
subota 06.07
14 €
nedjelja 07.07

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Split do grada Dubrovnik

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Split do grada Dubrovnik, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 8 €, nedjelja je najjeftiniji dan za autobus od grada Split do grada Dubrovnik. Umjesto toga je subota najskuplji dan s cijenama koje počinju od 19 €.
poslijepodne je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Split do grada Dubrovnik, s 8 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 19 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Split do grada Dubrovnik

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Split do grada Dubrovnik unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Split do grada Dubrovnik, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Split do grada Dubrovnik također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Split do grada Dubrovnik

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Split i Dubrovnik od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Split i Dubrovnik

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Split i Dubrovnik.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Split do grada Dubrovnik

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Split do grada Dubrovnik? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Split do grada Dubrovnik? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Split - Dubrovnik

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Split - Dubrovnik?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Split i Dubrovnik košta 8 € i traje 0h 52m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Split - Dubrovnik?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 6 s rasponom cijena karata od 8 € do 31 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Dubrovnik.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Split - Dubrovnik?

Svaki dan na autobusnoj ruti Split - Dubrovnik prometuje otprilike 26 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Split prema gradu Dubrovnik?

Najbrži autobus iz grada Split prema gradu Dubrovnik nudi prijevoznik Arriva, a vožnja traje 0h 52m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 8 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Split za grad Dubrovnik?

Najraniji autobus koji stiže u grad Dubrovnik iz grada Split kreće u 11:45. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Split prema gradu Dubrovnik?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Split prema gradu Dubrovnik kreće u 18:45. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Split - Dubrovnik?

Na relaciji Split - Dubrovnik autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus, Nomago i Arriva. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Split i Dubrovnik?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Split i Dubrovnik pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: FlixBus, Nomago i Arriva.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Split - Dubrovnik?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Split - Dubrovnik ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Split Dubrovnik opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Split - Dubrovnik na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Split - Dubrovnik

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Alternativne vrste prijevoza od grada Split do grada Dubrovnik

Jeftini zajednički prijevoz od grada Split do grada Dubrovnik

Ovdje je izbor najjeftinijih ponuda zajedničkog putovanja s rasporeda od grada Split do grada Dubrovnik za sljedeće dane.
  • Croatia Shuttle
    3h 25m
    11:30
    Split
    St. Frane Church
    14:55
    Dubrovnik
    Vladimira Nazora
    Croatia Shuttle
    Premium Economy
    od 308 €
  • Croatia Shuttle
    3h 25m
    02:30
    Split
    St. Frane Church
    05:55
    Dubrovnik
    Vladimira Nazora
    Croatia Shuttle
    Premium Economy
    od 310 €

Više autobusnih ruta iz gradova Split i Dubrovnik

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Split i iz grada Dubrovnik. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.