Autobus Vodice → Split

Svi autobusi na relaciji Vodice - Split: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Vodice do grada Split

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Vodice do grada Split raznih autobusnih prijevoznika kao što je Autotrans, Arriva ili FlixBus za sljedeće dane.
danas
od 9 €
sutra
od 9 €
srijeda
od 9 €
četvrtak
od 9 €
petak
od 9 €
subota
od 9 €
nedjelja
od 10 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    1h 52m
    08:13
    Vodice
    Autobusna postaja
    10:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    9 €
  • Autotrans
    1h 47m
    16:15
    Vodice
    Autobusna postaja
    18:02
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    9 €
  • Arriva
    1h 52m
    08:13
    Vodice
    10:05
    Split
    Arriva
    Economy
    9 €
  • Arriva
    1h 47m
    16:15
    Vodice
    18:02
    Split
    Arriva
    Economy
    9 €
  • Autotrans
    1h 50m
    14:50
    Vodice
    Autobusna postaja
    16:40
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    10 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    1h 52m
    08:13
    Vodice
    Autobusna postaja
    10:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    9 €
  • Autotrans
    1h 47m
    16:15
    Vodice
    Autobusna postaja
    18:02
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    9 €
  • Autotrans
    1h 50m
    14:50
    Vodice
    Autobusna postaja
    16:40
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    10 €
  • Arriva
    1h 52m
    08:13
    Vodice
    Autobusna postaja
    10:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    10 €
  • Arriva
    1h 47m
    16:15
    Vodice
    Autobusna postaja
    18:02
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    10 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    1h 49m
    08:04
    Vodice
    09:53
    Split
    Arriva
    Economy
    9 €
  • Arriva
    1h 44m
    16:06
    Vodice
    17:50
    Split
    Arriva
    Economy
    9 €
  • Arriva
    1h 49m
    14:42
    Vodice
    16:31
    Split
    Arriva
    Economy
    11 €
  • Arriva
    1h 55m
    18:31
    Vodice
    20:26
    Split
    Arriva
    Economy
    11 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    1h 52m
    08:13
    Vodice
    Autobusna postaja
    10:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    9 €
  • Autotrans
    1h 50m
    14:50
    Vodice
    Autobusna postaja
    16:40
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    10 €
  • Autotrans
    1h 56m
    18:40
    Vodice
    Autobusna postaja
    20:36
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    10 €
  • Arriva
    1h 52m
    08:13
    Vodice
    Autobusna postaja
    10:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    10 €
  • Arriva
    1h 50m
    14:50
    Vodice
    Autobusna postaja
    16:40
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    11 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    1h 52m
    08:13
    Vodice
    Autobusna postaja
    10:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    9 €
  • Autotrans
    1h 47m
    16:15
    Vodice
    Autobusna postaja
    18:02
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    9 €
  • Autotrans
    1h 52m
    08:13
    Vodice
    Autobusna postaja
    10:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    9 €
  • Autotrans
    1h 47m
    16:15
    Vodice
    Autobusna postaja
    18:02
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    9 €
  • Autotrans
    1h 50m
    14:50
    Vodice
    Autobusna postaja
    16:40
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    10 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    1h 52m
    08:13
    Vodice
    Autobusna postaja
    10:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    9 €
  • Autotrans
    1h 50m
    14:50
    Vodice
    Autobusna postaja
    16:40
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    10 €
  • Autotrans
    1h 56m
    18:40
    Vodice
    Autobusna postaja
    20:36
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    10 €
  • Arriva
    1h 52m
    08:13
    Vodice
    Autobusna postaja
    10:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    11 €
  • Arriva
    1h 50m
    14:50
    Vodice
    Autobusna postaja
    16:40
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    11 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    1h 41m
    21:33
    Vodice
    Autobusna postaja
    23:14
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    10 €
  • Arriva
    1h 41m
    21:33
    Vodice
    Autobusna postaja
    23:14
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    11 €
  • FlixBus
    2h 37m
    10:58
    Vodice
    Autobusna postaja
    13:35
    Split
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    18 €
  • FlixBus
    2h 21m
    13:14
    Vodice
    Autobusna postaja
    15:35
    Split
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    18 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Vodice i Split

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Vodice i Split, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je petak, s više od 15 dnevnih autobusa od grada Vodice do grada Split. Umjesto toga srijeda ima najmanje veza, sa samo 4 dnevnim autobusima između gradova Vodice i Split.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 24 autobusima iz grada Vodice do grada Split, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Vodice i Split, s 14 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Vodice do grada Split

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Autotrans, Arriva i FlixBus koji putuju dnevno 8 puta autobusom od grada Vodice do grada Split! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Vodice do grada Split počevši od 9 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 9 €
Najbrži autobus 1h 41m
Najraniji autobus 08:13
Najkasniji autobus 21:33
Dnevne autobusne linije 8 Ø
Udaljenost 60,2 km
Autobusno poduzeće Autotrans, Arriva i FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Vodice do grada Split

Svaki dan, 8 autobusa 3 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Vodice za grad Split: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
9 €
utorak 28.05
10 €
srijeda 29.05
9 €
četvrtak 30.05
9 €
petak 31.05
11 €
subota 01.06
9 €
nedjelja 02.06
10 €
ponedjeljak 03.06
11 €
utorak 04.06
10 €
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
9 €
petak 07.06
9 €
subota 08.06
9 €
nedjelja 09.06
10 €
ponedjeljak 10.06
9 €
utorak 11.06
9 €
srijeda 12.06
9 €
četvrtak 13.06
9 €
petak 14.06
subota 15.06
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
9 €
utorak 18.06
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
9 €
petak 21.06
9 €
subota 22.06
11 €
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Vodice do grada Split

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Vodice do grada Split, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 9 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Vodice do grada Split. Umjesto toga je nedjelja najskuplji dan s cijenama koje počinju od 10 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Vodice do grada Split, s 9 €. večer je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 10 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Vodice do grada Split

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Vodice do grada Split unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Vodice do grada Split, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Vodice do grada Split također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Vodice do grada Split

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Vodice i Split od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Vodice i Split

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Vodice i Split.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Vodice do grada Split

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Vodice do grada Split? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Vodice do grada Split? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Vodice - Split

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Vodice - Split?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Vodice i Split košta 9 € i traje 1h 52m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Vodice - Split?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 3 s rasponom cijena karata od 9 € do 18 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Split.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Vodice - Split?

Svaki dan na autobusnoj ruti Vodice - Split prometuje otprilike 8 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Vodice prema gradu Split?

Najbrži autobus iz grada Vodice prema gradu Split nudi prijevoznik Autotrans, a vožnja traje 1h 41m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 10 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Vodice za grad Split?

Najraniji autobus koji stiže u grad Split iz grada Vodice kreće u 08:13. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Vodice prema gradu Split?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Vodice prema gradu Split kreće u 21:33. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Vodice - Split?

Na relaciji Vodice - Split autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Autotrans, Arriva i FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Vodice i Split?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Vodice i Split pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Autotrans, Arriva i FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Vodice - Split?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Vodice - Split ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Vodice Split opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Vodice - Split na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Vodice - Split

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Vodice i Split

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Vodice i iz grada Split. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.