Autobus Zaton Doli → Dubrovnik

Svi autobusi na relaciji Zaton Doli - Dubrovnik: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus, Autotrans ili Arriva za sljedeće dane.
danas
od 7 €
sutra
od 6 €
srijeda
četvrtak
od 6 €
petak
od 6 €
subota
od 6 €
nedjelja
od 6 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    1h 10m
    08:45
    Zaton Doli
    09:55
    Dubrovnik
    Arriva
    Economy
    7 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    0h 50m
    05:55
    Zaton Doli
    Ston Ina gas station
    06:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • Autotrans
    0h 58m
    20:45
    Zaton Doli
    Ston Ina gas station
    21:43
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    6 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    0h 50m
    05:55
    Zaton Doli
    Ston Ina gas station
    06:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • Autotrans
    0h 58m
    20:45
    Zaton Doli
    Ston Ina gas station
    21:43
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Autotrans
    0h 58m
    20:45
    Zaton Doli
    Doli
    21:43
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • FlixBus
    1h 1m
    17:29
    Zaton Doli
    Doli
    18:30
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • Arriva
    2h 44m
    08:48
    Zaton Doli
    Ston Ina gas station
    11:32
    Dubrovnik
    Arriva
    Economy
    17 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    0h 50m
    05:55
    Zaton Doli
    Ston Ina gas station
    06:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • Arriva Hrvatska
    0h 57m
    08:58
    Zaton Doli
    Ston Ina gas station
    09:55
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    6 €
  • Autotrans
    0h 58m
    20:45
    Zaton Doli
    Ston Ina gas station
    21:43
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • FlixBus
    1h 1m
    17:29
    Zaton Doli
    Doli
    18:30
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    7 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    0h 50m
    05:55
    Zaton Doli
    Ston Ina gas station
    06:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • Autotrans
    0h 58m
    20:45
    Zaton Doli
    Ston Ina gas station
    21:43
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 58m
    20:45
    Zaton Doli
    Doli
    21:43
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    6 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    0h 50m
    05:55
    Zaton Doli
    Ston Ina gas station
    06:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • Autotrans
    0h 58m
    20:45
    Zaton Doli
    Ston Ina gas station
    21:43
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 58m
    20:45
    Zaton Doli
    Doli
    21:43
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    6 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Zaton Doli i Dubrovnik

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Zaton Doli i Dubrovnik, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je četvrtak, s više od 5 dnevnih autobusa od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik. Umjesto toga ponedjeljak ima najmanje veza, sa samo 1 dnevnim autobusima između gradova Zaton Doli i Dubrovnik.
Najprometnije doba dana je večer, s 8 autobusima iz grada Zaton Doli do grada Dubrovnik, dok poslijepodne vidi najmanje veza između gradova Zaton Doli i Dubrovnik, s 2 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus, Autotrans i Arriva koji putuju dnevno 3 puta autobusom od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik počevši od 6 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 6 €
Najbrži autobus 0h 50m
Najraniji autobus 08:45
Najkasniji autobus 20:45
Dnevne autobusne linije 3 Ø
Udaljenost 33,7 km
Autobusno poduzeće FlixBus, Autotrans, Arriva i Arriva Hrvatska

Najjeftinije autobusne veze od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik

Svaki dan, 3 autobusa 4 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zaton Doli za grad Dubrovnik: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
7 €
utorak 28.05
6 €
srijeda 29.05
četvrtak 30.05
6 €
petak 31.05
6 €
subota 01.06
6 €
nedjelja 02.06
6 €
ponedjeljak 03.06
5 €
utorak 04.06
6 €
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
6 €
petak 07.06
6 €
subota 08.06
6 €
nedjelja 09.06
6 €
ponedjeljak 10.06
6 €
utorak 11.06
6 €
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
7 €
petak 14.06
6 €
subota 15.06
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
utorak 18.06
6 €
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
6 €
subota 22.06
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 6 €, utorak je najjeftiniji dan za autobus od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 7 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik, s 6 €. poslijepodne je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 7 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Zaton Doli i Dubrovnik od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zaton Doli i Dubrovnik

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Zaton Doli i Dubrovnik.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zaton Doli do grada Dubrovnik? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zaton Doli do grada Dubrovnik? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zaton Doli - Dubrovnik

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zaton Doli - Dubrovnik?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zaton Doli i Dubrovnik košta 6 € i traje 0h 58m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zaton Doli - Dubrovnik?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 4 s rasponom cijena karata od 6 € do 17 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Dubrovnik.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zaton Doli - Dubrovnik?

Svaki dan na autobusnoj ruti Zaton Doli - Dubrovnik prometuje otprilike 3 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zaton Doli prema gradu Dubrovnik?

Najbrži autobus iz grada Zaton Doli prema gradu Dubrovnik nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 0h 50m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 6 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zaton Doli za grad Dubrovnik?

Najraniji autobus koji stiže u grad Dubrovnik iz grada Zaton Doli kreće u 08:45. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zaton Doli prema gradu Dubrovnik?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zaton Doli prema gradu Dubrovnik kreće u 20:45. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zaton Doli - Dubrovnik?

Na relaciji Zaton Doli - Dubrovnik autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus, Autotrans i Arriva. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zaton Doli i Dubrovnik?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zaton Doli i Dubrovnik pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: FlixBus, Autotrans i Arriva.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zaton Doli - Dubrovnik?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zaton Doli - Dubrovnik ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zaton Doli Dubrovnik opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zaton Doli - Dubrovnik na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zaton Doli - Dubrovnik

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Zaton Doli i Dubrovnik

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zaton Doli i iz grada Dubrovnik. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.